"Dom uciechy..."

Hasiok.

Re: "Dom uciechy..."

przez wovacuum 25 lip 2010, 21:20
pete_27, wiesz co-ja nie zauwazylam,zeby moja kolezanka byla "zryta" :lol: jednakze czasem zastanawiam siè,dlaczego nie zaklada wlasnej rodziny,i dlaczego taki zawod wlasnie??kiedys po zapytaniu jej dlaczego wlasnie tak postanowila zarabiac na zycie stwierdzila,ze:lubi seks nie z jednym mezczyzà tylko..rajcujà jà mezczyzni ogolnie.No tak juz ma no...jest szalenie inteligentnà kobietà,zna kilka jèzykow obcych-mogla zostac dobrym prawnikiem a jest koorwà-jej wybor.
wovacuum

przez zdesper 25 lip 2010, 21:21
daj namiary :lol:
zdesper

przez pete_27 25 lip 2010, 21:36
wovacuum napisał(a):pete_27, wiesz co-ja nie zauwazylam,zeby moja kolezanka byla "zryta" :lol: jednakze czasem zastanawiam siè,dlaczego nie zaklada wlasnej rodziny,i dlaczego taki zawod wlasnie??kiedys po zapytaniu jej dlaczego wlasnie tak postanowila zarabiac na zycie stwierdzila,ze:lubi seks nie z jednym mezczyzà tylko..rajcujà jà mezczyzni ogolnie.No tak juz ma no...jest szalenie inteligentnà kobietà,zna kilka jèzykow obcych-mogla zostac dobrym prawnikiem a jest koorwà-jej wybor.

No to chyba, że faktycznie qrestwo ma we krwi i taka już jest. Wierzyć mi się jednak troszkę nie chcę, by była aż tak szczęśliwa, taki zawód zawsze niesie ze sobą konsekwencje psychiczne, mniejsze lub większe. Być koorwą i akceptować to ze szczerym uśmiechem na twarzy-to może być sporym wyzwaniem.
pete_27

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 25 lip 2010, 21:40
pete_27, wiesz ja tez jej nie dowierzam-na pewno byl czy jest jakis impuls w jej zyciu ,ktory jà do tego popchnàl..a moze tak jak mowisz-koorestwo ma we krwi? :lol: 8)
wovacuum

przez pete_27 25 lip 2010, 21:46
Na to wygląda. Może jak była mała i inne dziewczynki marzyły o lalkach barbie, to jej już śniły się fallusy, ewentualnie członki męskie :lol:
pete_27

przez wovacuum 25 lip 2010, 21:50
pete_27, hahhha-ale tak serio-myslè,ze to jakis strach zeby zwiàzac siè z tym "jedynym"-prawdy jednak sie nie dowiem ;)
wovacuum

przez pete_27 25 lip 2010, 21:59
Nieee, myślisz, że aż tak poszło by to w tak skrajną stronę? Jeśli tak to w takim razie czekają ja dziesiątki lat syzyfowej psychoterapii. :lol: Pod warunkiem, że leżankę u psychoterapeuty wykorzystywałaby w odpowiedni sposób. :P

[Dodane po edycji:]

adaś przypadek napisał(a):
wovacuum napisał(a):mam kolezankè,ktora skonczywszy prawo,doszla do wniosku,ze jednak bèdzzie "corà Koryntu".Pracuje juz sobie w tym zawodzie 8 lat i chyba jest zadowolona.Ostatnio wyslala mi zdjècia i muszè Wam powiedziec,ze wyglàda cudnie:kwitnàco i wogole laska niesamowita.Podlapala kilka Vipow w Londynie i tam sobie mieszka.Stwierdzila,ze podoba jej siè to co robi.Czasem przebywa w Polsce. adaś przypadek, Chcesz namiary???i czy stac Ciè zeby zaplacic jej okolo 1500 euro za noc?? :D

Na tą chwilę problemem będzie wysupłać 2 stówy a co dopiero 1500 eruo :shock: :lol: W każdym razie wstępnie rozejrzałem się w "odlotowych "ogłoszeniach" i muszę przyznać że są bardzo apetyczne :mrgreen:

[Dodane po edycji:]

A nie wiesz czy Twoja koleżanka ma może jakieś promocje(zniżki dla młodzieży uczącej się i dla inwalidów) :lol: :lol: :lol:

Umów się z nią na 1500, ale po wszystkim zapłać jej w rublach. :lol:
pete_27

przez Magdaa 26 lip 2010, 00:31
Nie rozumiem jak piękna, inteligentna kobieta może z własnego wyboru zostać dziwką. Skoro lubi się pieprzyć codziennie z innym to niech robi to za darmo. Może miałaby do siebie ciut więcej szacunku... Wygląda na szczęśliwą? Hmm... A szanuje siebie? Pytacie, czemu nie zakłada rodziny... A kto ją zechce? Czasem sterczące, duże cycki to zbyt mała rekompensata za to, że twoja żona miała w ustach milion penisów...
Mam koleżankę dziwkę, na studiach. Dowiedziałam się od kumpla, który korzystał z jej... usług.
Wygląda na szczęśliwą, pozornie. Ja widzę w jej oczach smutek. Trzymam ją na dystans. Ona jest dla mnie bardzo miła, ale mnie brzydzi. Chce mi się rzygać jak na nią patrzę. Tak samo jak patrzę na faceta, który wiem że jezdzi na dziwki. To obrzydliwe.
Może dlatego mam uraz że mój eks zdradził mnie z dziwką (ponoć, to nie jest pewne że to zrobił).
Dla mnie szmata to szmata, choćby była piękna jak ósmy cud świata, mądra jak sam Bóg i znała tysiąc języków (i penisów...).
Rzyg.
Magdaa

przez Sorrow 26 lip 2010, 04:03
Ja bym nie chciał z dziwką. Dziwki mają skórę, kości, mięśnie i w ogóle... I pewnie się też pocą...

przez Roberrrto 26 lip 2010, 09:12
Dziwki się pocą? A fe... :mrgreen:
Roberrrto

przez MOCca 26 lip 2010, 09:59
Dajta spokój, biznes to biznes nawet jeśli opiera się na dupie, kobieta pazerna bywa, więc czemu ma nie skorzystać, jest przedsiębiorcza. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez betty_boo 26 lip 2010, 11:13
2
moich kumpli pojechało kiedyś do takiego miejsca stracić dziewictwo. Wypili chłopaki po pół litra i do boju:D Po wszystkim wrócili średnio zadowoleni, bo obydwu "przydzielono" do starych babsztyli, które nie dość, że miernej urody, to "w trakcie" żonglowały kanałami TV za pomocą pilota. Sam oceń czy warto:

fajna reklama, hehe:) ja mogę sie wypowiedzieć tylko na temat tirówek bo w mojej okolicy duzo ich pracuje.

przez Magdaa 26 lip 2010, 13:06
MOCca napisał(a):Dajta spokój, biznes to biznes nawet jeśli opiera się na dupie, kobieta pazerna bywa, więc czemu ma nie skorzystać, jest przedsiębiorcza. ;)

Naprawdę myślisz, że dziwki są przedsiębiorcze? :pirate: :hide: To ja już wolę moje wcielenie przedsiębiorczości :mrgreen:
Magdaa

przez MOCca 26 lip 2010, 18:49
Jest dużo odmian dziwek, może miałaś na myśli burdelowe, jak ktoś potrafi tylko się puszczać, to dlaczego ma nie brać za to pieniędzy?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg