mam doła!

Hasiok.

przez reirei 23 sty 2006, 00:35
Wiecie, ja już chyba sam nie wiem o co mi chodzi :( :( :( Poprostu boje się przyszłości, nie mieszkam na bezludnej wyspie i musze się dostosować do norm, zresztą chce się dostosować, czy to jest dążenie do ideału? Jeśli nie rozwiąże problemów które mam sam ze sobą, tym bardziej nie poradzę sobie z żadnymi innymi problemami. Nie wierzę, że to wszystko samo przejdzie... Chciałbym żeby mi ktoś mózgu odjął, żebym nie przejmował się niczym. To byłaby dopiero siła!
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez KOREK 23 sty 2006, 00:46
Czasami na forum spotyka sie opinie o duzej inteligencji reirei-a.I jest to prawda reirei jest bardzo inteligetnym człowiekiem.Jego inteligencja jest jego najwiekszym przyjacielem i zarazem najwiekszym wrogiem.A najgorsze jest zamknac sie ze swoją nieprzecietna inteligencją we własnym swiecie.

przez DarkAngel 23 sty 2006, 01:14
Reirei czytajac twoje posty odnosze wrazenie jakkbym sam je pisał....
Dlatego rozumiem Cie.... Rozumiem dlaczego sam chcesz rozwiazywac problemy, ja robie to samo...Wiem, że jeżeli teraz sobie nie poradzę, to w przyszłosci moze być o wiele gorzej. Tak wogóle to strasznie przeraża mnie przyszłość, czuję sie jak na skrzyżowaniu.....nie wiem w która droge skręcić, nie wiem co robić aby dobrze wybrac.... Teraz jestem w momencie, kiedy cały świat mnie przytłacza....Juz sam nie wiem czego od życia oczekiwać..... Przeraża mnie perspektywa nudnego rodzinnego życia z przyszłą żoną i dziećmi, w nudnym domku z ogródkiem. Ja chce od życia więcej!!!! Chce poczuć jego smak..... Ale czuje sie jakbym stał nad przepaścią i zastanawiam sie czy skoczyć......
Obrazek
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez innge 23 sty 2006, 09:12
reirei napisał(a):Wiecie, ja już chyba sam nie wiem o co mi chodzi :( :( :( Poprostu boje się przyszłości, nie mieszkam na bezludnej wyspie i musze się dostosować do norm, zresztą chce się dostosować, czy to jest dążenie do ideału? Jeśli nie rozwiąże problemów które mam sam ze sobą, tym bardziej nie poradzę sobie z żadnymi innymi problemami. Nie wierzę, że to wszystko samo przejdzie... Chciałbym żeby mi ktoś mózgu odjął, żebym nie przejmował się niczym. To byłaby dopiero siła!

chyba wszyscy czujemy podobnie :roll: i chyba tez wszyscy mamy idiotyczna nadzieje, ze ta sila gdzies istnieje :? inaczej nie mielibysmy sily zwlec z lozka nawet lewej nogi...
...a ty... badz... ze mna..., ktory jestes...,
zanim splosze cie mych powiek... zlym... szelestem...

przez bibi 23 sty 2006, 11:53
a ja się ciesze że mam juz to za soba.( chodzi o rodzinę) dziecko niedługo odejdzie z domu,
jestem jeszcze młoda, silna i bedę mogłe wedrowac i szalec i robić to o czym tylko marzyłam
teraz ...juz niedługo wszystko to się spełni.
a jak już sie nasycę (w co wątpię , bo mam duza wyobraźnię--tylko siana brak) to wtedy położe sie i umrę. :D
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez bibi 23 sty 2006, 12:05
dlatego napisałam że zrobię to już sie nasycę (w co wątpię , bo mam duza wyobraźnię--tylko siana brak---dokładnie. ale co będę robic jako stuletnia babunia z tatuażem na ręku i harleyem pod dupa??( sory)
przez 60 lat mozna wiele miejsc zwiedzić, wiele rzeczy zrobic, ....oby mi tylko starczyło czasu na to wszystko.... no ...może na koniec z nudów wreszcie pójde na studia :D

