Zbiór tematów podstawowych - opinie

Hasiok.

Re: Zbiór tematów podstawowych - opinie

przez shadow_no 11 maja 2010, 17:53
Prosił bym trzymać się tematu i nie obrażać się nawzajem.

Poprawki zostaną wprowadzone, błędy są rzeczą ludzką i nie ukrywam że sam również ich wiele popełniłem. Od tego jest ten temat, żeby każdy mógł wyrazić opinie. W jaki sposób zostanie ona wyrażona - to już świadczy o autorze danego posta. Ze swojej strony zapewniam, że każdą przeczytałem i co będę w stanie to z tym zrobię.
Spokojnie. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Tatka 11 maja 2010, 18:16
shadow_no napisał(a):Prosił bym trzymać się tematu i nie obrażać się nawzajem.

Poprawki zostaną wprowadzone, błędy są rzeczą ludzką i nie ukrywam że sam również ich wiele popełniłem. Od tego jest ten temat, żeby każdy mógł wyrazić opinie. W jaki sposób zostanie ona wyrażona - to już świadczy o autorze danego posta. Ze swojej strony zapewniam, że każdą przeczytałem i co będę w stanie to z tym zrobię.
Spokojnie. :)

I git :) Widzę że jako jedyna osoba rozumiesz w czym błąd.

Shadowmere przykro mi, że masz takie babcie w rodzinie...to smutne :( I co najgorsze uważaj genetyczne....:)

Linka widzę, że spodobała ci się ranga "moderator dobra rada" :)
Ci powiem :), że zdziwiłabym się gdybym cię zobaczyła z taką rangą. Zupełnie tak jakbym rano wstała i dowiedziała się, że Lepper został prezydentem :) Hehehe
Ostatnio edytowano 12 maja 2010, 11:11 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za powyższy post użytkownik otrzymał ostrzeżenie.

przez Shadowmere 11 maja 2010, 18:24
Tatka, Skarbie,idź na balkon i wypadnij :D
Ostatnio edytowano 11 maja 2010, 23:18 przez Shadowmere, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za powyższy post użytkownik otrzymał ostrzeżenie.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 11 maja 2010, 18:29
Tatka,....bierzesz jakieś leki?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Tatka 11 maja 2010, 18:33
Shadowmere napisał(a):Tatka, Skarbie,idź na balkon i wypadnij :D

Ach wszystko rozumiemy już...wspomnienie z dzieciństwa? :) To leków nie bierz bo to urazowe :)
Linka widzę, że już zaczynasz kampanię na nową rangę? :)
Oki kończę OFF TOP. Przecież to zabronione prawda linka? :)
Dzięki tym którzy zmotywowali do wstawienia informacji na to forum :).

przez linka 11 maja 2010, 18:38
Tatka, musisz mieć wyjątkowo nudne życie i lubisz je uprzykrzać innym skoro rejestrujesz się na forum, żeby tylko wytykać błędy innym :lol:
ps. Pytanie o leki to na tym forum dość popularny temat :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 11 maja 2010, 18:39
Tatka, jest was więcej? :shock: to się nazywa osobowość wieloraka.Oprócz delikatnego opóźnienia w rozwoju,które znamionuje infantylny styl wypowiedzi,prostackie błędy ortograficzne i duża ilość uśmiechiętych buziek.Koniec OT :!:
Shadowmere

przez shadow_no 11 maja 2010, 18:45
Kolejne wypowiedzi nie na temat lub wypowiedzi atakujące kogokolwiek będą nagradzane ostrzeżeniem.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Paranoja 11 maja 2010, 19:52
zależy kto ma jakie sumienie, ja zawsze podaję źródło, z ktorego czerpię informacje. Strzeżonego...
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez K. 11 maja 2010, 20:23
podał pomysł jeden z użytkowników a dokladnie K.

Miło, że ktoś pamiętał.
Użytkownik K. jeszcze dodał, że może napisać, sam napisać, swoimi zgrabniutkimi paluszkami i wówczas nikt nie czepiałby się o źródło.
To po pierwsze, a po drugie Paranoja, zgadzam się.
Przecież to nic trudnego podać źródło, naprawdę niemiło by Wam było gdybyście czytali swoją publikację - jakąkolwiek o czymkolwiek i gdziekolwiek - i ktoś inny zbierałby podziękowania. Ja już niejednokrotnie w takiej sytuacji byłam.
Rozumiem, że to niedopatrzenie i wcale nie ujmuje pracy osoby, która zebrała wszystkie informacje.

Ale wydaje mi się, że warto postawić na oryginalność, a cytować wybrane fragmenty, nie całe artykuły - o ile o tym mowa, bo jeszcze ich nie widziałam.
Taki był mój pierwotny pomysł, bo przecież, jak Ktoś słusznie wcześniej zauważył, w innym wypadku Wujek Google czynny całą dobę. Wszystko można znaleźć.
Tu chodzi o przekazanie czegoś w sposób 'ludzki' - niech będzie, że student psycho jest nieludzki - taki, żeby każdy zrozumiał o czym mowa.
:roll:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Paranoja 11 maja 2010, 20:43
K., dokladnie, nie sztuką coś skopiować i wkleić. Poza tym gdybym chciała informacji takich to równie dobrze użyję google. A chciałabym jakiś nowych informacji, albo informacji przekazanych w inny, prosty sposób, bo czasem te encyklopedyczne definicje są dla mnie malo zrozumiałe
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez K. 11 maja 2010, 20:45
Paranoja, i taki był mój pomysł przekazany Adminowi.
A co Admin z tym zrobił i jakie były postanowienia dalsze - nic mi nie wiadomo. :bezradny:
“I'm tough, ambitious, and I know exactly what I want. If that makes me a bit*ch, okay.”
K.

przez Shadowmere 11 maja 2010, 20:56
hmm...szczerze? czy naprawdę encyklopedyczne definicje zaburzen są tak trudne do zrozumienia?to tylko moje zdanie,ale nigdy nie mialam z tym problemu.przeczytalam to co paradoksy przygotowała:"hipochondrię" i "autoagresję".Nie ma tam nic czego czlowiek powyżej lat 7 nie bylby w stanie zrozumiec :?
Shadowmere

przez Paranoja 11 maja 2010, 21:04
miałam tu na mysli np jakieś dziwne definisje, różnych substancji chemicznych, które coś tam robią, ale właściwie nie wiadomo co. albo definicja deralizacji i depresonalizacji... dopiero jak mi pstryka na swoim własnym przykładzie opisała jak to działa to zrozumiałam, bo wiki nie do końca mi to wyjaśniło. I nie chodzi, ze nie umiem czytać ze zrozumieniem.
ExModerator

Sortuj wg