"Dom uciechy..."

Hasiok.

Re: "Dom uciechy..."

przez harpagan83 21 gru 2010, 13:05
Jednak ktoś kto korzysta z usług dziwki i nie widzi w tym nic obrzydliwego a teraz pisze o minecie wykonanej prostytutce "a blee, a fee" powinien się chyba zastanowić nad sobą (?)

Apii, ja lubię robić minetkę, chcesz mogę Ci zrobić ;), po prostu napisałem że glupotą jest robienie minety dziewczynie, albo całowanie się z nią, która ma każdego dnia wielu klijentów, w ten sposób można sie zarazić choróbskami, proste, Zabawa z prostytutką powinna byc zawsze w zabezpieczniu ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Apii 21 gru 2010, 13:08
Drodzy mężczyźni, no ale jak prostytutka robi klientowi orala to klient daje do paszczy, w ktorej tez nie wiadomo co się działo danego dnia, prawda? I to nie jest obrzydliwe? Wątpię żeby prostytutki po każdym stosunku myły zęby :lol:
A z tego co wiem to właśnie przez sam śluz kobiecy trudno się zarazić i ryzyko zarażenia podczas minety nie jest duże.
Apii

przez harpagan83 21 gru 2010, 13:10
Apii, jeśli chodzi o orala, to za zwyczaj robiono mi go w gómce, ale czasem i bez. a co do śluzu z pochwy, to słyszałem ze jak najbardziej można sie zarazic chorobami, tak jak zakarzoną spermą ;)
To wymaga pełnego angażu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Apii 21 gru 2010, 13:32
harpagan83 napisał(a):Apii, jeśli chodzi o orala, to za zwyczaj robiono mi go w gómce, ale czasem i bez.

No i to już dla Ciebie nie bylo obrzydliwe? Przecież dawałeś swój tak cenny narząd do jamy ustnej, w której nie wiadomo co się działo chwile wcześniej. Pani przed przyjęciem Ciebie mogla mieć tam spermę innego faceta, mogla uprawiać rimming lub inne takie. I to już jest ok? A minetka obrzydliwa? Ja tego nie czaje.
Co do hiv nie jestem ekspertem, ale wszędzie na necie widzę informacje, ze przez sam śluz szyjkowy trudno dochodzi do zarażenia więc zasłanianie sie akurat tym argumentem jest śmieszne bo i tak idąc do prostytutki ryzykujesz, a jak dodatkowo chlapniesz jej minete to ryzyko jest niewiele większe.
Apii

przez harpagan83 21 gru 2010, 13:42
No i to już dla Ciebie nie bylo obrzydliwe? Przecież dawałeś swój tak cenny narząd do jamy ustnej,

Apii, wtedy myślałem jajami że tak powiem, ;) a ostatnio naszły mnie pewne konstruktywne przemyślenia i teraz jusz na dziwki bym nie poszedł.

A minetka obrzydliwa? Ja tego nie czaje

nie Apii, minetka jest zajebista :P , mnie nie brzydzi, takjak pocałónek z języczkiem, ale nie zrobie tego kobiecie którą puka i lachuje polowa miasta za bardzo mi się kojarzy,

Co do hiv nie jestem ekspertem, ale wszędzie na necie widzę informacje, ze przez sam śluz szyjkowy trudno dochodzi do zarażenia więc zasłanianie sie akurat tym argumentem jest śmieszne bo i tak idąc do prostytutki ryzykujesz, a jak dodatkowo chlapniesz jej minete to ryzyko jest niewiele większe

Apii, słońce :smile: ja też nie jestem ekspertem od wirusa hiv, ale kiedyś jak robiłem badania to Pani z ośrodka mi powiedziała, że przez kontakt ze śluzem kobiety tesz może dojść do zakażenia, na skutek małej ranki w buzi, bądź na penisie, napewno ryzyko w seksie oralnym jest mniejsze nisz przy seksie klasycznym, czy analnym, ale jednak jest.
To wymaga pełnego angażu

przez paradoksy 21 gru 2010, 13:46
to nie temat o zabawach seksualnych, minetkach i tym bardziej nie temat na ogłaszanie się z takimi "usługami" :roll:
proponuję zamknąć ten wesoły temat.
paradoksy

przez harpagan83 21 gru 2010, 13:46
Panna_Modliszka napisał(a):Obrzydliwi jesteście opisując te wszystkie chore akcje :roll: :-|

ok, rozumiem że dla nie których seks oralny jest obrzydliwy, ale ja na szczęście tak nie uważam :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

paradoksy napisał(a):to nie temat o zabawach seksualnych, minetkach i tym bardziej nie temat na ogłaszanie się z takimi "usługami" :roll:
proponuję zamknąć ten wesoły temat.

Mylisz się.
To temat o domu uciech, a wiec o wszystkim co z nim związane, więc nie bądx zazdrosna, i nie szukaj dziury w całym bo nikt tu nie gada, o kwiatkach i motylkach, tylko jak najbardziej na temat.
To wymaga pełnego angażu

przez paradoksy 21 gru 2010, 13:53
harpagan83, ale to nie forum o tematyce czysto-seksualnej.
taaaak, jestem zazdrosna, tylko nie wiem o co. :lol:
paradoksy

Sortuj wg