Jak można

Hasiok.

Jak można

przez incognito28 08 sie 2010, 16:20
Jak można zbudować cokolwiek z dziewczyną która ma prawie 20 lat
jest aktualnie z facetem 3-4 miesiące, pozuje do zdjęć często, na sesji zdjęciowej
uprawia seks z facetem którego krótko zna niecały tydzień.
Jak można zaufać takiej dziewczynie?
Ja nie potrafie zrozumieć tego, cały dzień próbuje to jakoś zrozumieć ale naprawdę
sam fakt tego nie daje mi spokoju.

Re: Jak można

przez mansun 08 sie 2010, 16:34
incognito28 napisał(a):Jak można zbudować cokolwiek z dziewczyną która ma prawie 20 lat
jest aktualnie z facetem 3-4 miesiące, pozuje do zdjęć często, na sesji zdjęciowej
uprawia seks z facetem którego krótko zna niecały tydzień.
Jak można zaufać takiej dziewczynie?
Ja nie potrafie zrozumieć tego, cały dzień próbuje to jakoś zrozumieć ale naprawdę
sam fakt tego nie daje mi spokoju.

Interesujący post, ale bełkotliwie napisany. Mógłbyś wyjaśnić kilka kwestii?
Kto jest jej facetem od 3-4 m-cy? Ty?
Kto się z nią przespał po tygodniu? Też Ty, czy ktoś inny? Jeśli ktoś inny, to czy oni spali ze sobą w czasie gdy Wy już byliście razem?

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 08 sie 2010, 16:38 przez mansun, łącznie edytowano 1 raz

przez incognito28 08 sie 2010, 16:37
mansun napisał(a):Interesujący post, ale bełkotliwie napisany. Mógłbyś wyjaśnić kilka kwestii?
Kto się z nią przespał po tygodniu? Też Ty, czy ktoś inny?

Pozdrawiam.

Nie jestem jej facetem, przespała się z facetem który jej robił zdjęcia i też to nie był jej facet.
Po tygodniu rozmawiania przez sieć, pierwsza sesja i chciała uprawiać seks po masażu który
mocno ją rozgrzał, masaż był normalny, delikatny i płynny. Po masażu chciała uprawiać seks z nim.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mansun 08 sie 2010, 16:41
Powiem tak.. Ja bym nie liczył na coś poważnego ze strony takiej dziewczyny. Na pewno nie na związek oparty na wierności i zaufaniu. A gdyby mi zależało na komforcie psychicznym to dał bym sobie spokój i poszukał innej dziewczyny. Ale podkreślam... gdyby ;)

przez Sean1 08 sie 2010, 17:26
Sorry, moim zdaniem ona się nadaje tylko do jednego (sam wiesz do czego). Jak się ma lekkie obyczaje we krwi to trudno ci będzie to zmienić. Rozumiem bawić się i flirtować z chłopakami, ale dawać po tygodniu bo ją masaż podjarał to na jakieś tworzenie relacji nie licz.

przez Magdaa 08 sie 2010, 17:33
incognito28 napisał(a):
mansun napisał(a):Interesujący post, ale bełkotliwie napisany. Mógłbyś wyjaśnić kilka kwestii?
Kto się z nią przespał po tygodniu? Też Ty, czy ktoś inny?

Pozdrawiam.

Nie jestem jej facetem, przespała się z facetem który jej robił zdjęcia i też to nie był jej facet.
Po tygodniu rozmawiania przez sieć, pierwsza sesja i chciała uprawiać seks po masażu który
mocno ją rozgrzał, masaż był normalny, delikatny i płynny. Po masażu chciała uprawiać seks z nim.

K_o82 odpowiedz jest prosta- to nie jest modelka tylko tania dupodajka. Tyle co mam do powiedzenia. Na Twoim miejscu poinformowałabym o tym fakcie jej faceta, ma prawo widzieć że panna mu doprawia rogi na każdym zakręcie. Może zyskasz tym przyjaciela.
Magdaa

przez incognito28 08 sie 2010, 17:48
Magdaa, chyba nie zastanawiasz sie nad tym co tutaj piszesz. nie dziwie się wcale teraz Twojemu facetowi że takie ma podejście do Ciebie.
Po przeczytaniu twoich postów można Ciebie też dobrze podsumować.

przez Shadowmere 08 sie 2010, 18:03
K_o82 na dziewczyny,ktore sie puszczają na prawo i lewo istnieje tylko jedno dobre określenie-i jest stanowczo zbyt wulgarne by go użyć na forum.Dlaczego nie rozejrzysz się za porządną,wierną dziewczyną?
Shadowmere

przez incognito28 08 sie 2010, 18:07
Shadowmere, bo tylko mam okazje poznać jakąś dziewczyna na sesji zdjęciowej.
nie zaczepiam na ulicy, w pracy, w busie, moge poznać dużo dziewczyn umawiając się na zdjęcia ale nie wiem dlaczego przyciągam tylko toksyczne dziewczyny których faceci je źle traktowali.
cały czas tak jest...

przez mansun 08 sie 2010, 18:29
incognito28 napisał(a):nie zaczepiam na ulicy, w pracy, w busie, moge poznać dużo dziewczyn umawiając się na zdjęcia ale nie wiem dlaczego przyciągam tylko toksyczne dziewczyny których faceci je źle traktowali.
cały czas tak jest...

No to zacznij zaczepiać (czyli zdobywać), tzn. weź udział w wojnie plemników! :)

przez Magdaa 08 sie 2010, 18:49
incognito28 napisał(a):Magdaa, chyba nie zastanawiasz sie nad tym co tutaj piszesz. nie dziwie się wcale teraz Twojemu facetowi że takie ma podejście do Ciebie.
Po przeczytaniu twoich postów można Ciebie też dobrze podsumować.

Jak mnie można podsumować?
Wiesz, ja idąc na zdjęcia nie pozwalam się masować (ba! ja nie pozwalam się dotknąć!) żadnemu fotografowi, dotykać może mnie jedynie moja stylistka (nie masować, dotykać ubierając). I ja żadnemu fotografowi nie proponuję seksu. Delikatnie mówiąc jest to nieprofesjonalne a mówiąc szczerze jest to słowo na 'k', którego nie użyję.

Zastanawiam się nad tym co piszę. Panna która tak się zachowuje jest łatwa i tyle w temacie.
Magdaa

przez incognito28 08 sie 2010, 18:52
Magdaa, nie chce mi sie z Tobą dyskutować. przeczytaj swoje wątki, każdego
dnia jęczysz że Twój facet nie chce z Tobą spędzać czasu i się Tobą nie interesuję w ogóle więc chyba coś jest z Tobą nie tak. Czytałem dokładnie od 39 do 41 strony co napisałaś.

przez Magdaa 08 sie 2010, 18:59
Gdyby było ze mną wszystko 'tak' to nie siedziałabym na tym forum. Ale ja przynajmniej mam faceta który ze mną wytrzymuje od kilku lat. Lepiej czy gorzej ale wytrzymuje. A ja nie jęczę codziennie.

Wiesz, moim zdaniem jak nadal będziesz tak obrażał wszystkich ludzi naokoło to nigdy żadnej dziewczyny normalnej nie znajdziesz. Bo albo ona z Tobą nie wytrzyma, albo jak Cię obrazi to jej zęby wybijesz w furii.

Ale ok, nie chcesz ze mną dyskutować to już się nie wtrącam do tematu. W końcu tutaj tylko ze mną jest coś nie tak... Chociaż jestem oryginalna, nie jest żle.

p.s. Czas ze mną spędza, ale ma go mało.
Magdaa

przez incognito28 08 sie 2010, 19:02
to działa w obydwie strony, ktoś mnie chce obrazić, robie to samo.
każdy ma prawo sie wypowiadać na czyjś temat? dlaczego ja mam sobie żałować.
powodzenia

Sortuj wg