Pytanie do Administartora

Hasiok.

Pytanie do Administartora

przez k_o82 29 maja 2010, 22:57
Czy Administrator w tym przypadku nie tego portalu ma prawo obrażać użytkownika w wiadomościach
prywatnych? ubliżanie.
Spotkałem się z tym forum fobiaspoleczna info.
Najpierw usunięcie wątku a później wyzywanie w wiadomościach prywatnych.
k_o82

Re: Pytanie do Administartora

przez linka 29 maja 2010, 23:03
k_o82, wiesz teoretycznie wiadomości prywatne, to wiadomości prywatne i można wszystko, u nas już się zdarzyło, o ile się nie mylę, że ktoś dostał ostrzeżenie za ustawiczne nękanie innego użytkownika wiadomościami prywatnymi ....ale w praktyce prywatnie każdemu wszystko wolno......nie ma kodeksu karnego dla Adminów ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez k_o82 29 maja 2010, 23:05
Czyli użytkownik który np. napiszę że ma regulamin w dupie może dostać od admina w wiadomości prywatnej
wiązankę?
k_o82

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 29 maja 2010, 23:08
k_o82, no może - admin też człek i może się wkurzyć. To, że jest administratorem nie znaczy że jest idealny - jednak świadczy to o tym, że nie ma dystansu do tego co robi i nie umie się kontrolować.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez shadow_no 29 maja 2010, 23:11
Nie widzę związku między pisaniem jako Administrator czy Użytkownik. Wiadomości prywatne pisze człowiek, po ich treści można wnioskować z kim ma się do czynienia. Nie znam Administratora www.fobiaspoleczna.info ale jeżeli takie praktyki są stosowane tak jak mówisz - nie jest to moim zdaniem dobra metoda prowadzenia forum. Oczywiście każdy ma prawo pisać co chce, co jest dozwolone. Pytanie które zadałeś jest dość dziwne, bowiem czym różni się Administrator od Użytkownika? Oprócz tego, że ma władze na danym forum/stronie jest przecież normalnym człowiekiem.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez linka 29 maja 2010, 23:15
shadow_no, cicho bo trafisz do więzienia dla adminóffff :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez kivi 30 maja 2010, 00:35
Cześć wam. Jestem bierną (zazwyczaj nie piszę postów, bo wolę po prostu czytać) "czytaczką" zarówno tego forum jak i forum http://www.fobiaspoleczna.info, ale po tych bzdurach, które napisał k_o82 aż pomyślałam, że się zarejestruję i skrobnę co nieco. :twisted:
Po pierwsze, to temat k_o82 nie został usunięty, tylko przeniesiony do innego działu, a po drugie to on mimo ostrzeżeń tamtejszej administracji i moderacji ciągle próbował reklamować to forum jak i jakieś tam inne linki (nie pamiętam dokładnie, bo nie zwracałam specjalnie na to uwagi - a przynajmniej na początku, dopóki nie zaczął zachowywać się coraz bardziej agresywnie i sprawiać, że czułam się coraz gorzej obecnością na tego osobnika, tak samo zresztą jak inni, z tego, co pisali), podkreślając w dosyć agresywny sposób przy tym, jaki to tamtejszy regulamin jest śmieszny, czy coś takiego (ja nie wiem w sumie po co się tam rejestrował, skoro mu nie odpowiadał regulamin - mi tamten regulamin całkiem pasuje) a także nie reagował na upomnienia administratora i moderatora. Na każdym kroku w sposób i pisał do nich agresywne odzywki.
Znam trochę osób na tamtym forum (również admina 8) ) i są to naprawdę sympatyczni, mili, życzliwi, chętni do pomocy ludzie (a tamtejszy admin jest tak ciepłym i życzliwym człowiekiem, że nie wierzę jakoś w te wyzwiska - no może, jak ze strony k_o82 - to już o wiele prędzej), natomiast k_o82 odebrałam jak takiego, który zarejestrował się tylko po to, aby wszczynać kłótnie z tamtejszą "administracją". :? (mi osobiście jego osoba się bardzo nie spodobała i sama poprosiłam admina tamtejszego forum o interwencję, bo już miałam dość zachowania tego k_o82 czy jak mu tam i psucia fajnej atmosfery tamtego forum) I widzę, że tutaj też się dorobił ostrzeżenia - jak mniemam te ostrzeżenie nie za darmo. :?
shadow_no ja bym na twoim miejscu uważała, bo wydaję mi się, że k_o82 jest bardzo niezrównoważoną jednostką skłonną do agresji (i zaprzeczania faktom i kłamania w przypadku postawienia pod murem) i pewnego pięknego dnia jak mu się regulamin i tego forum nie spodoba i tutaj zaczną się z jego strony akcje (zresztą już jeden punkt ostrzeżenia dostał, a za co, to już nie będę dzisiaj wnikać, bo już śpiąca jestem :smile: )
pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 30 maja 2010, 00:39 przez kivi, łącznie edytowano 1 raz

przez k_o82 30 maja 2010, 00:38
ja też mogę skrobnąć wiadomość od administratora tamtego serwisu jaką dostałem :lol:
ale możesz wkleić te moje agresywne odzywki :lol: z tamtego forum jeśli znajdziesz jakieś :P
k_o82

przez linka 30 maja 2010, 00:52
Moi drodzy - prywatne rozgrywki - między sobą w wiadomościach prywatnych proszę, to nie jest miejsce na takie rozkminy.
Przyjaciel forum

przez k_o82 30 maja 2010, 00:54
ja nic nie rozkminiam... i nie muszę ściemniać ... :evil: to żadna rozgrywka... tym bardziej jak ktoś
próbuje nawijać o czymś o czym nie ma żadnego pojęcia... :brawo:
k_o82

przez scrat 30 maja 2010, 04:03
Ile osób tyle prawd, nie wiem właściwie k_o82 jakiej odpowiedzi od adminów nerwica.com oczekujesz...
Przyjaciel forum

przez k_o82 30 maja 2010, 10:28
można się samemu przekonać że kivi ściemnia i nie zły farmazon nakręca :mrgreen: to mi się najbardziej podoba :P
http://fobiaspoleczna.info/search.htm/authors/k_o82,0

scrat, w sumie już otrzymałem odpowiedź.
k_o82

przez linka 30 maja 2010, 11:03
k_o82, ale generalnie zdajesz sobie sprawę, że mało nas interesuje i obchodzi kto w przypadku tego konfliktu miał rację - wiec naprawdę zbędne są te wyjaśnienia - bo robisz offtop.
Przyjaciel forum

przez k_o82 30 maja 2010, 11:07
:twisted: nie ja zacząłem... generalnie wole jasne wyraźne sytuacje...
k_o82

Sortuj wg