Czego i jaka jest dawka śmiertelna ?

Hasiok.

Czego i jaka jest dawka śmiertelna ?

przez hehe 28 sie 2010, 08:02
Mam takie pytanie...ile i jakiego leku wziąść tyle, aby się zabić ?'

Najlepiej coś takiego co może kupić niepełnoletni bez recepty, poprostu pójść do apteki i kupić.

Najlepiej też jakby był jak najmocniejszy, żeby po wzięciu kilku tabletek przestało działać serce.

Myślałem o środkach przeciwbólowych i uspokajających, ale nie mam pojęcia jakie będą dobre.

Pozdrawiam

Re: Czego i jaka jest dawka śmiertelna ?

przez brokenwing 28 sie 2010, 08:09
Zapytaj o to psychiatrę . Ja od siebie dodam ,że dwa kilo mielonej papryki powoduje halucynacje .
Jeśli chcesz porozmawiać pisz.Zabić się ,zdążysz zawsze.Wpierw wykorzystaj wszystkie możliwość ŻYCIA
brokenwing

przez Zenonek 28 sie 2010, 08:11
hehe,

To jakis ponury zart czy chcesz zwrocic na siebie uwage ?

Jezeli piszesz powaznie to najwyzszy czas isc do psychiatry...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hehe 28 sie 2010, 08:14
Tak, żart.

Nie będę szedł do psychiatry, bo po I to nie rozwiąze moich problemów, w po II wstydzę się...no i po III nie jestem niedorozwiniety.

Pomoże ktoś w końcu ? Za klika dni poczatek roku szkolenego....

przez brokenwing 28 sie 2010, 08:17
hehe,
Napisz coś więcej o sobie .Przede wszystkim -po co Ci taka wiedza z zakresu farmakologii eksperymentalno-ekstremalnej.
brokenwing

przez Zenonek 28 sie 2010, 08:17
hehe,

Skad wiesz, ze nie rozwiaze twoich problemow ? A coz to za wstyd ? Jestes chory to idziesz do lekarza, proste. Zadnej filozofii tu nie ma.

Moze pierwsze opisz swoje problemy ? Tu jestes anonimowy, wiec mozesz pisac wszystko...

przez hehe 28 sie 2010, 08:21
brokenwing napisał(a):hehe,
Napisz coś więcej o sobie .Przede wszystkim -po co Ci taka wiedza z zakresu farmakologii eksperymentalno-ekstremalnej.

Tak z ciekawości pytam. Medycyna coraz bardziej mnie ciekawi...może nawet będę ją studiował.

Może ktoś coś sensownego napisać ?

W ogóle jakie trucizny są w tyl lekach, że przy dużej dawce można umrzeć ?

przez Zenonek 28 sie 2010, 08:23
hehe,

Nikt przy zdrowych zmyslach nie poda ci takiej wiedzy, bo co chcesz siebie czy kogos otruc ?

Idz na farmacje to sie dowiesz.

przez brokenwing 28 sie 2010, 08:24
hehe, Wiesz ,myślę ,że jeśli ktoś napisze .To będzie dowód na niedojrzałość.
Nie tylko Ty z ciekawości pytasz ,zaglądają tu ludzie zdesperowani .Dla których taka wiedz może skończyć się śmiercią .
brokenwing

przez hehe 28 sie 2010, 08:34
no dobra...prawda jest taka, że nie chce mi się żyć i tyle. Głównie jest to spowodowane stosunkami moich rodziców do mnie. Wątpią we mnie, mówią, że nic w życiu nie osiągnę i takie tam. Widzą tylko moje wady, co bym nie zrobił to oni wymagają odemnie więcej i więcej....nie mogę już tak żyć. Mimo tego, że dostałem się do b.dobrej szkoły ponadgimnazjalnej twierdzą, że zostanę pijakiem bądź trafię do więzienia...oto cała prawda.

przez Zenonek 28 sie 2010, 08:38
hehe,

No to jezeli teraz napisales prawde...to pomoc tutaj moze tylko wizyta u dobrego psychoterapeuty oraz np terapia rodzinna, gdyz twoi rodzice jezeli tak czynia to robia ogromne bledy...

A probowales z nimi rozmawiac szczerze o tym ?

przez hehe 28 sie 2010, 08:42
Nie, nie ma senu, bo i tak wiem, że by mnie olali.

przez brokenwing 28 sie 2010, 08:43
hehe napisał(a):no dobra...prawda jest taka, że nie chce mi się żyć i tyle. Głównie jest to spowodowane stosunkami moich rodziców do mnie. Wątpią we mnie, mówią, że nic w życiu nie osiągnę i takie tam. Widzą tylko moje wady, co bym nie zrobił to oni wymagają odemnie więcej i więcej....nie mogę już tak żyć. Mimo tego, że dostałem się do b.dobrej szkoły ponadgimnazjalnej twierdzą, że zostanę pijakiem bądź trafię do więzienia...oto cała prawda.

Wiec pokarz im ( rodzicom) że się mylą .
Rozumiem ,z tego co piszesz ,ze rodzice uważają ,że masz złe towarzystwo i możesz się przez to stoczyć ?
brokenwing

przez Radek 28 sie 2010, 08:49
Już lepiej trafić do więzienia lub zostać pijakiem niż się zabić. Każdy popełnia błędy i ma do tego prawo ale samobójstwo to największy błąd, którego już nie naprawisz. Wiesz, że rodziców się nie wybiera. Najważniejsze żebyś sam był w porządku w stosunku do siebie. Nie żyjesz po to żeby zadowalać swoich rodziców. Porozmawiaj z kimś o tym co Cię boli. Masz jakiś przyjaciół? Może to być szkolny pedagog albo psycholog. Ci ludzie są po to żeby pomagać. Jest wiele opcji żeby było lepiej. Nawet jak teraz jest lipa nie jest powiedziane, że tak będzie zawsze a najprawdopodobniej będzie dobrze. Śmierć jest najgorszym rozwiązaniem z możliwych (chociaż może i najłatwiejszym).

Po za tym rodzice na pewno chcą dla Ciebie jak najlepiej tylko może komunikują Ci to w nieudolny sposób.
Ostatnio edytowano 28 sie 2010, 08:51 przez Radek, łącznie edytowano 1 raz
per aspera ad astra

Sortuj wg