mam doła!

Hasiok.

przez KOREK 24 sty 2006, 23:31
Promyczku do psychiatry sie zarejestruj.Nawet do "panstwowego'.Idziesz tam bez skierowania i po jakims czasie zaczynasz "powrot do zycia".Po co sie tak meczyc?Szkoda zycia.

przez Promyczek 24 sty 2006, 23:36
Tylko boje sie, ze ten panstwowy nie potraktuje mnie powaznie :(

Powie "Nic pani nie jest". Tego sie boje

Mam takiego interniste, kiedys mialam problemy z sercem, chodzilam do niego kilka razy proszac o skierowanie na badania specjalistyczne, nie chcial mi dac, bo twierdzil, ze mloda jestem na chorowanie, ze na pewno nic mi nie jest.

I tego sie boje, ze panstwowy psychiatra tez mnie tak potraktuje :(

przez KOREK 24 sty 2006, 23:40
Promyczek napisał(a):Tylko boje sie, ze ten panstwowy nie potraktuje mnie powaznie :(

Powie "Nic pani nie jest". Tego sie boje

Mam takiego interniste, kiedys mialam problemy z sercem, chodzilam do niego kilka razy proszac o skierowanie na badania specjalistyczne, nie chcial mi dac, bo twierdzil, ze mloda jestem na chorowanie, ze na pewno nic mi nie jest.

I tego sie boje, ze panstwowy psychiatra tez mnie tak potraktuje :(
Chodziłem do panstwowgo psychiatry i bardzo sobie te wizyty ceniłem.Super babka i sadzac po wynikach niezły fachowiec.Prywatnie tez mozna fatalnie trafic.Czasami tylko kase wyciagaja.Brak reguł-to reguła w tym temacie.Nie martw sie na zapas tylko za telefon i zarejestruj sie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 24 sty 2006, 23:53
promyczku, korek ma racje. Jak nie pierwszy... to drugi lekarz...ale musisz iść do jakiegokolwiek. idź najpierw do tego "darmowego", jak ci się nie spodoba to płać u prywaciarza. najważniejsze zebyś poszła.
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Promyczek 25 sty 2006, 00:13
Sprobuje :)

Jak tylko odwaze sie wyjsc sama z domu :(

Mam doła :((((

przez Don Pablo 25 sty 2006, 19:32
Moje poszukiwanie bliskiej osoby zakończyło sie fiaskiem przez co jest mi smutno :( próbowałem szukac na inych forach ale zostałem zle zrozumiany i wyśmiany co przy mojej fobi społecznej dodatkowo mnie dobiło i naprowadziło na mysli ze przez tom nerwice jestem nieudacznikiem i zostane sam .

Re: Mam doła :((((

przez reirei 25 sty 2006, 19:45
Don Pablo napisał(a):zostałem zle zrozumiany i wyśmiany co przy mojej fobi społecznej dodatkowo mnie dobiło i naprowadziło na mysli ze przez tom nerwice jestem nieudacznikiem i zostane sam .

Pablo, wiesz co czujesz niestety...Nie ma nic gorszego. Ja mam taki motyw, kiedyś moja najukochańsza kobieta powiedziała, że ja zawsze będe sam. Niby w uniesieniu i wogóle tak niezbyt poważnie, ale dla nas, rąbnietych socjopatów - wiadomo. Nie jestem w stanie wyplewić tego zdania, ani z podświadomości, ani ze świadomości!!! I jak tu nie mieć paniki przed porażką???
'cza było się włuczyć po obcych forach ;) Daj nam chociaż namiary to im chociaż desant spamu zrobimy :twisted:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez bibi 25 sty 2006, 19:45
Don Pablo a kogo ty konkretnie szukasz?
zrozumienia? czy miłości?
czemu szukasz na forum z nerwicami?( tak zrozumiałam ze tam szukałeś)
tu każdy ma swój problem ,który chce rozwiązać.
prawdopodobieństwo ze kogoś na nich znajdziesz jest bardzo niska. ( moze się mylę , ale takie jest moje zdanie.

moze jakieś czaty? albo na GG?
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Dana 25 sty 2006, 20:13
... Może się za to wziąłeś nie tak... Nie wiem, czy najlepszym sposobem było tworzenie forum typu matrymonialnego dla nerwicowców.. Sama się podśmiechiwałam, cóż, było to zabawne. Ale nie zrażaj się , tylko szukaj ukochanej tak jak wszyscy ludzie, niekoniecznie w gronie znerwicowanych.. powodzenia!

REI - gdyby tak wszystkie teksty zasłyszane w kłótniach ( o sobie) traktować na serio to zostawałoby się ino powiesić. Przecież wiesz co się czasem mówi w nerwach...

przez reirei 25 sty 2006, 20:16
Jestem jestem, bałem się tylko troche tu zaglądać..
Dzięki Ci KOREK jak zwykle mnie chwalisz i wogóle wszyscy. Niestety teraz dla odmiany na uczelni nie wyrabiam. Mózg mi paruje, brzuch mi z nerwów pęka i wogóle jest tak ciężko, że już nie mam siły. Podobno pierwsza sesja jest najgorsza, bulshit! Ta teraz to jest 100%hardcore :( W tym tygodniu już jestem po 6ciu egzaminach, jeszcze 2 w tym tyg, w następnym 2 + poprawki... Jeśli nie zdam fizyki - dziekanka, jeśli magnesów - dziekanka za semestr, jeśli obydwóch - ban. Wmawiam sobie, że głową muru nie przebiję, ale nie bardzo pomaga. Wykończy mnie ta sesja niezależnie od tego jak się skończy. Już schudłem 12 kilo... hardcore... nie mam już ochoty na nic :cry:
Tak bardzo chciałbym już być "po", siedzieć do późna z Wami na forum, pisać nie na temat, słuchać muzy, jeść, spać normalnie :cry: :cry: :cry:
Trzymajcie kciuki za mój organizm, żeby się do końca sesji nie posypał, bo nie będzie więcej nawet jednego "rei" :(

przez reirei 25 sty 2006, 20:27
Dana napisał(a):REI - gdyby tak wszystkie teksty zasłyszane w kłótniach ( o sobie) traktować na serio to zostawałoby się ino powiesić. Przecież wiesz co się czasem mówi w nerwach...
wiem, wiem, wiem, wiem, wiem, wiem... i nic, tak to z nami jest :( Sztab ludzi nade mną pracował i nie wyplewił, niedługo następne podejście :)

przez marghe 25 sty 2006, 20:29
reirei, Ty miałbyś sobie nie dać rady z tym wszystkim??? No daj spokój :D Poczytałąm trochę Twoich wypowiedzi i wiem na co Cię stać (tak mniej więcej oczywiście, bo tak do końca to sami nie wiemy na co nas stać).

Trzymam kciuki za sesje :!: Będzie dobrze :!:

przez Dana 25 sty 2006, 20:32
powodzenia! przynajmniej masz siły na "podchodzenie", to pocieszające:)

przez reirei 25 sty 2006, 20:35
Dana napisał(a):powodzenia! przynajmniej masz siły na "podchodzenie", to pocieszające:)
Ja mam siły, ale Pablo nie bardzo, trzymaj się ziomal!!! Nie jesteś "nieudacznikiem"!! Bedzie dobrze :!:

Sortuj wg