Offtop z Pytania do admina....

Hasiok.

Re: Pytanie do Admina

przez Korba 11 paź 2010, 22:20
nie no - jaki zmasowany atak moderatorów? jak ja przyszłam, było już po wszystkim - wtrąciłam się w tym wątku - okej, napisałam ze 2 posty i nie widzę w nich nigdzie nienawiści, ale ok, niech będzie.
a widzieliście tam Paranoję? Green Eye? może i Ridllic przybył specjalnie aby wziąć udział w zmasowanym ataku?

dajcie już spokój, bo gdyby każdy użytkownik robił takie show za ostrzeżenie.... to wyszłaby z nas naprawdę banda gestapowców.

notabene to dość intrygujące, że ten sam użytkownik ma zawsze problem, niezależnie kto jest w składzie moderatorów.
i zawsze robi piękne przedstawienie :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

shadow_no, nie zdążyłam przeczytać Twojego posta. już milknę :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 11 paź 2010, 22:22
Haja napisał(a):Jak to ujawnianie pw??Ktos ujawnil swoje pw??

ja jej do mnie.
ma prawo wyzywać mnie na pw?
jak do niej rzekomo ktoś (nie wiem czy pamiętacie kto) wysyłał obraźliwe pw to od razu leciała z print screenami. nie widzę więc powodu, dlaczego sama nie miałaby zostać tak samo potraktowana.
z mojej strony to wszystko.
paradoksy

przez ALEKS*OLO 11 paź 2010, 22:22
Mnie to nie ryra.....

Tomaszku, nie sądzisz ze ta opcja z kasowaniem jednoczesnie konta i wszystkich postow troszku narobi bajzlu ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nodame 11 paź 2010, 22:27
Dobra dziewczyny buzi na zgodę, bo wychodzi na to, że ja kogoś oskarżam jak tylko swoje zdanie piszę. A w ogóle to zabawny ten wieczór na forum - chyba muszę wyjść do ludzi, by móc napisać "miałam dziś zabawny wieczór z prawdziwymi ludźmi" :pirate:
Nodame

Sortuj wg