"Dom uciechy..."

Hasiok.

Re: "Dom uciechy..."

przez harpagan83 21 gru 2010, 00:04
shelby, z tego co słyszałem, to najczęsciej Mieszkaniówki, i Wille, prowadzą policjanci, taksówkaże, albo gangsterzy, i wybacz raczej starają sie haraczy nie płacić, bo mają układy na mieście, no ale i są tacy co płacą, nie mówię że nie. A co do awantór w mieszkaniach to może i masz racje, ale nie powiesz mi że co dzienie jest zadyma w burdelu, bo najebany i nie wyzyty klijent przyszedł

[Dodane po edycji:]

marcja napisał(a):
nerwicaman napisał(a):Marcja tak fajnie ze tyle osob musi chodzic na dziwki, wy wystarczy ze odslonicie kolano, "przypadkiem" przejedziecie po udzie i kolega juz jest wasz

Kolega wtedy CHCIALBY byc nasz ale niestety...Nie ma tak latwo, powalczyc troche trzeba, a co! 8) :twisted:

Dla tego zwycięzca ma najleprzy towar, tak było jest i będzie :twisted:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez nerwicaman 21 gru 2010, 00:13
marcja wlasnie dlatego to faceci chodza na dziwki;)
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez shelby 21 gru 2010, 00:16
harpagan83 napisał(a):shelby, z tego co słyszałem, to najczęsciej Mieszkaniówki, i Wille, prowadzą policjanci, taksówkaże, albo gangsterzy, i wybacz raczej starają sie haraczy nie płacić, bo mają układy na mieście, no ale i są tacy co płacą, nie mówię że nie. A co do awantór w mieszkaniach to może i masz racje, ale nie powiesz mi że co dzienie jest zadyma w burdelu, bo najebany i nie wyzyty klijent przyszedł

to coś źle słyszałeś. coraz więcej mieszkaniówek prowadzą totalni amatorzy czy same dziewczyny. poza tym nie wydaje mi się, żeby większość z nich poza klubami mogli prowadzić ludzie serio zorganizowani nawet wczęsniej. taksówkarze to mogą mieć układy, na dowóz klienta z miasta pod wskazany adres klubu czy mieszkania (kiedyś spotykało się częściej przypadki kluby, ale sama pracowałam na dwóch prywatkach -mieszkaniach, gdzie czasem siedziałam sama, a taksówkarze i tak dowozili mi klientów, czasem jeden na drugiego i trzeba im było dawać za to napiwek..), a policja to może mieć układ z alfonsem, żeby się delikatnie mówiąc nie wpier...li, tam gdzie ich nie trzeba, poza ty policja bardzo chętnie korzysta z tego rodzaju usług podobnie jak księża.... jest też grono osób, które w dość wiarygodny sposób zarzeka się o swoich "plecach", a jest to zwykłe tworzenie fobii strachu u podwładnych i pozerstwo..

nie powiem, że codziennie, ale się zdarza... ale i nie powiem, że jest/bywa to przypadek jeden na miesiąc.. może się zdarzyć tak, że przez miesiąc masz ciszę, a w kolejnym się nie opędzisz.. nie ma reguły, to jest wliczone w ryzyko takiej działalności i nie da się na dłuższą metę uniknąć.
Ostatnio edytowano 21 gru 2010, 00:21 przez shelby, łącznie edytowano 2 razy
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwicaman 21 gru 2010, 00:18
shelby tak tez myslalem, ale niektorzy faktycznie maja plecy, ciezko to wyczuc:)
ps na szczescie mnie tam nie ciagnie narazie

przez marcja 21 gru 2010, 00:22
nerwicaman napisał(a):marcja wlasnie dlatego to faceci chodza na dziwki;)

