Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!

Hasiok.

Re: Tragedia forumowiczki- zbierzmy się!!!!

przez Piorunka 13 paź 2010, 22:09
jasne że piękne jest to że przemija,że zawsze jest nadzieja na nowy dzień....najgorsze są chwile zwątpienia ktore potrafią ugasić każdą iskierkę nadzieii.ale potem znowu nadchodzi nowe i dlatego warto żyć:)marzyć i śnic....bo przeciez kiedyś i na mojej drodze zaświeci słońce.prawda?
Piorunka

przez wovacuum 13 paź 2010, 22:55
Piorunka, zaswieci...musi :D bàdz dobrej mysli. ;)
wovacuum

przez LitrMaślanki 14 paź 2010, 00:09
Piorunka, Trudno mi nawet odszukać słowa ,którymi da się wyrazić radość ...z czytania Twoich wypowiedzi .
Okrutnie się ciesze ze jesteś z mani :) :*. Jestem przekonany ,ze jeśli Tobie słońce nie zaświeci .To oznaka ,że wszyscy ulegliśmy iluzji ,że słońca wcale nie ma .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Piorunka 14 paź 2010, 14:14
wovaccum dziękuję:)

Maślanka (wczesniej miałes sliczniutki nick) również cieszę się ze jestem tutaj i moge pisać i czytać słowa otuchy które mi piszecie:)
Piorunka

przez Milutki 20 paź 2010, 00:19
Piorunka, zdaje się, że w szpitalu miałaś być do poniedziałku,
wypuścili już Cię ?
a w ogóle - poruszasz się o własnych siłach ?
Moja NN >>> post230132.html#p230132

Co było, to było
Co może być - jest
A będzie to, co będzie...
:bezradny:

przez aga1978 23 paź 2010, 13:58
Witam. Miałam kilkumiesięczną przerwę, dopiero kilka dni temu tu zajrzałam ponownie.Przeglądałam starsze posty i natrafiłam na tą smutna historię. Piorunko współczuję CI bardzo, przykre co Wam się przytrafiło. Mam nadzieję że stopniowo wracacie z synem do zdrowia.Trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Trzymaj się , pozdrawiam.

przez Piorunka 29 paź 2010, 14:10
Milutki wypuścili mnie w niedzielę,tak poruszam się o własnych siłach...jest ciężko i często opadam z sił ale nie poddam się! tak postanowiłam nie wiem tylko czy obietnicy dotrzymam :bezradny:

aga1978 dziękuję za słowa otuchy,tak,wracamy do zdrowia,gorzej z psychiką dzieciaków...ale pomaleńku poukładamy sobie wszystko...mam taką nadzieję...jest wiele problemów i spraw do załatwienia...

dziękuję wszystkim za słowa otuchy,wspóczucia i pocieszenia...dziękuję każdemu kto pomógł mi finansowo...chciałabym każdemu podziekować z osobna jednak niektórzy z Was nie podali swoich nicków w tytule wpłaty...dlatego dziękuję wszystkim tutaj.Wszystkim razem i każdemu z osobna:*
Dzięki Wam uwierzyłam że są na świecie Dobre Anioły :angel:
Piorunka

Sortuj wg