Czesc dupeczki...

Hasiok.

Re: Czesc dupeczki...

przez ALEKS*OLO 19 paź 2010, 08:04
El Chupacabra, uwierz mi dupeczko, że Swięto.jebliwa nie jestem :mrgreen: A to, że nie lubie takich zwrótow to jest tylko moje zdanie i wcale nie oznacza o mojej cnotliwośći bądz dziewictwie, ba jestem w związku i wcale nie używamy słow per Pan per Pani w stosunku do siebie.
Ale myśle, że zapoznając kobiete, tak jak Ty stworzyłeś ten temat, z szacunkiem byloby napisanie "Cześc Kobitki " itd , uwierz miałbys tu kilka chętnych Pań do zapoznania, a nie tłumy śmiejących się :mrgreen:
Peace and love :great:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez polakita 19 paź 2010, 09:25
linka napisał(a):Zapewniam cie, ze nikt wykształcony z odrobiną kultury, nawet w społeczeństwie afroamerykańskim tak do siebie nie mówi......bo tak jest tylko a hamerykańskich filmach ;)

Tu się akurat nie zgadzam... mam dwie koleżanki o ciemnym kolorze skóry które do siebie mówią na FB "ej, ty czarna" ale żartobliwie ;) chociaż być może one wcale nie są wykształcone ani nie mają kultury... za to tańczą o niebo lepiej niż 10 białasów / białasek ;)

przez Korba 19 paź 2010, 12:09
A wyjaśni mi ktoś sens tego tematu?

"Cześć dupeczki, to ja" :?:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez RafQ 19 paź 2010, 12:51
Chlopak przechodzi moze okres spoznionego dojrzewania gdzie hormony rozsadzaja mózg a jego maly przyjaciel stoi non stop na bacznosc i dziala jak kompas ciągnąc go w strone plci przeciwnej aby rozładować napięcie ;) .
Mozg przestaje wtedy funkcjonowac a osobnik jest zdominowany przez zwierzece instynkty.Oczywiscie sny erotyczne i moczenie nocne na porzadku dziennym :mrgreen: .
Tak wiec mysle,ze mozna wybaczyc naszemu koledze i caly temat potraktowac jako zart.

El Chupacabra nie bierz mojego tekstu na powaznie,jaja sobie robie po prostu i nie mam zlych intencji.

Panie mogly czuc sie urazone,co w pelni rozumiem i im nalezy sie chyba male sprostowanie i wyjasnienie z Twojej strony.Szkoda ze wczesniej nie dodales,ze to byla forma zartu (bo ja tak to odbieram) i pewne osoby sie zagotowały biorąc sprawę na poważnie.
RafQ

przez Milutki 19 paź 2010, 12:56
o holender, przegapiłem taką fajową dyskusję...

polakita napisał(a):tak czy inaczej - Chupacabra osiągnął swój cel - wszystkie laseczki z forum zleciały się tu :mrgreen:

Polakita, dokładnie!
mówicie co chcecie, to po prostu sukces El Chupacabra :mrgreen:

Mizer napisał(a):pasztety XD
a tak na serio to te pochodne zwierząt są jeszcze gorsze.

Mizer, chyba jednak te pieszczotliwe określenia są milsze, niezależnie skąd pochodzą, nieprawdaż ?

Vi. napisał(a):Nie używam w stosunku do dziewczyn/kobiet takich zwrotów, jakoś kojarzą mi się z przedmiotowym traktowaniem i brakiem szacunku.

