Skocz do zawartości
Nerwica.com

Offtop Starego Górala


Gość Stary Góral

Rekomendowane odpowiedzi

No jasne ze warto.Postrzeganie społeczne po Pani tekscie zmieni sie diametralnie,a i Pani konto troche sie wzbogaci.Apeluje o to żeby zgłaszac sie do Pani Anny,robi to dla nas wszystkich!

 

[Dodane po edycji:]

 

Panna Modliszka nikt Ci nie każe odbierac tego jako ironii.Każdy interpretuje tak jak chce.Ja nic wulgarnego nie napisałem więc w czym problem?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iza, to nie ironia......., to frustracja.... ;)

dobrze że nie ślepa nienawiść :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Myśle że bardziej wiarygodny byłby ten artykuł gdyby Pani Anna spotkała sie z takimi ludzmi face to face np udając sie do któregoś szpitala a nie tak przez internet albo telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że bardziej wiarygodny byłby ten artykuł gdyby Pani Anna spotkała sie z takimi ludzmi face to face np udając sie do któregoś szpitala a nie tak przez internet albo telefon

Niekoniecznie, czasem łatwiej jest się wygadać całkiem anonimowo.

Będe sie upierał że przy rozmowie twarzą w twarz,gdy widzi sie naprzeciwko siebie drugiego człowieka łatwiej o wiarygodnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, naprawdę musisz się "wyrzygiwać" w każdym tego typu temacie. Rozumiemy twoje podejście do tematu - przedstawiłeś je w wielu postach, więc jeśli nie masz zamiaru pisać na temat to nie pisz nic........czasem mam wrażenie, ze zaczniesz do ludzi piszących w temacie "wyzdrowiałam" wysyłać wiadomości, ze tak naprawdę się mylą, bo są dalej chorzy...bo jak cokolwiek mogło im pomóc...... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, nie, ja reaguję na twój post który kompletnie nie wniósł nic do tematu a miał na celu ośmieszenie i deprecjację czegokolwiek co robi osoba prosząca o pomoc. Po co to napisałeś ? Rozumiemy, że nie tolerujesz psychologów...ale dziennikarzy jak widać też nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna Modliszka nikt Ci nie każe odbierac tego jako ironii.Każdy interpretuje tak jak chce.Ja nic wulgarnego nie napisałem więc w czym problem?

 

Ty masz ludzi za idiotów? Wiemy już jaki masz pogląd na te sprawy,więc każdy kto przeczytał kilka Twoich postów wie już co jest w Twoim wykonaniu ironią. Są od tego odpowiednie tematy. Ty ciągle i wszystkich chcesz obrażać i ironizować. Nie starszy Ci temat "psychoterapia nie działa"? Chcesz jeszcze poironizować do ludzi, którzy chcą zrobić coś dobrego? Niedługo sobie zasłużysz na ostrzeżenie.

Czyli niemożna zamieszczac na tym forum postów zawierajacych ironi,tak?Czy moze tylko ja nie moge?Myslałem ze na tym forum panuje wolnosc słowa no ale cóż skoro moge sie wypowiadac tylko w temacie "psychoterapia nie działa".Kogo ja obraziłem?Ja mógłbym wykazac conajmniej kilka postów na tym forum które mnie obraziły a mimo tego żadne moderator nie reagował

 

[Dodane po edycji:]

 

No jasne ze warto.Postrzeganie społeczne po Pani tekscie zmieni sie diametralnie,a i Pani konto troche sie wzbogaci.Apeluje o to żeby zgłaszac sie do Pani Anny,robi to dla nas wszystkich!

 

[Dodane po edycji:]

 

Panna Modliszka nikt Ci nie każe odbierac tego jako ironii.Każdy interpretuje tak jak chce.Ja nic wulgarnego nie napisałem więc w czym problem?

Czy to jest post nic nie wnoszący do tematu?Wolnośc słowa jak w Korei Północnej

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie ale jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to nie zawracaj dupy jemu i innym którzy chcą coś dodać w tym temacie. Czy to tak trudno zrozumieć.

 

Temat cię interesuje - piszesz, nie interesuje - olewasz a nie ironicznie komentujesz..easy - ta dam!!

Gdyby mnie nie interesował to chyba bym nie pisał,czy to tak trudno zrozumieć?

 

[Dodane po edycji:]

 

Już nie mogę doczekać się spotkania :smile:

 

Iza, to nie ironia......., to frustracja.... ;)

dobrze że nie ślepa nienawiść :D

 

[Dodane po edycji:]

 

Myśle że bardziej wiarygodny byłby ten artykuł gdyby Pani Anna spotkała sie z takimi ludzmi face to face np udając sie do któregoś szpitala a nie tak przez internet albo telefon

 

Ze mną Pani Ania się spotka porozmawiać, twarzą w twarz.

Będzie wiarygodnie?

napewno będzie wiarygodnie,każdy dziennikarz na swiecie wie że rozmowa z kimś na żywo jest dużo bardziej wiarygodna niz przez telefon

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie ale jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to nie zawracaj dupy jemu i innym którzy chcą coś dodać w tym temacie. Czy to tak trudno zrozumieć

Klęknijmy wszyscy jak czytamy ten temat i módlmy sie o to by Pani Anna czytajac ten temat nie musiała przeczytac choc jednego postu który jej sie nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, naprawdę masz aż tak nudne życie, że jedynym twoim zajęciem w poniedziałkowy wieczór jest tworzenie takich elaboratów? :roll:

 

Wczuwasz się strasznie...może poczytaj sobie książkę, albo film obejrzyj, uspokój się ....... a później przeczytaj sobie gdzieś w internecie, tej skarbnicy wiedzy czym jest OFFTOP który właśnie "uprawiasz" i daj już sobie spokój, bo bałagan się w temacie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka:naprawde masz aż tak nudne życie żeby być moderatorem na forum traktujacym o nerwicy?jestes tu juz od grudnia 2007 nie znudziło Cie juz to?Musisz sie koniecznie aż tak bardzo wczuwac w moje posty,może idz juz spac skoro az tak bardzo boli Cie czytanie moich postów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Góral, Jak już skończysz, daj znać to posprzątam ten bajzel w temacie, bo jak widzę musisz mieć ostatnie słowo a nie będę wdawać się w takie głupie przekomarzanie się, twoja ironia mnie nudzi więc popisz sobie jeszcze i jak już nie będziesz miał nic więcej do powiedzenia w związku z tematem jakoś to oznajm. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami nie macie nic ciekawego do napisania,piszecie tylko tak zeby sie kazdemu przypodobac,jestescie mdli,boicie sie albo nie umiecie jasno wyrazac swoich poglądów,tak zeby nikomu nigdy nie podpasc,a innym macie to za złe,ze piszą co myslą,najłatwiej straszyc ostrzezeniem i czuc sie "ważniachą"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×