Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!

Hasiok.

Re: Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 15:37
A może założyć takie specjalne konto i rozsyłać gdzie się da?? Póki co dajcie ten nr, który macie.

Może założymy specjalną stronę? Taką prostą to potrafię zrobić.
Czy wiecie coś na temat jej stanu?
Moderator

przez GreenEye 26 wrz 2010, 15:47
Brak słów, by opisać ogrom bólu i cierpienia jakiego doznała Piorunka i jej dziecko.
Mam nadzieję, że szybko przyjdzie czas, kiedy wzejdzie dla niej slońce na niebie i będzie szczęśliwa.
Piorunka życzę Ci tego z całego serca.
ExModerator

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 15:47
ok:)

Myślę jeszcze o jakiejś imprezie., chociaż to już trudniejsze przedsięwzięcie. Ale w sumie jest nas sporo różnych ludzi,może coś by się dało zorganizować.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 15:49
W tym całym zamieszaniu wzburzony tłum zapomniał o domniemaniu niewinności. Dopóki nie zostanie skazany prawomocnym wyrokiem sądu, jest niewinny. O ochronie danych osobowych też nikt pewnie nie słyszał? Jacek D. mąż Marty Dudy. Cudnie.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez dogomaniaczka 26 wrz 2010, 15:51
wiola173, jestem za stroną...dziś jeszcze lecę kupić gazetę bo podobno są zdjęcia i artykuł który też by można tam umieścić..jeśli będziemy przesyłać do jakiś fundacji to podając stronę będziemy bardziej wiarygodni..tak mi się wydaje..
dogomaniaczka

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 15:52
słońce_nie_wzejdzie,
Dla mnie najważniejsze jest jak wspomóc tą biedną dziewczynę i jakoś nie mam ochoty się zastanawiać się nad jego prawami.

[Dodane po edycji:]

dominika
zaglądam często , wiec pisz tu albo na pw. Myślę ,że taką prościutką to szybko możemy złożyć.
Moderator

przez refren 26 wrz 2010, 15:54
Jestem w szoku. Piszę się na pierwsze możliwe odwiedziny, choć pewnie prędko to nie nastąpi. Darku, pozdrów ją koniecznie ode mnie.
refren

przez 657277696E 26 wrz 2010, 16:23
Na wszellki wypadek zaklepalem domene: piorunka.pl. Mysle, ze to latwy adres do zapamietania. Domene moge wydelegowac pod wybrany serwer dns. Moge tez postarac sie o kawalek serwerka na wlasna reke. Potrzebny jest pomysl co na tej stronie powinno sie znalezc. Jak ktos ma jakies pomysly to prosze na pw. Jesli domena sie wam nie podoba to moge oplacic dowolna inna domene i serwer jesli nie macie.

przez shadow_no 26 wrz 2010, 16:28
To by Tomek musiał bo ona ma dostep do konta, powklejac info itd zeby na głownej wyswietalo.

Informacje już rozesłałem poprzez konta oficjalne forum na facebooku oraz blipie.

657277696E, jeżeli chodzi o serwer nie ma problemu. Mam taką możliwość, kiedy będzie podanych więcej szczegółów akcji oraz ewentualne oficjalne numery kont fundacji będziemy mogli przygotować stronę informacyjną.

[Dodane po edycji:]

Dowiedziałem się o tym przed chwilą i szczerze mówiąc jestem w niesamowitym szoku.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 16:29
Ja myślę,ze skoro i tak już znamy jej personalia to lepiej strona imienna.
Moderator

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 16:30
Amon_Rah, a został skazany? Nie. Jeżeli zostanie skazany, to będzie można o tej osobie mówić, iż dopuściła się tego czynu. Ale zdecydowanie łatwiej jest ulec emocjom i pozostać głuchym na wszelkie logiczne przesłanki.

Panna_Modliszka, wiem czego dotyczy temat. Niezależnie od tego, obowiązek przestrzegania prawa ciąży na wszystkich.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez *Wiola* 26 wrz 2010, 16:32
słońce_nie_wzejdzie,

A jakie logiczne przesłanki wskazują na jego niewinność? Przejrzałaś może jej posty? Zresztą to jest sprawa drugorzędna i nie ma co robić z tego powodu zamieszania.
Moderator

przez wovacuum 26 wrz 2010, 16:33
słońce_nie_wzejdzie, skàd Ty siè tu wziàles??rozmawiamy tutaj jak pomoc ofierze i jej dzieciom!!!!!!!!! :roll:
wovacuum

przez refren 26 wrz 2010, 16:36
Zrobił, są świadkowie. Nie mieszajmy, że nie zrobił czegoś,co zrobił. A prawem nich się martwią ewentualnie autorzy artykułu w gazecie, to nie nasz problem. My nic nie upubliczniamy.
refren

Sortuj wg