Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

Hasiok.

Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

przez circ 20 paź 2010, 02:59
„przyjdzie taki dzień, że Jarosław będzie już rozmawiał z siłami ostateczności. Być może jeszcze w tym roku. I wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok. Tego się trzymam, w to wierzę.....i dodawał, że " jeśli Jarosław Kaczyński dalej będzie się zachowywał jak w tej chwili, podkręcając spiralę emocji, to będą kolejne ofiary.”-Palikot.… I ktoś posłuchał posła, ktoś też chciał wyzwolić Polskę od Jarosława.

Czy to nie pachnie nazizmem?
Czy koleżeństwo uważają, że Posłem Palikotem powinna zająć się prokuratura, czy nie?

[czy od tych książek reklamowanych poniżej ktoś wyzdrowiał? robiono jakieś badania?]

Re: Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

przez depresyjny86 20 paź 2010, 09:20
Posłami i zwolennikami PiS powinni zająć się polscy psychiatrzy.Myślę,że stanowili by ciekawą grupę do badań.Ps. ciekawe co Jarek brał podczas wyborów
:)

przez Zenonek 20 paź 2010, 09:26
Zapewne benzo + moze jakis antydepresant, ale ciekawe jaki.

Powinni sie nimi zajac, ale jacys spece od fachu jakim jest "bycie opozycja".

Przy takim slabym i nieudolnym rzadzie - to, ze opozycja zarowna jedna , jak i druga nie wykorzystuje tego to po prostu kpina.

Na zachodzie ten rzad bylby juz calkowicie skompromitowany (chociazby po aferach, klamstwach co do stanu gospodarki, nie zrobienie nic dla malych i srednich przedsiebiorcow).

Ale tak to jest jak ma sie media w kieszeni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 20 paź 2010, 09:46
ciekawe niby jakie media platforma ma w kieszeni.Bo jakoś w przytaczanym często tvnie jadą równo po platformie i pisie.Zeby nie bylo nie jestem xwolennikiem PO.

przez Rambo123 20 paź 2010, 10:27
Taka partia jak pis na zachodzie by już nie istniała. Po tylu kłamstwach jarka i jego wystraszonej świty tylko stare babcie jeszcze będą na nich głosować.
Ech życie.

przez Wujek_Dobra_Rada 20 paź 2010, 10:28
To chyba nie bardzo orientujesz się w tym, co się w kraju dzieje. TVN to największy oręż platformy. Prowadzi kraj do upadku, a media skupiają się tylko na PISie. Brak reform, podwyżki podatków, a uwaga zwrócona na kaczora i na tym jakie to spustoszenie sieje w polskiej polityce. Nie było jeszcze żadnej partti godnej uwagi, ale wg. mnie PIS to najmniejsze zło w tym wszystkim.
Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 20 paź 2010, 10:32
circ, Chryste,daj spokoj..ciekawe co jeszcze wymyslisz?? :hide: jak masz za duzo wolnego czasu ;to idz do jakiegos hospicjum i pomagaj ludziom potrzebujàcym pomocy,a nie- zajmujesz siè glupià politykà,ktora i tak ma Ciebie w dupie tak i jak ten Twoj z dupy wzièty PIS.
wovacuum

przez Janek66 20 paź 2010, 10:52
circ napisał(a):„przyjdzie taki dzień, że Jarosław będzie już rozmawiał z siłami ostateczności. Być może jeszcze w tym roku. I wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok. Tego się trzymam, w to wierzę.....i dodawał, że " jeśli Jarosław Kaczyński dalej będzie się zachowywał jak w tej chwili, podkręcając spiralę emocji, to będą kolejne ofiary.”-Palikot.… I ktoś posłuchał posła, ktoś też chciał wyzwolić Polskę od Jarosława.

Czy to nie pachnie nazizmem?
Czy koleżeństwo uważają, że Posłem Palikotem powinna zająć się prokuratura, czy nie?

[czy od tych książek reklamowanych poniżej ktoś wyzdrowiał? robiono jakieś badania?]

Palikot?
Blazen i tyle.Nikt powazny nie przejmuje sie tym belkotem.
Zreszta taki sam belkot tworzy prawie kazda inna partia.
Co powoduje,ze w calej polityce interesuja mnie tylko 2 sprawy,o ktorych nic nie ma w mediach i nigdy nie bedzie.
Wiec media tez mam gdzies razem z Palikotem,Gasipsem ,TVN,TVP1 i babka klozetowa :D
TV zlikwidowalem 2 lata temu.
I duzo lepiej sie czuje :D

Naprawde - mozna zyc bez TV.Jest cala masa ciekawszych zajec.
Ostatnio edytowano 20 paź 2010, 10:54 przez Janek66, łącznie edytowano 1 raz
Janek66

przez Paranoja 20 paź 2010, 10:53
circ, tak, ja mam jedna z tych książek reklamowanych poniżej i powiem szczerze, że jest bardzo interesująca i pomogła mi bardzo.
Nie będę mówić która, bo nie chcę robić reklamy. Badań również nie robiłam, jednak na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że pomaga.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Rambo123 20 paź 2010, 10:54
Kiedyś na nich głosowałem bo myślałem że coś zmienią. Teraz każdą wypowiedzią jarka czuję się obrażony.
Mały dyktatorek dążący do władzy absolutnej. Tę ma już w pis-sie.
Ech życie.

przez Janek66 20 paź 2010, 10:56
Rambo123 napisał(a):Kiedyś na nich głosowałem bo myślsłem że coś zmienią. Teraz każdą wypowiedzią jarka czuję się obrażony.
Mały dyktatorek dążący do władzy absolutnej. Tę ma już w pis-sie.

Kaczynscy chcieli byc drugim Pilsudskim.
Dlatego na nich glosowalem.
Tyle,ze potem z orla wyszla kura :)

TEraz glosuje na UPR,ostatnio WiP.
I na JKM.
Janek66

przez SamO 20 paź 2010, 10:58
człowiek nerwica napisał(a):ciekawe niby jakie media platforma ma w kieszeni.Bo jakoś w przytaczanym często tvnie jadą równo po platformie i pisie.Zeby nie bylo nie jestem xwolennikiem PO.

Jakbym mial strzelac to walnalbym ze TVN, onet i wszystkie pochodne + lub czasopisma typu "Przekrój". Czyli jakies 80% polskiego rynku mediow prywatnych. Przy czym nie "w kieszeni" - to sa po prostu ich zwolennicy.

I nie ma obiektywnych dziennikarzy, tak jak nie ma obiektywnych ludzi, bo tacy musieliby nie miec pogladow. W sumie to nawet jesli tacy ludzie gdzies sie uchowaja, latwo jest ich przekonwertowac do "wlasciwej opcji" przy pomocy kosciola, czy tez mediow wlasnie.

przez depresyjny86 20 paź 2010, 11:03
wdr wiem co sie dzieje w kraju nie jestem jakimś ignorantem a akurat na tvn24 i w faktach codziennie gadaja ze nie ma reform.a że często jest tak.że jest duzo inf o pisie i jego głupotkach we wszystkich stacjach - temu winni są ludzie z Pisu.

przez kuba94 20 paź 2010, 11:08
kuba94

Sortuj wg