Vi., wszystko zależy od kontekstu...
czasami mogą być wprost idealne i przy tym nieobraźliwe, ani bez szacunku

harpagan83 napisał(a):
harpagan83 ja mam Cię uczyć? ładne znaczy ładne jeśli będą seksowne ładnie mówione to pewnie zadziałają jak nic innego na świecie :P

Piorunka akurat tego uczyć mnie nie musisz bo teoretycznie to ja to wiem nawet najgorsze wyzwisko wypowiedziane w bardzo seksowny i miły sposób bywa komplementem

dokładnie tak, wszystko trzeba dopasować do aktualnego nastroju pożądanego obiektu, ehm... znaczy - kobietki...

w nastroju romatycznym: Kwiatuszku, Skarbie i Różyczko...
ale kiedy indziej odrobina perwersji jest bardziej skuteczna i pożądana przez nią samą!
(choć oficjalnie może się nie przyznawać i boczyć na to... :mrgreen: )

Korba napisał(a):A wyjaśni mi ktoś sens tego tematu?
"Cześć dupeczki, to ja" :?:

Korba, chyba taki, że jak jesteś tą... no... osobą wspomnianą w temacie, to się odezwij ?! :bezradny:
(bez obrazy, please)

(kobietki, nie czytać tego co poniżej :mrgreen: )

El Chupacabra - gratulacje, taki niewinny temat, a kilkanaście niewiast w tak krótkim czasie...
ja jeszcze tak nie potrafię... ale pomału się uczę! :mrgreen:
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

przez chojrakowa 19 paź 2010, 13:04
Panna_Modliszka, otóż to.
Jak zobaczyłam "cześć dupeczki..." to mnie rzuciło. Kliknęłam, żeby zobaczyć cóż to za ignorant a tam ElChupacabra i "...to JA" plus mrgreen.
Zestawienie powalające, jeśli umiemy się z siebie śmiać.
No wyobraźcie sobie ElChupacabre jak się tak szczerzy nastawiony na "łowy" -> :mrgreen:
:lol: ;)
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Milutki 19 paź 2010, 13:14
chojrakowa napisał(a):Jak zobaczyłam "cześć dupeczki..." to mnie rzuciło. Kliknęłam, żeby zobaczyć cóż to za ignorant a tam ElChupacabra i "...to JA" plus mrgreen.
Zestawienie powalające, jeśli umiemy się z siebie śmiać.
No wyobraźcie sobie ElChupacabre jak się tak szczerzy nastawiony na "łowy" -> :mrgreen:
:lol: ;)

DOKŁADNIE, ja też miałem takie wrażenie, od razu przy tym pierwszym poście...
zestawienie powalające :mrgreen: (brakuje mi emotki, trzeba by z 10 mrgreenów...) :mrgreen:

RafQ napisał(a):Panie mogly czuc sie urazone,co w pelni rozumiem i im nalezy sie chyba male sprostowanie i wyjasnienie z Twojej strony.Szkoda ze wczesniej nie dodales,ze to byla forma zartu (bo ja tak to odbieram) i pewne osoby sie zagotowały biorąc sprawę na poważnie.

El Chupacabra, chyba trzeba by "po męsku" zakończyć sprawę... :mrgreen:

Co było, to było
Co może być - jest

przez chojrakowa 19 paź 2010, 13:22
Panna_Modliszka, koniecznie za złotówkę.
Wiesz, jest taka zasada, że konia za darmo się nie oddaje, żeby ktoś go uszanował, myślę, że i tu powinna zdać egzamin :mrgreen:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Milutki 19 paź 2010, 13:32
Panna_Modliszka napisał(a):Milutki, po męsku, czyli wystawić aukcję na allegro ? :P

"Oddam się w dobre ręce dupeczki, za symboliczną złotówkę" :mrgreen:

Panna_Modliszka, hmm... chyba nie jarzę co masz na myśli,

chodziło mi dokładnie o to co napisałem, bez żadnych podtekstów... ;)
czyli podobnie jak RafQ o "małe sprostowanie i wyjaśnienie"

i po kwiatku dla każdej z Pań z forum :D

Co było, to było
Co może być - jest

przez Korba 19 paź 2010, 13:35
Korba, chyba taki, że jak jesteś tą... no... osobą wspomnianą w temacie, to się odezwij ?!
(bez obrazy, please)

taaaak.... mężczyzna długo pozostaje pod wrażeniem jakie zrobił na kobiecie.... :mrgreen:
tym razem bez obrazy, potem będzie z :twisted:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez polakita 19 paź 2010, 14:21
Milutki napisał(a):El Chupacabra, chyba trzeba by "po męsku" zakończyć sprawę...

