Zbiór tematów podstawowych - opinie

Hasiok.

Re: Zbiór tematów podstawowych - opinie

przez linka 11 maja 2010, 10:07
yans, No racja, wystarczyło napisać: Czy można prosić aby podać źródła tych wiadomości - i bez problemu moderatorzy by tam dopisali :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Gods Top 10 11 maja 2010, 11:08
paradoksy napisał(a):te tematy są oznaczone jako globalne - widać je w każdym dziale (nie tylko w Depresji), u góry ;)
W porządku, mój błąd. :)

yans napisał(a):Oczywiście bezsensem jest dopatrywać się w ich braku złej woli moderatorów i oskarżanie ich o "kradzież" czy sugerowanie że należy prosić o zgodę. Może jeszcze zapłacić za publikację? Jestem zdania że jeśli ktoś udostępnia w sieci swój tekst nieodpłatnie wszystkim internautom, to można go bezpiecznie umieszczać na innych stronach - chyba że autor wyraźnie zaznaczy, że nie życzy sobie publikacji tekstu w innym serwisie. Oczywiście warunkiem jet podanie informacji o autorze. Dla mnie próba dopatrywania się w czymś takim "kradzieży własności intelektualnej" to jakaś farsa, toż to parę ogólnikowych zdań na temat zaburzeń. W 5 minut mogę napisać na ich podstawie identyczny tekst w zmienionej formie i kto mi udowodni żem zgapił? ;)
Bez względu na to, co kto uznaje za bezsens, jest to regulowane przez prawo tyczące się własności intelektualnych... które najprawdopodobniej niewielu uczestników tej dyskusji (włącznie ze mną :mrgreen: ) zna wystarczająco dobrze. :P
Poza tym, sądzisz, by było takie trudne ustalenie, czy osoba "zrzynająca" z jakiejś strony internetowej wchodziła na nią ? ;) ...a to przypuszczalnie mógłby już być dowód przesądzający o "winie". :roll:
Większą anonimowość i/lub bezkarność zapewnia pisanie po murach, niż w internecie. :D
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Tatka 11 maja 2010, 11:58
linka napisał(a)::roll: nie osobą a osobom jeśli już, to raz, a dwa, skoro tak strasznie tu jest źle i nieprofesjonalnie - bądźcie takimi ludźmi którzy będą oświecać tych maluczkich - w tym i nas - szefostwo :roll: i załóżcie własne forum które będzie idealne. Najłatwiej jest krytykować i rzucać się zamiast napisać coś w stylu dobrej rady....... :roll:

Po pierwsze to nic nie muszę zakładać, bo skoro jest to forum to mogę właśnie krytykować przejawy hmmm - głupoty :) :) Tak samo ja ty poprawiłaś mój błąd, pokazując mi moją niewiedzę ortograficzną, tak samo ja mogę krytykować ile mi się podoba to co jest beznadziejne na tym forum.
Po drugie obserwuje to forum od dawna i ty faktycznie linka jesteś tutaj, która powinna dostać miano "moderator złota rada" Hehehe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 11 maja 2010, 15:02
To chyba jakiś żart. Teksty które powstawialiście są na chama zerżnięte z innych stron internetowych. Nikt z forum nerwica tych tekstów nie napisał, zostały podebrane innym autorom...

trastornada, faktycznie nie zwróciłem uwagi, że część tematów została skopiowana. Nie możesz jednak mówić, że wszystkie, ponieważ jak by nie było swoje teksty własnoręcznie spisałem. Nie zwróciłem uwagi, że nie wszystkie teksty są autorskie - bije się w pierś i dziękuję za informacje. Zostaną wprowadzone aktualizacje.

Lepiej podać cudzy tekst za swój, niż odesłać do stron które rzeczywiście włożyły jakąś pracę w opracowanie tematów.

Święta racja, dlatego jeszcze raz przepraszam za niedopatrzenie. Mylnie sądziłem, że wszystkie artykuły zostały napisane własnoręcznie przez nas.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 11 maja 2010, 15:12
jeśli chodzi o prawa autorskie jężeli nie czerpiemy z nich korzyści materialnych ,są one ogólnie dostępne i autor nie zaznaczył prawa wyłączności oraz udzielenia zgody na rozpowszechnianie i publikowanie to zgodnie z prawem i sumieniem jest fair .
Ridllic

przez linka 11 maja 2010, 16:06
No cóż wszystkim nie dogodzisz............
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 11 maja 2010, 16:15
Wiecie co wam sie w dupach przewraca , nie bylo źle , podał pomysł jeden z użytkowników a dokladnie K. Basia umordowała sie najwiecej żeby stworzyć takie kompendium ze wszystkim a wybrzydzacie a idzcie do dupy i zmiencie forum .od tych nerwic wam sie w łbach popier....

Pisze to jako uzytkownik forum nie jako osoba funkcyjna :!:
Ostatnio edytowano 13 maja 2010, 12:40 przez Ridllic, łącznie edytowano 1 raz
Powód: użytkownikowi za powyższy post zostało przyznane ostrzeżenie.
Ridllic

przez linka 11 maja 2010, 16:23
To jest Tylko forum a co po niektórzy spinają się - jakby to była najpoważniejsze źródło wiadomości o nerwicy czy depresji........nikt tu prawa nie łamie (także autorskiego) - a jak cytuję np Tuwima to mam się go spytać o zgodę :?: :?: :lol: :lol: :lol:
Troszkę luzu people.....no i zgadzam się z Ridem.....
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 11 maja 2010, 16:30
Tatka, tak szczerze to jeśli wchodzisz na forum jedynie po to by coś skrytykować, to Twoja własna głupota powinna zaczac bardziej Cie zajmować niż cudza.Zapewne na starość będziesz sfrustrowaną babuliną,która cały dzień spędza w oknie patrząc czy jakis pies nie nasrał pod drzewem,bo taka atrakcja dostarczyłaby Ci rozrywki na cały miesiąc.Uważaj! Takich ludzi nikt nie lubi/nie kocha i zwykle spędzają życie sami. :D
Shadowmere

przez Ridllic 11 maja 2010, 16:47
Shadowmere, haha leże
Ridllic

przez linka 11 maja 2010, 17:00
Shadowmere, udało ci się to :lol:
No ale co ja tam wiem.....jako moderator zła rada :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Lubomir 11 maja 2010, 17:08
a jak cytuję np Tuwima to mam się go spytać o zgodę :?: :?: :lol: :lol: :lol:

Tak a nawet opłacić prawa autorskie. :lol: Zgadza się, niektórzy przesadzają i sami nie wiedzą czego chcą. Znaczy dla szczególnie wybrednych można by dodać jakąś informację czy przypis na temat strony, z której informacja pochodzi. Nie przesadzałbym jednak z tą kradzieżą intelektualną. Spoko. :P Ogólnie bardzo podoba mi się pomysł sformułowania takiego mini kompedium wiedzy na temat najpopularniejszych schorzeń.
Ostatnio edytowano 11 maja 2010, 17:18 przez Lubomir, łącznie edytowano 2 razy
You can win if you want
If you want it, you will win
On your way you will see that life is more than fantasy.

przez trastornada 11 maja 2010, 17:15
shadow_no napisał(a):Nie zwróciłem uwagi, że nie wszystkie teksty są autorskie - bije się w pierś i dziękuję za informacje. Zostaną wprowadzone aktualizacje.

Cieszę się że zrozumiałeś o co mi chodzi. Chętnie się dowiem które są twojego autorstwa i przeczytam :) Lekarze bądź co bądź piszą z teorii, a neurotyk z praktyki.

przez linka 11 maja 2010, 17:24
trastornada, lekarze piszą z obserwacji wielu pacjentów - a neurotyk z obserwacji samego siebie :smile:
Przyjaciel forum

Sortuj wg