mam doła!

Hasiok.

przez cicha woda 27 lut 2006, 12:00
Na działanie leków trzeba czekać, czasem niestety długo. Nie zawsze od razu trafi się na odpowiedni lek. Jeśli przez dłuższy czas będziesz czuła się gorzej idź do psychiatry i poproś o zmianę leku.
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

Przepraszam...

przez kukubara 10 mar 2006, 22:41
Przepraszam Was za to co za chwile przeczytacie.Nie mam sily dalej walczyc ,nie mam sily dalej myslec jakie jest wyjscie,nie mam sily byc szczesliwa,ja poprostu chyba zwariuje...lekow juz nie mam ,depresja odchodzi a mnie zabije druga istota stworzona przez tego samego Boga .Co sie kur...dzieje na tym swiecie?Ja nie powinnam chyba sie urodzic :cry: :cry: :cry: :cry:

przez bibi 10 mar 2006, 22:51
kochanie, rozumiem to załamanie. nie dziwię ci się, skoro nie masz wsparcia w tej drugiej osobie to jest naprawdę trudno.
Uczucia które w tej chwili przeżywasz sa bardzo mocne, jest wściekłośc, żal, porażka, rozczarowanie, samotność, ból, urażenie i wiele ,wiele innych
odcieni gniewu i smutku.
ale widze tez poczucie winy----dlaczego?
dlaczego piszesz, że nie powinno cię na tym świecie być?
kazdy z nas ma swoje do zrobienia na tej ziemii. nie twiredzę ze twoja sprawą jest cierpieć.
czy masz szansę żeby wydostac się z tego koła?

cieplutko pozdrawiam :*
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

venom jest zly a reszta cacy

przez venom 28 kwi 2006, 00:01
dziwi mnie ta agresja, pisze prawde, a to ze sie komus nie podoba to jego sprawa, ale nie trzeba odrazu atakowac, podejrzewam ze zostane zbanowany ale mowi sie trudno, NIE BEDE MILCZAL I NIE BEDE PISAL TAK JAK KOMUS SIE PODOBA, MAM SWOJE ZASADY I BEDE SIE ICH TRZYMAL, pozdr dla wszystkich ktorzy przeczytaja tego psota
VENOM LORD OF HELL
"...Żadnych kajdanków czy czegoś w tym rodzaju.
Kiedy nas już spisali na komisariacie, zabraliśmy
Tych gliniarzy na obiad na Mulberry Street...
Następnego dnia znów działaliśmy w najlepsze..."

przez Nonenow 28 kwi 2006, 00:34
Pardon, ale o co chodzi? Ostatnia seria postow ktora znalazlem konczyla sie ogolnym pogodzeniem i w ogole. Poza tym - to nie jest chyba dobry pomysl na temat na forum. Sporo mozna zalatwic na privie.

przez DarkAngel 28 kwi 2006, 01:33
Kurde Venom, mi nie przeszkadza co piszesz, w co wierzysz i inne takie... w koncu to twoja sprawa. Forum jest ogólnodostępne i można sie na nim powymieniać doświadczeniami. Każdy ma swoje zdanie i moze je tu wypowiedzieć...chyba na tym polega cała istota takich stron. Co do tych negatywnych nastawień do Twojej osoby, to przestan sie nimi przejmować. W końcu nie wszystkim musi sie podobac to co piszesz, zawsze się znajda takie osoby....Dlatego mówię nie przejmuj sie... ;)
Obrazek
ExModerator

przez shadow_no 28 kwi 2006, 02:06
A ten temat musiał powstać w 'O nerwicy lękowej...' ?
Ręce mi opadają jak czytam takie tematy.
NIE BEDE MILCZAL I NIE BEDE PISAL TAK JAK KOMUS SIE PODOBA, MAM SWOJE ZASADY I BEDE SIE ICH TRZYMAL

Sorry, ale każdy ma swoje zasady, a na forum zwykle się nie milczy. Od tego ono jest, aby wyrażać swoje poglądy.

Powodzenia życzę.

aaaa,
podejrzewam ze zostane zbanowany

Masz coś na sumieniu ? :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez venom 28 kwi 2006, 08:02
chwilowo zawieszam pisanie jakichkolwiek postow, wiekszosci ludziom nie opdpowiada to co pisze wiec ide im na reke, chyba ze nie bede mogl sie powstrzymac :) pozostaje tylko i wylacznie obserwatorem, pozdrowienia dla wszystkich Venom

przez Virginia 28 kwi 2006, 10:46
Przyzekam, ze ja nie mam z tym nic wspolnego. Pieknie pogodzilam sie wczoraj z Venomem.

Wydaje mi sie, ze Venom zalozyl nowy temat, bo ktos zwrocil mu uwage na cytat w podpisie:

"kazdy kto uwaza szatana za uosobienie...itd"
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez venom 28 kwi 2006, 10:56
no i nie wytrzymalem nusze napisac, dziekuje virginia za mile slowa, ktos mi rzeczywiscie zwrocil uwage na cytat, odpisalem grzecznie co o tym mysle, juz zmienilem cytat, pozdrawiam i zycze spojnej wymiany pogladow, trzymajcie sie

[ Dodano: Pią Kwi 28, 2006 10:07 am ]
i jeszcze jedno ( to juz ostanie) : jestescie wspanialymi ludzmi, potraficie pomoc choc nie zawsze w odpowiedniej formie, ale musiecie rowniez liczyc sie ze zdaniem innych forumowiczow, nawet klotnie ktore sa pomiedzy mna a innymi daja mi wiare i nadzieje, kazdty ma racje, tak juz jest , wyrazilem swoje poglady i uczucia, jesli komus one nie pasuja to trudno, nie bede sie zmienial pod kogos, jestem z natury nerwowy i dlatego tak reagowalem a nie inaczej, jesli kogos obrazilem to przepraszam , milego gadania

Venom

przez kochajacy 28 kwi 2006, 11:30
Virginia venom moze postawie sie w roli rozjemcy i zaproponuje by zapomniec o tym sporze ktory mial miejsce
nasze zdania na forum moga pozostac odmienne i to nic nie powinno zmieniac
kazdy ma swoja przestrzen po ktorej moze sie poruszac , tylko trzeba pamietac ze i inni ja maja - dokladnie taka sama i rowna sobie

admina prosilbym o zamkniecie topicu "hamstwo na forum" ;) oraz "venom jest zly a reszta cacy" bo chyba juz zasoby tego chamstwa zostaly wyczerpane

nareczka :mrgreen:
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez Virginia 28 kwi 2006, 11:39
kochajacy napisał(a):admina prosilbym o zamkniecie topicu "hamstwo na forum" Wink oraz "venom jest zly a reszta cacy" bo chyba juz zasoby tego chamstwa zostaly wyczerpane

na to sobie troche poczekamy!!!

:lol:
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

przez kochajacy 28 kwi 2006, 11:48
Virginia napisał(a):na to sobie troche poczekamy!!!

a no fakt, zapomnialem ze administracja bojkotuje forum :mrgreen:

ale napewno nie jest to zaden sabotaz :mrgreen:
"Człowiek doskonały posługuje się swym umysłem jak zwierciadłem. Zwierciadło niczego nie chwyta, niczego nie odrzuca; przyjmuje, lecz nie zatrzymuje." / Czuang Tsy /

przez venom 28 kwi 2006, 11:50
Dark zycze Ci zajebistej majowki :)

Sortuj wg