pierwsza wizyta u psychiatry

Hasiok.

pierwsza wizyta u psychiatry

przez kangurekkk 15 paź 2010, 22:16
witam.
wiem ze już ze 100 razy był taki temat, ale czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda taka wizyta.
Jakich pytań mogę się spodziewać? czy jest jakaś szansa na leki które pozwolą mi normalnie funkcjonować tzw. nie będą otępiać.A i czy idąc na wizytę mam zabrać ze sobą jakieś wyniki badań? ostatnio stwierdzono u mnie tachykardię, czy mam o niej wspomnieć pokazać wyniki?
dziękuje za odpowiedź:)
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

Re: pierwsza wizyta u psychiatry

przez thbthb 16 paź 2010, 16:55
Tak - wszystkie wyniki badań są potrzebne, zwłaszcza jeśli masz dostać leki, a nawet jeśli nie - warto wiedzieć, czy nie chorujesz na coś somatycznego. Co do wizyty u psychiatry - jak u psychologa. Wywiad, co się dzieje, jakie objawy, jak otoczenie, rodzina, szkoła, jak sobie radzisz w życiu, zainteresowania, hobby i wreszcie próba rozwiązania problemu - czy to farmakologicznie czy terapią czy jedno i drugie...
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

Re: pierwsza wizyta u psychiatry

przez linka 16 paź 2010, 16:58
kangurekkk, :szukam:
1-wizyta-u-psychiatry-t3242.html
8 stron identycznego tematu...mogłaś się dopisać.
Kosz.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg