Zbiór tematów podstawowych - opinie

Hasiok.

Re: Zbiór tematów podstawowych - opinie

przez Magdaa 12 maja 2010, 14:58
Linka- absolutnie nie twierdzę, że moderator czy admin powinien siedzieć 24h na dobę na forum itd Przecież każdy z nas/ Was ma swoje życie, praca, szkoła itd... Ale jeśli ktoś nie ma czasu na ogarnianie tych podstawowych obowiązków to nie powinien zostawać moderatorem- bo jaki jest tego cel? O to mi chodziło.
Natomiast dopisanie żródła z którego się korzystało nie zajmuje wiele czasu, może ze 3 sekundy... I powinien się do tej zasady stosować każdy z nas.

Zadanie z biblioteką bardzo chętnie bym przyjęła (naprawdę) ale jest jeden szkopuł, o którym nawet niedawno pisałam- ścigają mnie tam z kilka książek (już kilkaset złociszy będę mieć kary na koncie, zapomniałam oddać książek... po maturze :pirate: ) a w Szczecinie wszystkie biblioteki są powiązane ze sobą systemem komputerowym- i tym oto prostym sposobem nie mam możliwości wypożyczania książek bo musiałabym karę zapłacić (wątpię, że mi ją anulują), a teraz trochę mi szkoda kasy na to (chyba że forum zrobi zrzutkę na moją karę, to ja bardzo chętnie się tym zadaniem zajmę :mrgreen: )

Pozdrawiam.
Magdaa

przez yans 12 maja 2010, 15:08
A ja nadal uważam że powinniśmy się dzielić głównie wiedzą praktyczną a nie encyklopedyczną. Jest jej tak dużo tutaj na forum, że warto ją po prostu jakoś usystematyzować, stworzyć takie hmmm kompendium wiedzy, doświadczeń, taki forumowy drogowskaz dla zagubionych "nowicjuszy" ;).
I dajmy już spokój Paradoksy (i komu tam jeszcze kto się napracował) za ten brak źródeł - nic gorszego niż ludzie co się złej woli doszukują w przeoczeniu czy zaniedbaniu. Przecież to można poprawić. :roll:
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez depresyjny86 12 maja 2010, 17:11
Wiecie co?Ktoś coś robi dla Was,a Wy i tak marudzicie(zwracam się do wszystkich narzekających)
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 12 maja 2010, 17:24
Magdaa napisał(a):Ale jeśli ktoś nie ma czasu na ogarnianie tych podstawowych obowiązków to nie powinien zostawać moderatorem- bo jaki jest tego cel?

Wydaje mi się, że to powinien ocenić Administrator - bo każdy moderator był "głosowany" przed nadaniem mu rangi....i jak widać zdaniem admina dajemy radę i wypełniamy obowiązki które opisałam wyżej...... :bezradny: tak mi się wydaje przynajmniej....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez yans 12 maja 2010, 18:50
Moderator tyż człowiek ;)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez paradoksy 15 lis 2010, 19:22
czy ktoś się może przymierza do napisania tekstu o zaburzeniach osobowości :?:

-- 08 lut 2012, 14:29 --

no i tyle szumu było a w końcu nikt nie napisał żadnego tekstu..
paradoksy

Sortuj wg