EGZORCYSTA - czy ktoś próbował tak sobie pomóc ?

Hasiok.

przez Moniczka 11 cze 2006, 22:00
Slyszalam o egzorcyzmach i o rzekomym przypisywaniu odpowiedzialnosci za nerwice jakims zlym duszom,ktore opetaly czlowieka albo nie chca go opuscic.Moze latwo byloby w to uwierzyc,w przypadku osob ktore dostaly nerwicy po smierci najblizszych (nieswiadoma chec zatrzymania w sobie czastki osoby ,ktora odeszla) ale nerwica to tez przyczyna separacji,rozwodow,molestowania,wrazliwosci,alkoholizmu,slabosci,itd.wiec nie, to bez sensu.dajmy spokoj silom duchowym i leczmy sie u lekarzy tu na ziemi
Moniczka

przez Jon Snow 15 cze 2006, 20:41
Polecam słynny film z Maxem von Sydow "EGZORCYSTA" cosik o tych tematach tam jest...

egzorcyzmy

przez klepa1974 05 sty 2007, 18:51
pisze bo moze ktos z was mial do czynienia z egzorcyzmami.Na nerwice lekowa cierpie od ponad dwoch lat i nie moge do konca z niej wyjsc.Oczywiscie jest lepiej ze mna niz na poczatku ale nadal mam wiekszosc objawow.Wczoraj bylam u swojego lekarza i powiedziala mi zebym skorzystala z uslug egzorcysty ze to mi moze pomoze wyjsc z tego.Wiem ze dla wielu z was okres dwoch lat tej choroby to nie duzo ale ja mam dosc.Czy ktos z was korzystal z takiej pomocy?Co o tym sadzicie? :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez medusse 05 sty 2007, 19:10
temat emily rose wciąż na topie??

przez TOFIK 08 sty 2007, 21:09
o której parafi piszesz? na żoliborzu?

przez shadow_no 08 sty 2007, 21:32
Był sobie kiedyś o Pani Wandzie taki oto temat:
http://www.forum.nerwica.com/1-vt3822.html?start=0

I w końcu wylądował w koszu. Proponuję go przeczytać.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez nieuzasadniony 08 sty 2007, 23:53
mysle ze film egzorcysta nie wiele ma do powiedzenia bo nie sadze ze na tym forum znajduja sie osoby ktore potrafia przekrecic glowe o 180 stopni i charakteryzuja sie podobnymi zachowaniami...

ale z drugiej strony jest to ciekawe.bo jesli takie opetanie isteniej to znaczy ze zle demony takze lubia internet:)
rzucam kosci na stol-ciagle-az wypadnie wymarzona konstelacja

przez TOFIK 09 sty 2007, 00:05
na żoliborzu faktycznie jest parafia gdzie są msze tzw "Nabożeństwo dla osób doznających wewnętrznych udręczeń i zniewoleń". coś podobnego organizowane jest chyba przy św. annie. ale słyszłem różne opinie.
a egzorcysty najfajniejsza była muzyka oldfielda :)
a jak już jesteśmy w tej ezoteryce to macie jeszcze jedną poczytankę
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 96978.html

przez DarkAngel 09 sty 2007, 03:42
Tak, jak juz pisałem jestem opetany przerz ducha... To duch mojego biednego szczurka który zamarzł w klatce kiedy wyjechałem na ferie :cry:
Teraz napewno mnie nęka....podgryza układy nerwowe....i chce zemsty za to że go opuściłem.....Nie wiem co mam robić....dawanie serka juz nie pomaga....czy egzorcysta cos poradzi? Prosze o pomoc....

Proponowałbym umieszczenie tego tak bardzo interesujacego tematu na półeczce obok tematu P.Wandy....w śmietniku....
Obrazek
ExModerator

Sortuj wg