ach czeka mnie cudowne życie. :D :D :D :twisted: :twisted:
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez kasiek 23 sty 2006, 12:26
Bibi,a TY sie widziałas na tym swoim zdjeciu!Kochana,TY już zacznij teraz szalec i to na MAXA.Tez bym chciała byc taką MAMA.Wiec dawaj czadu,rozgrzewaj chłopaków,ile masz tylko siły w sercu.A swoją drogą.....to Dark Angel gdzies tam sie blisko czai......ale ciiiiiiiiiiiii.Buziaki
;) ;) :lol:

przez kasiek 23 sty 2006, 12:27
Bibi,a TY sie widziałas na tym swoim zdjeciu!Kochana,TY już zacznij teraz szalec i to na MAXA.Tez bym chciała byc taką MAMA.Wiec dawaj czadu,rozgrzewaj chłopaków,ile masz tylko siły w sercu.A swoją drogą.....to Dark Angel gdzies tam sie blisko czai......ale ciiiiiiiiiiiii.Buziaki
;) ;) :lol:

przez bibi 23 sty 2006, 12:45
dzięki za propozycje....................ale musze odchowac dzieciaka:D
jak juz "stara" pójdzie sobie gdzie indziej to ja pójdę w tango!!
nie martw się przez te około 3 lata ( do jej 18-tki) nic się we mnie nie zmieni:D w końcu ważne to co w duszy gra ...no nie?

A w sumie to tylko czekam, az się pozbędę tej choroby ...lub sobie ją oswoję...i zaczne już teraz jeździc ze "starą"-(tak nazywam córke) , pokażę jej parę fajnych miejsc zebyśmy miały się gdzie potem spotykac

Co do facetów to jestem ase i to mnie nie kreci:D

przez Patrycja 23 sty 2006, 17:12
reirei! jestem with ju! Ta załamka przejdzie wiesz,ze tak jest. Moze wtedy ty bedziesz hapi a ja bedę mieć faze! Tak to juz w tej chorobie jest mi pomaga mysl,ze to minie,wszystko minie! ps:Z tego jak Was czytam to chyba jestem jedyna tutaj co chce mieć domek,robić obiadki i hodować kwiatki i zwierzątka!
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

przez KOREK 23 sty 2006, 20:47
DarkAngel napisał(a):Reirei czytajac twoje posty odnosze wrazenie jakkbym sam je pisał....
Dlatego rozumiem Cie.... Rozumiem dlaczego sam chcesz rozwiazywac problemy, ja robie to samo...Wiem, że jeżeli teraz sobie nie poradzę, to w przyszłosci moze być o wiele gorzej. Tak wogóle to strasznie przeraża mnie przyszłość, czuję sie jak na skrzyżowaniu.....nie wiem w która droge skręcić, nie wiem co robić aby dobrze wybrac.... Teraz jestem w momencie, kiedy cały świat mnie przytłacza....Juz sam nie wiem czego od życia oczekiwać..... Przeraża mnie perspektywa nudnego rodzinnego życia z przyszłą żoną i dziećmi, w nudnym domku z ogródkiem. Ja chce od życia więcej!!!! Chce poczuć jego smak..... Ale czuje sie jakbym stał nad przepaścią i zastanawiam sie czy skoczyć......
Dogi Dark Angelu przypadkowo odpowiedziałes sobie na pytanie:Skąd mam nerwicę...

przez DarkAngel 24 sty 2006, 02:10
Korek, gdyby to było takie proste...... czynników jest naprawde wiele..... Ale nie przeczę, że to też nie przyczyniło sie do choroby.....
Obrazek
ExModerator

przez kasiek 24 sty 2006, 10:20
Patrycjo kochana,ja tez zawsze chciałam miec ,domek,dużo egzotycznej roslinnosci ,mnóstwo zwierzaków.........noi ......tego najwspanialszego partnera,z którym chciałabym to wszystko dzielic!!!!!!!!
I co wieczór byśmy tanczyli,pili wino.........achhhh.Ale to chyba SEN!Pozdrawiam Cie serdecznie :lol: :) :lol: :lol:
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

przez Patrycja 24 sty 2006, 15:58
Dziękuję i nawzajem :D :D :D reirei! Chyba nie poszedłes się izolować,co 8) Wracaj na forum! :D
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

Sortuj wg