cierpienie sexualne w okresie letnim, jak

Hasiok.

Re: cierpienie sexualne w okresie letnim, jak

przez enzyw 20 lip 2010, 01:18
@Monika1974 piszesz ze cie niepokoj moj stosunek do kobiet i sama potwierdzasz to co napisalem piszac abym "zaimponowal, postaral sie o kobiete uzywajac intelektu, a to obraza moja cielesnosc, to tak jakby do ciebie mial mezczyzna jakies wymaganie np lecial na twoje wnetrze co by oznaczalo na zaradnosc lub szarmanckosc opiekunczosc poczucie zartu itp i wtedy bys miala watpienia ze mu sie podobasz co by cie dołowalo.

@Roberrrto sa dla nich smieszne, ale u kobiet jest tak ze co je bawi to podnieca, a to czego niechca to tak naprawde chca i zeby to je wzielo silą, na tym polega sexualnosc, a ja sie nie potrafie z tym pogodzic

przez brokenwing 20 lip 2010, 02:56
sa dla nich smieszne, ale u kobiet jest tak ze co je bawi to podnieca, a to czego niechca to tak naprawde chca i zeby to je wzielo silą, na tym polega sexualnosc, a ja sie nie potrafie z tym pogodzic

Też się zaczynam niepokoić o Twój stosunek do kobiet. enzyw, Masz bardzo wypaczony obraz ludzkiej seksualności . Czy nikt ,nigdy? Ci nie mówił ,że seksualność to mózg nie lędźwie ? Bardzo Ci współczuje .Z tego co piszesz jasno wynika,iż dotychczas w Twoim otoczeniu ,przewijały się tylko " kobiety pijawki" a to margines kolego .Większość pań całkowicie nie pasuje do matrycy jaką przedstawiłeś .
brokenwing

przez linka 20 lip 2010, 07:15
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg