"Dom uciechy..."

Hasiok.

Re: "Dom uciechy..."

przez linka 30 lip 2010, 13:37
Hmm a ja mam tak, że walczę o miłość i nie daję za wygraną, za każdym razem gdy mi się coś nie podoba - tego samego oczekuję od partnera...........

Jeśli obraża cię zwrot "czytasz wyraźnie" to przykro mi, nie to miałam na celu ......bo dla mnie różni się to od zwrotu "co za idiotka" :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez noowy6 30 lip 2010, 13:50
miałem napisać to co pete_27 ;)Wyręczył mnie ;)
Usługa jak usługa płacisz robi co do niej nalezy nic w tym dołującego...Tu się niema komu zalic ani chwalic ;p
"Żyj szybko, umieraj młodo"

przez brokenwing 30 lip 2010, 13:56
pete_27, Trudno mi się z Tobą niezgodność .
Sam przeżyłem koszmar ..irracjonalnego myślenia kobiety .
brokenwing

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez refren 30 lip 2010, 15:13
pete_27:
"Jeśli idziesz z ciekawości, chcąc zobaczyć jak to jest z dziwką, to nic się nie stanie"

O ile się niczym nie zarazisz.
refren

przez Natascha 30 lip 2010, 15:26
refren, jak można się czymś zarazić przez gumkę?
Paradoksalnie łatwiej się zarazić od nie-prostytutki niż od dziwki.

Nigdy nie zrozumiem, jak można chcieć zarabiać w ten sposób...ale prostytucja zawsze była i będzie bo jest na nią zapotrzebowanie. Osobiście uważam, że powinna być całkowicie legalna i opodatkowana- zmniejszyłoby to skalę procederu handlu ludźmi.
Natascha

przez brokenwing 30 lip 2010, 16:00
O ile się niczym nie zarazisz.
Amen :evil:

refren, jak można się czymś zarazić przez gumkę?
Paradoksalnie łatwiej się zarazić od nie-prostytutki niż od dziwki.

Kiedyś czytałem ,ze wirus hiv jest znacznie mniejszy niż pory prezerwatyw ...no ale może już technologia gumiarska się poprawiła ..
brokenwing

przez Natascha 30 lip 2010, 16:27
brokenwing napisał(a):Kiedyś czytałem ,ze wirus hiv jest znacznie mniejszy niż pory prezerwatyw

Ale na pewno nie płyny ustrojowe a tylko z nimi wirus HIV może się przedostać do organizmu.
Natascha

przez brokenwing 30 lip 2010, 16:53
Thx za Inf idę kupić gumy i szoruje na miasto :P
brokenwing

przez Natascha 30 lip 2010, 17:00
Szoruj, jeśli płatny seks Ci odpowiada i nie szkoda Ci kasy...
A jakieś ryzyko zawsze istnieje...gumka może pęknąć... :roll: :bezradny:
Natascha

przez linka 30 lip 2010, 17:04
Są choroby weneryczne którymi można się zarazić pomimo założonej prezerwatywy.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Natascha 30 lip 2010, 17:08
Na człowieka czyhają różne choróbska i zagrożenia- musiałby nic nie robić, żeby nie ryzykować.
Natascha

przez brokenwing 30 lip 2010, 17:20
linka napisał(a):Są choroby weneryczne którymi można się zarazić pomimo założonej prezerwatywy.....

Teraz mi to mówisz ? Jak już wróciłem :P
brokenwing

przez Magdaa 30 lip 2010, 20:50
Nigdy nie jest tak, że w związku jest idealnie. Jeśli facet nie przeżył pierwszego razu z dziwką a z normalną kobietą to jego obecna kobieta będzie i tak zazdrosna- o tę kobietę! Ja też jestem zazdrosna o ex mojego chłopaka, wku*wia mnie myśl o niej, ale przecież nie rozstaniemy się przez to. Wiecie, wg mnie trzeba walczyć o związek jak się kocha, może dlatego ja żyję w związku od 3 lat, Linka od 8 (dobrze pamiętam?) bo na pewno i ja, i ona, o coś w tam w duchu się wkurzamy z przeszłości partnera ale walczymy o miłość.
Myślę, że powinniście brać z nas przykład i też walczyć jeśli chcecie mieć związki, a nie jezdzić na dziwki. A fakt- walkę czasem się przegrywa, ale w imię miłości warto podjąć walkę.

[Dodane po edycji:]

linka napisał(a):Są choroby weneryczne którymi można się zarazić pomimo założonej prezerwatywy.....

Racja, i są też syfy przenoszone śliną- nie pytajcie skąd wiem, wstyd mi i nie napiszę :oops: ;) - nawet jak ktoś Wam zrobi minetkę albo loda to możecie wysypki dostać itd.
Magdaa

przez Natascha 30 lip 2010, 20:56
Magda masz rację. Ale chyba, mało który facet jest tak głupi, by robić minete dziwce. :x
Natascha

Sortuj wg