Offtop z Pytania do admina....

Hasiok.

Re: Pytanie do Admina

przez linka 11 paź 2010, 20:07
Też mam pytanie do admina czemu LasVegas, nie ma swojej rangi "obserwowana" ?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Krwiopij 11 paź 2010, 20:07
LasVegas, a myslisz,że moderatorzy nie widzą i nie rozmawiają między sobią?Nie ma samowolki,że jedna osoba wlepia ostrzezenia,a reszta sie nie wtrąca.
Krwiopij

przez linka 11 paź 2010, 20:09
A moze chodzi o to, ze nikt nie nadąża za twoimi kolejnymi profilami. Bo specjalna ranga o ile wiem się nie przedawnia......

Ost dostałaś z dwóch powodów, po pierwsze kilkakrotne czepianie się byłej moderatorki i komentowanie jej poczynań, po drugie za offtop i pisanie kolejnych i kolejnych postów na uwagi zwracane i przeze mnie i przez Pannę_Modliszka,
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 11 paź 2010, 20:13
LasVegas napisał(a):Masz mi wskazać palcem za co dostałam ostrzeżenie.(...) Chcę CYTATY, czy ja piszę po chińsku?

Może tak kultury...ja chcę, ty musisz...nikt nic nie musi ale może a czasem przydaje się słowo proszę :mrgreen:
No i może uspokój się....bo twoje posty są bardzo agresywne.....a to nikomu nie jest potrzebne......

LasVegas napisał(a):p.s. To można być wrogo nastawionym do komputera?

Jak widać kompletnie nie rozumiesz co się do ciebie pisze...... :lol:
Przyjaciel forum

przez paradoksy 11 paź 2010, 20:14
czy mi się wydaje, czy teraz na głównej stronie tematu nie widać przy awatarze ile użytkownik ma ostrzeżeń?

jak ja byłam moderatorem to dopiero była haja... :mrgreen: 8)
paradoksy

przez paradoksy 11 paź 2010, 20:17
LasVegas, ale Ty z praprakonta mialaś osta przecież?
paradoksy

przez MOCca 11 paź 2010, 20:21
Bez przesady....to była luźna dyskusja, bez wulgaryzmów, itp. jedynie jakieś wypominania, osoba zainteresowana mogła zgłosić, że to narusza jej dobra osobiste, i sprawę wyjaśnić na pw, a nie publiczne osądy, moderator też człowiek i czasami może się pomylić, więcej wyrozumiałości. Ktoś musi dostać lanie po tyłku, dawno tego nie było. Tak w ogóle, to cześć. :D
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez linka 11 paź 2010, 20:23
LasVegas napisał(a):Za cechy charakteru się nie daje ostrzeżeń.

A widzisz i tu się mylisz bo jak ktoś jest z natury chamem, to będzie sie chamsko odzywał i dostanie za to ostrzeżenie.

LasVegas napisał(a):Proszę, aby to Admin zadecydował czy słusznie, a nie inny moderator.

Hola hola, ja nie jestem tylko "innym moderatorem" jestem szefem wszystkich modów :lol:
Że też nikt nas nie szanuje...... :cry:

:8):
Przyjaciel forum

przez Wujek_Dobra_Rada 11 paź 2010, 20:25
paradoksy napisał(a):czy mi się wydaje, czy teraz na głównej stronie tematu nie widać przy awatarze ile użytkownik ma ostrzeżeń?

jak ja byłam moderatorem to dopiero była haja... :mrgreen: 8)

Co ty Skarbie nie powiesz :pirate:
Wujek_Dobra_Rada

przez paradoksy 11 paź 2010, 20:27
Wujek_Dobra_Rada, ej no, przecież nie było tak źle
tylko że jak już coś robię to straszna służbistka jestem
dobrze, że już nie mam moda, z zyskiem dla Was i dla mnie :mrgreen:
paradoksy

przez Wujek_Dobra_Rada 11 paź 2010, 20:31
Aktulanie mi to wszystko jedno :) Aktualnie forum traktuję jako ''techniczne'' ,szukając odpowiedzi, co się może dziać w mojej posranej bani. Nie angażowałem się w dyskusje ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez Korba 11 paź 2010, 20:32
kończcie już ten off-top dzieciaki :mrgreen:

swoją drogą w ostrzeżeniu jest wystarczająco napisane za co ono jest. jak się ktoś nie zgadza to pisze pw do admina i tyle :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez shadow_no 11 paź 2010, 20:33
LasVegas, Panna_Modliszka napisała, że wklei cytaty więc poczekaj na nie. Już usłyszeliśmy. :)

Oczywiście mogę ocenić (ja czy Amon_Rah), czy wg. nas zasługujesz na ostrzeżenie czy nie, ale z drugiej strony mam pełne zaufanie do osób które pełnią funkcje na forum, więc moja ocena nic w tym przypadku nie zmieni.

Co do rangi 'obserwowany'. Ranga była przyznana po tym jak zdecydowaliśmy się dać Ci drugą szansę po wcześniejszym zbanowaniu. Podczas zakładania kolejnych kont ona przepadła, a ja przyznam szczerze zapomniałem jej ustawić.

Nie lubię pana reklamy:( Długo tu zabawi?

To zależy od kilku czynników, nie umiem określić dokładnej daty.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez shadow_no 11 paź 2010, 20:40
Shad, ale czy ona je musi w ps'ie zrobić? Czemu to tyle trwa?

To nie do mnie pytanie.
Po drugie poprosiłaś (zażądałaś) kilka godzin temu. Cierpliwości.
Ale ja nie mam do nich zaufania. Wiem że mnie nie tolerują i ... i tyle. Jeśli mogę Cię prosić o obiektywną ocenę, to proszę.

Napiszę jak zapoznam się z sytuacją. I pytanie :czemu Cię nie tolerują?
Jeśli ktoś ma mnie teraz wyrzucić (za to że miałam rangę specjalną i za to, że dostałam dzisiaj za darmo ostrzeżenie to wolę sama odejść, uprzedzcie mnie o tym).

Ranga obserwowany nie kwalifikuje się jako ostrzeżenie. Masz na koncie jedno ostrzeżenie, za kolejne nastąpi automatyczna blokada. Obecnie nie ma powodu do obaw.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg