Offtop z Pytania do admina....

Hasiok.

Re: Pytanie do Admina

przez Korba 11 paź 2010, 20:46
LasVegas, masz prawo się nie zgadzać, ale musisz robić aż takie przedstawienie?
chciałaś cytaty - dostaniesz cytaty, chciałaś by admin je ocenił - powiedział że oceni. daj już spokój.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 11 paź 2010, 20:47
LasVegas napisał(a):A czemu mnie nie tolerują? Hmm... Napisałabym, ale nie napiszę bo uznają że mam za duże mniemanie o sobie.

LasVegas, no pisz pisz, że nie wiem...jesteś ładniejsza od nas, mądrzejsza, lepiej wykształcona, masz przystojniejszego faceta, więcej kasy....tak dokładnie za to cię nie tolerujemy 8) ...bo nie mamy większych zmartwień w życiu :lol: ......radzę wziąć na wstrzymanie....i zaznajomić ze słowem DYSTANS.
Bo jak widać uwielbiasz robić dookoła siebie przedstawienie...i to już po raz kolejny...dziwny zbieg okoliczności......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 11 paź 2010, 20:47
LasVegas, chyba popadasz w paranoję.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 11 paź 2010, 20:49
Gdyby tak prześledzić cytaty wszystkich userów to każdy zasługiwałby na ostrzeżenie, włącznie z moderatorami. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez shadow_no 11 paź 2010, 20:51
Przejrzałem zaległy temat przed przeczytaniem notatki i uważam, że ostrzeżenie zostało przyznane słusznie.
notatka napisał(a):» Off - top , ignorowanie próśb i upomnień moderatorów, dogryzanie użytkownikom i pranie prywatnych brudów zaśmiecając tematy na forum.

był
-offtop
-ignorowanie próśb moderatorów (linka, Panna_Modliszka)
-zaśmiecanie tematu prywatnymi docinkami do Haji

Wg. mnie sprawa jest klarowna i zgadzam się z decyzją Moderatorów. Nie rozumiem czemu uważasz że ostrzeżenie było "za nic".
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Krwiopij 11 paź 2010, 20:53
A czemu mnie nie tolerują

post271991.html?hilit=moderatorzy#p271991

Moim zdaniem w tym wątku jest piękna i rzetelna odpowiedz.
Niby stary,ale ja wciąż jestem w szoku.
Krwiopij

przez Wujek_Dobra_Rada 11 paź 2010, 20:56
paradoksy napisał(a):LasVegas, chyba popadasz w paranoję.

Żeby Paranoja osta nie dała :pirate: :pirate:
Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 11 paź 2010, 20:57
LasVegas, nic się nie zmieniłaś od kiedy dostałaś bana, wręcz coraz gorzej się zachowujesz.
to Ty wymagasz, Ty chcesz, Ty tupniesz nóżką... trochę umiaru i samokrytyki... :roll:
a jak nie masz już czym ludzi zaskoczyć to wyciągasz prywatne sprawy aby publika zobaczyła jaka Ty to nie jesteś biedna...
żenua.
paradoksy

przez MOCca 11 paź 2010, 20:58
Korba, czekam jak zwolni się funkcja moda to punktuje sobie. :lol:

Przykro, że tak traktujecie innych, jeśli ich nie lubicie, nie tolerujecie, to nie lepiej olać, a nie podburzać do dyskusji? Paragrafy zawsze się znajdą, trochę żałosne dostać ostrzeżenie za takiego rodzaju off-topa. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez wovacuum 11 paź 2010, 21:02
MOCca, witaj :D fajnie ze jestes..ale avatar taki jakis plastikowy :pirate: to tak celowo?? 8)
dajcie sobie juz baby spokoj!!pms-a wszystkie macie czy co??
wovacuum

przez paradoksy 11 paź 2010, 21:02
mów mi tak jeszcze :mrgreen:

LasVegas, śmieszysz mnie.
szkoda gadać. :mrgreen: to nie ja wyzywałam innych od gówniar, nie mając nawet pojęcia ile kto ma lat, więc daruj sobie tę żenadę.

nadal uważasz, że zachowałaś się wtedy ok? nawet nikogo nie przeprosiłaś, mimo że bluzgałaś na użytkowników na lewo i prawo. :roll:
paradoksy

przez shadow_no 11 paź 2010, 21:04
Czy są jeszcze jakieś pytania do Adminów?
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez paradoksy 11 paź 2010, 21:04
tak.

kiedy spadnie śnieg? :mrgreen:
paradoksy

przez linka 11 paź 2010, 21:05
Obrazek
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg