Czy RMSU pomoże pokonać lęk przed laskami?

Hasiok.

Czy RMSU pomoże pokonać lęk przed laskami?

przez mikolajvarsovie 13 lip 2010, 15:44
Wstyd się przyznawać, szczególnie w miarę atrakcyjnemu mężczyźnie - do tego, że nie potrafi sobie radzić z kobietami. Radzić, jak radzić - ale najgorsze, że trawi go przemożny przed nimi strach...Jestem już na takim etapie, że wiem, że sobie sam nie poradzę...I jestem skłonny zgłosić się do specjalisty...Mój kolega był na kursie RMSU, szkoły uwodzenia w Warszawie, która została zrodzona z rosyjskiego konceptu. Jest bardzo zadowolony - choć jak sam przyznał, musiał ostro za*********. Generalnie jednak, raz na zawsze udało mu się pokonać ten kurewski lęk i teraz bez strachu podchodzi do najlepszych dup? Czy ktoś z Was coś słyszał o tej szkole? A może ktoś z Was podziela mój problem i chciałby mi towarzyszyć w jego rozwiązaniu, tzn. pójść ze mną na kurs? W tą sobotę organizują 2-dniowy ,,Znajomości" za 5 stówek; a generalnie oferują tez 10-dniowy, który, jak dla mnie może przynieść najlepsze efekty...

Re: Czy RMSU pomoże pokonać lęk przed laskami?

przez Korba 13 lip 2010, 15:50
bez strachu podchodzi do najlepszych dup
a to kozak :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Shadowmere 13 lip 2010, 15:55
mikolajvarsovie, oo.cierpię na cos podobnego.Pomimo wielkiej sympatii do plci przeciwnej,boję się mężczyzn-jak widzę,że w kiosku akurat spredaje facet to ide szukac takiego,w ktorym obsluguje babka.
Nie lubię i nie wierzę w NLP,a pewnie na podobnych zalożeniach oparta jest ta "szkola uwodzenia" :D
Co nie zmienia faktu,że może to byc dobrym pomyslem na rozwój osobisty dla Ciebie-tylko dokladnie musisz sprawdzic tą placówkę.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pete_27 13 lip 2010, 20:33
mikolajvarsovie napisał(a):Wstyd się przyznawać, szczególnie w miarę atrakcyjnemu mężczyźnie - do tego, że nie potrafi sobie radzić z kobietami. Radzić, jak radzić - ale najgorsze, że trawi go przemożny przed nimi strach...Jestem już na takim etapie, że wiem, że sobie sam nie poradzę...I jestem skłonny zgłosić się do specjalisty...Mój kolega był na kursie RMSU, szkoły uwodzenia w Warszawie, która została zrodzona z rosyjskiego konceptu. Jest bardzo zadowolony - choć jak sam przyznał, musiał ostro za*********. Generalnie jednak, raz na zawsze udało mu się pokonać ten kurewski lęk i teraz bez strachu podchodzi do najlepszych dup? Czy ktoś z Was coś słyszał o tej szkole? A może ktoś z Was podziela mój problem i chciałby mi towarzyszyć w jego rozwiązaniu, tzn. pójść ze mną na kurs? W tą sobotę organizują 2-dniowy ,,Znajomości" za 5 stówek; a generalnie oferują tez 10-dniowy, który, jak dla mnie może przynieść najlepsze efekty...

To może być ciekawe. Trening pewności siebie, drogo trochę, ale daj linę do tej szkoły :mrgreen: Co to znaczy "podchodzi do najlepszych dup"? Na ulicy, w klubie, wszędzie?
pete_27

przez mikolajvarsovie 14 lip 2010, 15:22
Poczytać możesz więcej na http://www.rmsu.pl. Tam mają wszystko dokładnie opisane co to znaczy. A z tymi dupami, to...no to k wszędzie, jestem w szoku...W przysłowiowej kolejce do ginekologa
nawet ;)

przez agusiaww 14 lip 2010, 15:25
mikolajvarsovie, no wiesz ja uwazam ze takim kolesiom, co kobiety okreslaja mianem dup to zaden kurs nie pomoze, bo kulture albo sie ma albo nie :-| :shock:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez *Monika* 14 lip 2010, 16:49
agusiaww, :D :brawo:
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 14 lip 2010, 17:06
Boisz się lasek? Ojej to faktycznie nie ciekawa perspektywa, na starość będziesz musiał używać kul zamiast laski...... :lol:
Swoją drogą, kolega musi być bardzo niski (karzeł?) albo chodzi strasznie pochylony skoro nie podchodzi do kobiet ani mężczyzn tylko do dup........kto by pomyślał, że to teraz popularne....

Ps. Moim zdaniem dr House ma najfajniejsze laski :great:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 14 lip 2010, 17:13
linka, :lol: prawie się posikalam.
Swoją drogą, kolega musi być bardzo niski (karzeł?) albo chodzi strasznie pochylony skoro nie podchodzi do kobiet ani mężczyzn tylko do dup
ahahahhahahaahhahah :lol: :lol: :lol:
Shadowmere

przez linka 14 lip 2010, 17:25
Shadowmere, faktycznie, jak sobie to zwizualizowałam...to... :lol: :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Monika* 14 lip 2010, 22:13
Shadowmere, linka, sikam razem z Wami ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez pete_27 14 lip 2010, 22:25
mikolajvarsovie napisał(a):Poczytać możesz więcej na http://www.rmsu.pl. Tam mają wszystko dokładnie opisane co to znaczy. A z tymi dupami, to...no to k wszędzie, jestem w szoku...W przysłowiowej kolejce do ginekologa
nawet ;)

Poczytałem chwilkę o tym i mam mieszane uczucia czy takie coś pomoże. Część ludzi opiniuje ten kurs jako wyciąganie pieniędzy z naiwniaków. Bo i tak naprawdę czego się spodziewać po 2 dniowym kursie? To że kolega podchodzi, gdzie podchodzi to znaczy tyle, że podchodzi.... :)

Znam takiego maniaka - podchodzi faktycznie do każdej, bywały sytuacje, że idąc z gościem przerywał on rozmowę bo zobaczył panią na drugim końcu ulicy i już był przy niej. Tyle, że większość babek traktuje takie zaloty jako podjazd napalonego podrywacza i 9/10 spuszcza jelenia. Skutek jest taki, że m.in. w klubach jest spalony, bo wszystkie go znają i przekazują sobie informacje - "zobacz to ten jeleń" i ma z deka pod górkę:) Fakt jednak faktem, że jakaś metoda to jest i 1/10 wychodzi, no ale kwestia priorytetów-ten gość idzie na ilość.
pete_27

przez mikolajvarsovie 03 sie 2010, 11:24
No tak, ale ten 10cio dniowy to chyba jest konkret...Tutaj chyba nie ma ściemy! Coś po tym na pewno się załapie!

Sortuj wg