mam doła!

Hasiok.

przez Eva 23 maja 2006, 13:43
Jestem z Wami dziewczyny :) pozdrawiam
Eva

przez limba 23 maja 2006, 13:44
:D Izka -nie jesteś sama , na mnie dzisiaj coś też działa, nie piłam już tabletek miesiąc, a dziś niestety musiałam wziąć ćwiarteczkę lexotanu
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez megi55 23 maja 2006, 14:13
Tak dziewczyny mają rację, nie jesteś sama. Na pewno przyjdą jeszcze lepsze dni, kiedy poczujesz się lepiej i zaczniesz się cieszyć życiem. Wiem, że na razie to niełatwe, ale musisz sie jakoś trzymać. Ja żałuję tylko że nie moge płakać i wyrzucić z siebie wszystkiego, co mnie boli, bo może by mi to troche ulżyło. Biorę leki, ale mało pomagają, a Ty się czymś leczysz? Może dobra dla Ciebie byłaby też wizyta u psychologa. Pozdrawiam ciepło. Trzymaj się i nie poddawaj! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez izka 23 maja 2006, 14:35
Dziewczyny jesteście wspaniale bardzo Wam dziekuję za te wszystkie ciepłe słowa.Dobrze jest wiedziec że nie jestem z "tym" sama.Jest mi juz lżej i czuję się tu na forum dobrze.
megi55 tak leczę sie biore xanax.Do lutego brałam sporadycznie ok 0.25mg. Czułam sie dobrze,brałam tylko wtedy gdy wiedziałam ze będę przeżywała duzy stres.Niestety w lutym coś we mnie pękło czuję się fatalnie i od tamtego czasu biore codziennie tez 0.25mg lub bardzo sporadycznie 0.5mg.Myśle i chcę wybrać sie do psychologa,ale niestety mieszkam w małej miescinie i muszę jechać troszeczke dalej.Jestem zamknieta w sobie wszystko duszę i pewnie dlatego tak sie fatalnie czuję.Ostatnio miewam straszne huśtawki nastrojów.wiecie co barzdo pomaga takie wyrzucenie z siebie tego ciężaru.
pozdrawiam Was wszystkich.

przez limba 23 maja 2006, 22:09
:D Izka-popatrz Twój post jest już całkiem inny niż ten na początku!!!Pewnie ,że ty jest fajnie,i dobrze sobie pomysleć ,że są ludzie obok nas tacy jak my,a jak poczytasz innych posty,okazuję się ,że nawet objawy mamy takie same,ewentualnie podobne.I wiesz co to działa na mnie troszkę jak psychoterapia. :D :D
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez izka 23 maja 2006, 22:44
witaj limba :D bardzo sie cieszę że w końcu odwazyłam się zalogowac na forum i dołączyć do tych wszystkich wspaniałych ludzi.Na mnie to też działa jak psychoterapia i tak cieplutko sie robi na serdszku, kiedy tak miło człowieka witaja na forum.Dlatego zachęcam tych którzy mają cheć do nas dołączyć,ale nie mogą się przemóc i tylko czytają jak ja do niedawna.Piszcie to naprawde pomaga :D

przez Aka 23 maja 2006, 22:55
Izunia uszka do góry, wszystko sie ułozy, kwestia czasu i prob. musisz sie przelamac i wyjsc. po drugie nie wstydzic sie nerwicy, nic w niej nie ma kompromitujacego. to nie Twoja wina, ze pojawialy sie problemi i konflikty wewnetrzne. na calym swiecie ludzie chodza do psychologow psychiatro i wrecz sie tym chwala! poza tym xanax uspokaja ale lekko uzaleznia. sprobój zmienic lek. Ja zażywam seroxat i jest coraz lepiej, chodz ok 2 tyg. pierwszego zazywania bywaja rozne. otworz sie przed ludzmi tymi ktorych lubisz i pamietaj ze wszystko bedzie dobrze;)
Aka

przez Jon Snow 27 maja 2006, 23:39
Powiem , krótko bo jestem nowy na forum :D :D

3maj się i obserwuj (odbieraj) otoczenie "lekko" z radością i dystansem...

Wiesz łatwo się mówi ale jak człowiek sobie coś takiego powtarza, to w końcu w jakimś stopniu pomoże!!

Pozdrawiam!!

przez izka 27 maja 2006, 23:59
Jon Snow witam Cię gorąco na forum.Dziękuję za takie ciepłe słowa.Pozdrawiam :D ;)

Dni bez jednego usmiechu..

przez NcL 01 cze 2006, 21:34
Mam takie dni ze nawet raz sie nie usmiechne, mam ta okropna klucche w gardle nie mam juz lekow ale napiecie jest jeszcze,najgorzej jest z tym wiecznym smutkiem zamartwianiem sie i tym zmeczeniem... :( niebiore zadnych lekow ale chyba sobie juz nie poradze z tym przewleklym smutkiem:( Antydepresanty ktore wam pomogly ??
NcL

przez dalilah 01 cze 2006, 22:03
jedyny lek ktory przywrocil mi radosc i chec do zycia to XANAX, niestety uzaleznilam sie i musialam z niego zrezygnowac. Obecnie podobnie dziala na mnie milosc :D
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez atrucha 01 cze 2006, 22:42
Xanax uzależnia! Bardzo! Nie polecam.. Poczytaj subforum "leki".
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez dalilah 03 cze 2006, 18:19
atrucha: wiem ze uzaleznia, przekonalam sie na wlasnej skorze, ale tak czy siak polecam jesli ktos potrzebuje "wyciagnac" sie efektywnie z dolka, mnei bardzo pomogl, szkoda tylko ze o malo nie wyladowalam w szpitalu, nie moglam go odstawic
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

przez Tantrum 03 cze 2006, 21:02
jeśli mnie lekarz kiedyś porzepisze Xanax to posle go do wszystkich diabłów, wg mnie przynosi więcej szkód niz pożytku.

Sortuj wg