"Dom uciechy..."

Hasiok.

Re: "Dom uciechy..."

przez marcja 19 lis 2010, 21:53
_Pete_ napisał(a):
O kurde:)

Na Warszawiankę będę chodzić niebawem. Czasem tam zaglądam, ale chcę regularnie pochodzić. ;)

Polecam, bo jest najfajniej, jesli chodzi o baseny w Wawie :) I na saune regularnie tam chodze :) Ciagle sie tam kloce z jakas ciemnowlosa dziewczyna :D Moze to jaks dziewczyna z forum? Prosze sie przyznac! :D

przez Krzysiek1234 19 lis 2010, 22:01
maksinek napisał(a):jak mozna isc do łózka z kobieta ktora bzykało moze 10 klientow przed toba :shock:

Chociażby na przykładzie autora wątku, może pora zdać sobie sprawę, że nie wszystko jest w życiu czarno-białe?

przez _Pete_ 19 lis 2010, 22:04
marcja napisał(a):
_Pete_ napisał(a):
O kurde:)

Na Warszawiankę będę chodzić niebawem. Czasem tam zaglądam, ale chcę regularnie pochodzić. ;)

Polecam, bo jest najfajniej, jesli chodzi o baseny w Wawie :) I na saune regularnie tam chodze :) Ciagle sie tam kloce z jakas ciemnowlosa dziewczyna :D Moze to jaks dziewczyna z forum? Prosze sie przyznac! :D

Wiem, wiem, właśnie to jest żenujące w tym mieście, że ta baza basenowa jest słaba i w zasadzie Warszawianka ma tylko porządne 50 m do popływania. Jest jeszcze Inflancka (nie polecam :P)

[Dodane po edycji:]

wiola173 napisał(a): A temat jest dom uciech jak ktoś zauważył, więc nie rozumiem o co się tak oburzacie. Jak się komuś dyskusja nie podoba, to po co wchodzi i czyta?

Też nie rozumiem. Co zmieni zamykanie komuś ust przez zamykanie tematu?

Wiola :D

Co u Ciebie w ogóle?
_Pete_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 19 lis 2010, 22:09
Na Inflanckiej bylam niedawno z kolezanka...MASAKRA!!! Boimy sie, ze zlapalysmy jakiegos syfa...Dawno nie widzialam takiego brudu...Polecam jeszcze OSIR Ochota-jest czysto i basen dosc duzy:)

przez _Pete_ 19 lis 2010, 22:16
marcja napisał(a):Na Inflanckiej bylam niedawno z kolezanka...MASAKRA!!! Boimy sie, ze zlapalysmy jakiegos syfa...Dawno nie widzialam takiego brudu...Polecam jeszcze OSIR Ochota-jest czysto i basen dosc duzy:)

Noo, rzeźnia jest tam trochę... To do zobaczenia w Platinium bądź na Warszawiance. :smile:
_Pete_

przez *Wiola* 19 lis 2010, 22:27
_Pete_,
Po staremu:) Łykam anafranil i czekam na cudowne postępy w farmakologii, albo neurochirurgii:))
Ostatnio edytowano 19 lis 2010, 22:39 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Moderator

przez Agnieszka_1988 19 lis 2010, 22:32
wiola173 napisał(a): A temat jest dom uciech jak ktoś zauważył, więc nie rozumiem o co się tak oburzacie. Jak się komuś dyskusja nie podoba, to po co wchodzi i czyta?

Czyli ten temat został stworzony jedynie dla fanów i zwolenników prostytutek i agencji towarzyskich? Ktoś, kto tego nie popiera już nie może się wypowiedzieć? :roll: Jeżeli tak, to wybaczcie, nie wiedziałam :uklon:

Poza tym ja nie postulowałam ani nie postuluję zamknięcia tego tematu, więc nie do mnie z tym tekstem _Pete_.
Agnieszka_1988

przez *Wiola* 19 lis 2010, 22:36
Agnieszka obojętnie czy jesteś za czy przeciw, ale podważyłaś sens istnienie tego tematu. Są chętni aby na ten temat dyskutować, więc co to komu przeszkadza?
Moderator

przez Juzbrig 19 lis 2010, 22:37
Agnieszka_1988 napisał(a):[
Czyli ten temat został stworzony jedynie dla fanów i zwolenników prostytutek i agencji towarzyskich? Ktoś, kto tego nie popiera już nie może się wypowiedzieć? :roll: Jeżeli tak, to wybaczcie, nie wiedziałam :uklon:

Wybaczamy, teraz sio do mycia garów i nie przeszkadzaj.
....
(oczywiście żartuje z tym seksizmem, ale lubię żartować, bo że kobiety się stresują strasznie :D )

przez Agnieszka_1988 19 lis 2010, 22:39
wiola173 napisał(a):Agnieszka obojętnie czy jesteś za czy przeciw, ale podważyłaś sens istnienie tego tematu. Są chętni aby na ten temat dyskutować, więc co to komu przeszkadza?