No jesli chce sie tylko seksu, to rzeczywiscie po co sie meczyc ;) Ale np. Harpagan pisal tez, ze chcialby bliskosci i ciepla kobiety itp. W tej sytuacji warto sie (chyba) wysilic... Falsz za kase kontra prawdziwe uczucie... Wybor nalezy zawsze do Was ;)

przez nerwicaman 21 gru 2010, 00:29
nie no nie jaraja mnie prostytutki, za duzo tam wlasnie udawania, nie powiem fajnie wygladaja niektore, ale...
no ale z tym uczuciem to tez wiesz na dwoje babka wrozyla:) ciezko czasem wyczuc o co chodzi

przez harpagan83 21 gru 2010, 00:31
marcja, no raczej, że nie ma co porównywać przygody w agencji, do zwiazku z dziewczyną, która mnie kocha, dalej to podtrzymuję.
Nie chce jusz chodzić po burdelach, bo jednak mi życie miłe i bardziej nisz najebanych klijentów, czy wkurwionych alfonsów, boję się że mogę złapać jakiegoś syfa, albo co gorsza hiva, a w tedy to juz nigdy sobie związku nie ułożę brrrrrrrrrrrttt aż mnie ciary przeszły 8)

shelby, uznaję twoje doświadczenie w tych sprawach, i nie będę sie z Tobą spierał. Pewnie masz rację ;)
To wymaga pełnego angażu

przez Apii 21 gru 2010, 00:35
harpagan83, a wczesniej jakos nie myalales o tym, ze mozesz cos zlapac? Co sie tak nagle ocknąłeś?
Apii

przez harpagan83 21 gru 2010, 00:38
Apii, wcześniej byłem zaślepiony, uciechami przyziemnymi, i prowadzeniem swojej terapi. Z resztą zawsze robiłem to w zabezpieczeniu, ale czasem panna robiła mi loda bez gumy, i w tym czasie mogłem coś załapać. Jednak kiedys nie zdawałem sobie sprawy ze przez seks oralny mozna się zarazić.
To wymaga pełnego angażu

przez marcja 21 gru 2010, 00:39
nerwicaman napisał(a):no ale z tym uczuciem to tez wiesz na dwoje babka wrozyla:) ciezko czasem wyczuc o co chodzi

CZASEM tak, ale pewnie przyjdzie taki moment w Twoim zyciu, kiedy nie bedziesz mial watpliwosci :)
I takiej chwili Wam chlopcy zycze :D

przez shelby 21 gru 2010, 00:39
nerwicaman napisał(a):shelby tak tez myslalem, ale niektorzy faktycznie maja plecy, ciezko to wyczuc:)

Apii napisał(a):harpagan83, a wczesniej jakos nie myalales o tym, ze mozesz cos zlapac? Co sie tak nagle ocknąłeś?

niektórzy, ale nie twierdziłabym, że większość.. znam ten biznes z perspektywy przynajmniej dwóch województw w PL, resztę z przesłanek, z historii przypadkiem poznanych dziewczyn z tego biznesu. nie jestem guru z tej dziedziny, ale co nieco wiem i trochę wątpliwości jestem w stanie rozwiać ;) no i ma ciut znaczenia, że mimo swojej ponad 2-letniej absencji w tym zawodzie, mam z tym środowiskiem dalej styczność.
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez Apii 21 gru 2010, 00:43
harpagan83, a przebadałeś się chociaż po tych wojażach skoro się teraz tak zamartwiasz?
Apii

przez nerwicaman 21 gru 2010, 00:43
marcja no juz taki jeden prawdziwy przegapilem :? ale beda kolejne, po wielu probach:)
i Tobie zycze tego samego marcyjko:)

przez harpagan83 21 gru 2010, 00:47
Apii napisał(a):harpagan83, a przebadałeś się chociaż po tych wojażach skoro się teraz tak zamartwiasz?

Tak przebadałem i jest "-" ale będe musiał powtórzyć test. Człowiek był młody i głupi :roll:
To wymaga pełnego angażu

Sortuj wg