Jak można

Hasiok.

Re: Jak można

przez CzarnaZebra 09 sie 2010, 22:31
Pomyślmy... ja osobiście nie obwiniam, ale styl rozwiązywania konfliktów poraża... Pewnie że też bym się wściekła,ale chyba by wystarczyła pw do moda "proszę o usunięcie zdjęcia z wątku, ponieważ nie wyraziłam zgody na publikację", tak?
Przeszłoby bez echa, a tak to się śmiejemy.

Ciężko się połapać w tym wątku.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Magdaa 09 sie 2010, 22:44
Generalnie miałam dzisiaj lipny dzień, dół itp. Ale ten kabareton tak mi poprawił humor że od dzisiaj chyba muszę zacząć pampersy nosić w razie takich akcji :mrgreen: Dziękuję Wam za tak miły wieczór, śmiech to zdrowie, jestem Wam wdzięczna za to :mrgreen: :lol:
p.s. Ja nikogo nie oceniam, fakty mówią same za siebie i każdy widzi. Hehehe.
p.s.2. Szkoda tylko że takie osoby psują opinię foto modelkom.
Magdaa

przez Shadowmere 09 sie 2010, 22:45
Ja również pragnę podziękować za rozjaśnienie pochmurnego dnia :)
Aczkolwiek uważam obie strony za pokrzywdzone.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 09 sie 2010, 22:54
Magdaa napisał(a):Ja nikogo nie oceniam, fakty mówią same za siebie i każdy widzi.

Tak, to mi się bardzo podoba.......
Magdaa napisał(a):odpowiedz jest prosta- to nie jest modelka tylko tania dupodajka.

0 oceny..........a faktów nie znamy.

W ogóle co to za publiczne pranie brudów....znowu ktoś ma jakieś rozdwojenie jaźni.......co to za pomysły obrzucać się błotem na forum........ :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 09 sie 2010, 22:57
linka napisał(a):
Magdaa napisał(a):Ja nikogo nie oceniam, fakty mówią same za siebie i każdy widzi.

Tak, to mi się bardzo podoba.......

To była lekka ironia. Co tu oceniać? Wystarczy poczytać.

linka napisał(a):
Magdaa napisał(a):odpowiedz jest prosta- to nie jest modelka tylko tania dupodajka.

0 oceny..........a faktów nie znamy.

Wkurza mnie że takie osoby psują opinię reszcie dziewczyn które pozują do zdjęć i potem fotografowie liczą na różne rzeczy bo takie jak pani powyżej mu dawały to myśli że każda kolejna mu da. Przykre ale prawdziwe.

Dobra, ode mnie tyle w temacie :smile:
Na razie.
Magdaa

przez linka 09 sie 2010, 23:16
Jezu ale jakie osoby? Pojęcia nie mamy co zaszło, jak zaszło, za czyją zgodą zaszło, czy w ogóle zaszło.........więc wczuwanie się i nazywanie kogoś dupodajką uważam za chamskie......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 09 sie 2010, 23:19
linka, my z Magdą orientujemy się w temacie w miarę-rozegral się ten "dramat" na naszych oczach.
Admin prosil,żeby nie podsycac atmosfery i może nie robmy tego-przynajmniej nie na froncie publicznym.Jak jest wszyscy widzą :)
Shadowmere

przez Magdaa 09 sie 2010, 23:29
Dokładnie Shadow. Linka z całym szacunkiem ale nie było Cię ostatnich kilka dni, a ten temat miał miejsce także w innym dziale... Przeczytaj najpierw wszystkie posty z tematu 'Mój dzisiejszy dzień' to sama zobaczysz.
Ja widziałam, czytałam i mam prawo na podstawie tego nazwać kogoś dupodajką. Może to chamskie, może prostackie... Ale niestety wg mnie prawdziwe.

Zresztą faktycznie nie ma co podsycać atmosfery. I tak każdy swoje myśli i nie ma się co przeciągać na jedną czy drugą stronę bo i po co.

Dużo śmiechu się narobiło i tyle... Dobranoc :smile:
Magdaa

przez *Monika* 09 sie 2010, 23:33
Mam tylko nadzieję,że k_082, incognito i wykorzystana...to nie te sama osoba. Jeszcze sie moze okazać,że zadnej dupodajki nie ma ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 09 sie 2010, 23:37
Monika1974, zupełnie nie wiem czemu ja też mam takie wrażenie :bezradny:
Przyjaciel forum

przez incognito28 09 sie 2010, 23:37
i wszystko jasne http://forumprawne.org/prawo-karne/144225-forum-internetowe.html#post699343
dziekuje bardzo, nie mam więcej pytań.

przez linka 09 sie 2010, 23:41
incognito28, bomba - prawnie można, a to, że świadczy to o poziomie kultury osobistej to już inna sprawa :roll:
Przyjaciel forum

przez wykorzystana 09 sie 2010, 23:41
Polska to wolny kraj bede robic co m isie podoba. niech on sie dalej wam zali. tylko to mu pozostalo. a wy wielcy specjalisci od du** maryny mu radzcie by poszedl i walnal sie w leb. dowidzenia

przez depresyjny86 09 sie 2010, 23:45
Incognito heh trudno do Ciebie trafić naprawdę...a z tym zdjęciem to też nie jest tak jak Ci odpisano......ale już Ty musisz się zorientować dlaczego.Aaa dobra rada:nie ufaj forom prawnym,bo tam różni ludzie przyłażą i wypisują głupoty.
:)

Sortuj wg