Podważyłam sens rozmowy o kosztach dziewczyny z dyskoteki, a nie całego tematu... Inaczej bym się w nim nie wypowiadała :bezradny:

Agnieszka_1988 napisał(a):Jaka to jest pusta rozmowa! Może pomówmy o tym, jak pomóc samotnym Panom z forum poznać normalną i wartościową dziewczynę, zamiast podliczać, czy taniej jest wynająć pannę, czy iść na dyskotekę i znaleźć latawicę?

Przytaczam fragment na potwierdzenie.
Agnieszka_1988

przez Shadowmere 19 lis 2010, 22:43
Ojojoj.
Dziewczyna z dyskoteki to naprawdę niedroga sprawa-Adam mi opowiadal o jednej knajpie w Sopocie,w ktorej stosunek seksualny jest w tej samej cenie co oranżada.

Namiary na pw :mrgreen:
Shadowmere

przez *Wiola* 19 lis 2010, 22:45
:))) Wiesz ja rozumiem korzystanie z usług prostytutki, ale myślę ,że też panienka musi być na pewnym poziomie. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby taka za 5 zł była warta czyjejkolwiek uwagi:))

Agnieszka_1988,
To sorry ,źle to odczytałam.
Moderator

przez _Pete_ 20 lis 2010, 01:33
Agnieszka_1988 napisał(a):

Uważam, że ten temat jest dla osób którzy chcą pogadać o domu uciech. Serio... Zatem niekoniecznie interesuje je tutaj misja naprawiania świata pod tytułem "jak starać się, by poznać prawdziwą miłość i stać się lepszym człowiekiem". Kogo to tu obchodzi, tak brutalnie szczerze?

Najlepiej tą misję oddaje post którego nota bene jesteś autorem i sama go cytowałaś:

"Może pomówmy o tym, jak pomóc samotnym Panom z forum poznać normalną i wartościową dziewczynę, zamiast podliczać, czy taniej jest wynająć pannę, czy iść na dyskotekę i znaleźć latawicę?"

Jak chcesz się tutaj wypowiadać jako przeciwnik to spoko, tylko twoje subtelnie ukryte inwektywy typu "fani prostytutek" (nie wiem jak reszta, ale ja nie zauważyłem tu jakiegokolwiek fanclubu, ale mogę się mylić )w mojej opinii kompletnie nic nie wnoszą do sprawy. Równie dobrze możesz założyć topik "faceci rozmawiający o burdelach to skończeni debile" i tam używać sobie do woli i napierać ile wlezie. 8)

"Z tym tekstem" to było do Korby, jeśli nie zauważyłaś.
_Pete_

przez Agnieszka_1988 20 lis 2010, 01:46
Najlepiej tą misję oddaje post którego nota bene jesteś autorem i sama go cytowałaś:

"Może pomówmy o tym, jak pomóc samotnym Panom z forum poznać normalną i wartościową dziewczynę, zamiast podliczać, czy taniej jest wynająć pannę, czy iść na dyskotekę i znaleźć latawicę?"

I teraz zagadka... Skąd ten tekst? Hmm... Może dlatego, że wielu Panów pisało tutaj, że gdyby mieli stałe dziewczyny to nie korzystaliby z usług prostytutek? Jeżeli mogę coś doradzić to doradzę i pomogę zaoszczędzić komuś 150 zł.

Równie dobrze możesz założyć topik "faceci rozmawiający o burdelach to skończeni debile" i tam używać sobie do woli i napierać ile wlezie. 8)

Bądź uprzejmy zauważyć, że w jednym z moich postów napisałam, że rozumiem Was - młodych i spragnionych. To, że nie popieram prostytucji, nie oznacza, że uważam ludzi, chodzących na dziwki za debili. Np. harpagan83. Korzysta z ich usług, a można z nim rzeczowo porozmawiać i absolutnie nic do niego nie mam.
Agnieszka_1988

Sortuj wg