Chupacabra gdzieś uciekł... przeraziła go ta ilość niewiast która tu na niego czeka... Chupacabra pokaż że jesteś facetem, czekamy aż "po męsku" zakończysz sprawy :mrgreen: :mrgreen:
Powiedziało się A, trzeba powiedzieć B !

przez El Chupacabra 19 paź 2010, 19:09
linka napisał(a):niemądry, pomijając kontekst twojej wypowiedzi bo ten temat jest dla mnie żenujący i obraźliwy więc kończę swój pobyt tutaj......
Nie życzę sobie żebyś pisał do mnie tego typu rzeczy bo dostaniesz ostrzeżenie, tak możesz mówić do swoich koleżanek w życiu realnym....ciekawe czy na to byś się zdobył :roll:

yeah ! ;)

ALEKS*OLO napisał(a):El Chupacabra, uwierz mi dupeczko, że Swięto.jebliwa nie jestem :mrgreen: A to, że nie lubie takich zwrótow to jest tylko moje zdanie i wcale nie oznacza o mojej cnotliwośći bądz dziewictwie, ba jestem w związku i wcale nie używamy słow per Pan per Pani w stosunku do siebie.
Ale myśle, że zapoznając kobiete, tak jak Ty stworzyłeś ten temat, z szacunkiem byloby napisanie "Cześc Kobitki " itd , uwierz miałbys tu kilka chętnych Pań do zapoznania, a nie tłumy śmiejących się :mrgreen:
Peace and love :great:

winny sie tlumaczy...

RafQ napisał(a):El Chupacabra nie bierz mojego tekstu na powaznie,jaja sobie robie po prostu i nie mam zlych intencji.

spoko

Panie mogly czuc sie urazone,co w pelni rozumiem i im nalezy sie chyba male sprostowanie i wyjasnienie z Twojej strony.Szkoda ze wczesniej nie dodales,ze to byla forma zartu (bo ja tak to odbieram) i pewne osoby sie zagotowały biorąc sprawę na poważnie.

nie mam zamiaru niczego prostowac, czytam z zaciekawieniem co one dalej wymysla :)

Milutki napisał(a):o holender, przegapiłem taką fajową dyskusję...

polakita napisał(a):tak czy inaczej - Chupacabra osiągnął swój cel - wszystkie laseczki z forum zleciały się tu :mrgreen:

Polakita, dokładnie!
mówicie co chcecie, to po prostu sukces El Chupacabra :mrgreen:

tez jestem zadowolony :)

polakita napisał(a):
Milutki napisał(a):El Chupacabra, chyba trzeba by "po męsku" zakończyć sprawę...

Chupacabra gdzieś uciekł... przeraziła go ta ilość niewiast która tu na niego czeka... Chupacabra pokaż że jesteś facetem, czekamy aż "po męsku" zakończysz sprawy :mrgreen: :mrgreen:
Powiedziało się A, trzeba powiedzieć B !

yyy... do pracy ? :mrgreen:

a wiec - mowie B, moze byc ? :)

wola człowieka jest jego niebem

przez Milutki 19 paź 2010, 23:49
El Chupacabra napisał(a):nie mam zamiaru niczego prostowac, czytam z zaciekawieniem co one dalej wymysla :)

facet, nie chciałbym cię zniechęcać,
ale mam wrażenie, że nasze Drogie Niewiasty wydają się już być nieco zmęczone... :roll:

(chyba, że znalazłyby się jakieś "świeżynki" :mrgreen: )

Co było, to było
Co może być - jest

przez RafQ 20 paź 2010, 00:19
Hehehe ElChupacabra ostro jedziesz widze.Kojarzylem Cie z forum ale raczej Twoje posty nie byly w zaden sposob wyrozniajace sie (a moze cos przeoczylem?).A tu prosze,nagle taki temat.Wybiles sie dosc ostro i niespodziewalem sie tego po Tobie.
No nic...mam tylko nadzieje,ze nie przegniesz za bardzo i nie dostaniesz dozywotniego bana na forum ;) .

Pozdro
RafQ

Sortuj wg