Modlitwa

Hasiok.

Re: Modlitwa

przez Paranoja 19 wrz 2010, 00:21
Stary Góral, co innego przedstawić swoje podlądy, mysli czy uwagi na jakis temat (od tego w końcu jest forum), a co innego narzucać komuś coś, wręcz wmawiać cos z czym nie każdy sie zgadza.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Stary Góral 19 wrz 2010, 00:22
wiekszosc ludzi wykształconych jest jednak chyba wierzaca
Stary Góral

przez *Monika* 19 wrz 2010, 00:23
A może w modlitwie prosząc o wyzdrowienie Bóg wskazuje nam drogę jaką jest psychoterapia Stary Góral?

Bezradnym jest człowiek, który nie dopuszcza myśli,że ktokolwek mógłby mu pomóc...co prowadzi do błędnego koła. Niestety, ale samowystarczalni nie jesteśmy.Nie jesteśmy maszynami. Jestesmy w jakiś sposób uzależnieni od drugiego człoweka, potrzebujemy innych ludzi. Nawet samotnik czy pustelnik modlą się do kogoś..........do Boga.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stary Góral 19 wrz 2010, 00:24
ale dlaczego od razu narzucac?napisał poprostu co uwaza i tyle.Równie dobrze kazdy inny post mozna uwazac za narzucajacy cos komus
Stary Góral

przez Paranoja 19 wrz 2010, 00:25
Stary Góral, patrząc na ostatnie wybory prezydenckie i akcje "Krzyż" mam jednak inne zdanie
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez *Monika* 19 wrz 2010, 00:26
Stary Góral, nie wierzy w udrawiającą siłę psychoterapii. Też w sposób narzucający wmawia,że terapeuci to szarlatani.
Stary Góral, gubisz sie we własnych przekonianiach, masz konflikt.
Gdybyś był zdrowy to nie byłoby Cię na forum.
Terapeuty nie chcesz. Może modlitwa Ci wystarczy. Oby.
Obrazek
Główny Moderator

przez słońce_nie_wzejdzie 19 wrz 2010, 00:26
Wolałbym, aby nie utożsamiano wszystkich wierzących z grupą ekstremistów.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez chojrakowa 19 wrz 2010, 00:27
Stary Góral, 'delikatnie narzucający pogląd' i moja dalsza reakcja różni się nieco od' kim ty /cenzura/ jesteś i co ty pier dolisz?', no tak przecież nie napisałam.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Stary Góral 19 wrz 2010, 00:31
mOnika1974:ja mysle jednak ze sami wybieramy sobie własna droge,no ale ja jestem ograniczony nie znam sie niewierze psychoterapeutom

[Dodane po edycji:]

Paranoja sa ludzie "wierzący" i wierzący

Monika1974:narzucasz ludzią ze istnieje cos takiego jak uzdrawiajaca siła psychoterapii.Sorry ale religia jest bardziej wiarygodna bo istnieje jednak troche dłuzej od psychoterapii.Prosze mnie nie diagnozowac stwierdzeniami ze mam konflikt
Stary Góral

przez brokenwing 19 wrz 2010, 00:36
mOnika1974

Podtrzymujesz tezę jakoby wiara miała coś wspólnego z wykształceniem ?

ja chyba na dziś stopuje...strasznie tu dużo misjonarzy ,to nie dla mnie
brokenwing

przez Stary Góral 19 wrz 2010, 00:40
wycofuje sie mistrzu,jedno złe nacisniecie na klawiature całkowicie mnie dyskwalifikuje
Stary Góral

przez brokenwing 19 wrz 2010, 00:46
Stary Góral napisał(a):wycofuje sie mistrzu,jedno złe nacisniecie na klawiature całkowicie mnie dyskwalifikuje

klawisz ..NIE ,jest milion innych rzeczy które dawno,dawno temu zdyskwalifikowało Cie jako respondenta .
brokenwing

przez Stary Góral 19 wrz 2010, 00:51
No cóż zostałem zdyskwalifikowany przez brokenwinga,to chyba moja najwieksza życiowa porażka jak do tej pory;(
Stary Góral

przez brokenwing 19 wrz 2010, 00:57
Stary Góral, no to pozazdrościć . Jesteś władcą sarkazmu ,mistrzem ciętej riposty i zimno-ciepłym cyniko-komikiem .

I do cholery wszyscy "misjonarze"przestańcie wmawiać chorym, że Bóg ich uleczy ...bo to /cenzura/ kłamstwo jest.
Wiara jest tym samym mechanizmem co ..wsparcie rodziny lub partnera ,pomaga ale nie leczy .przestańcie wk-iac faceta który ma syndrom odstawienia .I oszukiwać łatwowiernych .
brokenwing

Sortuj wg