Nowe funkcjonalności, nowy portal

Hasiok.

Re: Nowe funkcjonalności

przez agusiaww 12 kwi 2010, 19:25
A kto bedzie placil psychologom za wsparcie online? :mrgreen:
Moim zdaniem raczej pomysl nie wypali, natomiast ciekawym rozwiazaniem bylyby te dzienniki, moze w takiej formie jak blog,,,ale uwazam ze z czasem, to tez sie znudzi, przekopywanie iles tam stron by jedna osobe czytac. Nie oszukujmy sie, kazdy sie przede wszystkim skupia na sobie...i o ile to bedzie nowoscia na poczatku, to pozniej juz malo kto bedzie tam zagladal. A co do tej tresci, to byloby ok, pod warunkiem ze ktos by to moderowal, zeby jedna osoba tez non stop nie zawalałą trescia...skoro to ma byc dla wszystkich. Nasuwa mi sie tutaj porownanie do sledzika na NK..teraz non stop tam glupoty wypisuja...
Natomiast ja bym widziala np podzial na psychologow i uzytkownikow....oraz dodwanie tresci odpowiednio przez psychologow (inny panel) i przez uzytkownikow (drugi panel - z tym ze z ograniczeniem np 2 wiadomosci do 100 znakow np dziennie-bo inaczej bedzie smieciowisko).
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez shadow_no 12 kwi 2010, 19:34
Gringo napisał(a):To ma być zrobione w ramach twojego startupa? Planujesz na tym zarabiać? (żeby nie było, nic mi do tego, pytam z ciekawości)

Projekt musi po jakimś czasie przynosić zyski żeby opłacało się w niego dalej inwestować. Podobnie jak z forum. Forum generuje dochody ale i wymaga comiesięcznych nakładów finansowych.
Można też wspomnieć o czasie jaki jest potrzebny aby wszystko przygotować.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez *Wiola* 13 kwi 2010, 00:01
Takie grupy wsparcia to fajny pomysł. Wielu z nas ma trudności z realizowaniem różnych zamierzeń.. Gdyby pisać o tym na forum, mieć wsparcie no i w jakiś sposób zdawać relację ze swoich poczynań, byłaby to niezła mobilizacja.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 13 kwi 2010, 12:42
a co np. znajdzie tam wujcio ridek ?? Tomasz szczegoły tylko szczegóły mnie interesuja :mrgreen:
Ridllic

przez agusiaww 13 kwi 2010, 13:25
Ridllic, Ty bys pewnie chcial znalezc :mhm: ale wiesz... :nono: to inna bajka :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Ridllic 13 kwi 2010, 13:37
ojj agusiaww, nawet nie zdajesz sobie sprawy co bym chcial znaleść ale ciiiii ;)
Ridllic

Re: Nowe funkcjonalności, nowy portal

przez shadow_no 20 maja 2010, 20:29
Witajcie,
prace nad projektem już trwają pełną parą.
W chwili obecnej oprócz prac programistycznych, nawiązuję kontakt z ludźmi, którzy chcą współtworzyć projekt. Nasza drużyna póki co jest niewielka, lecz stopniowo otrzymuję coraz więcej propozycji współpracy. Może również Ty chcesz do nas dołączyć?

Poszukuję ludzi interesujących się psychologią i tematami pokrewnymi, którzy potrafią i chcą dla nas pisać. Mile widziane osoby, które posiadają swoje strony/blogi oraz osoby, które posiadają gabinety pomocy psychologicznej i chcieli by dotrzeć z ofertą do szerszego grona odbiorców. Po szczegóły współpracy zapraszam na pw lub e-mail tomek [at] nerwica [dot] com

przez shadow_no 28 sie 2010, 21:00
Prace nad portalem ciągle trwają. W chwili obecnej poszukuję beta-testerów (osoby, które będą testować portal przed docelowym wdrożeniem), oraz redaktorów, którzy chcieli by pisać dla portalu na tematy związane z psychologią/medycyną/pedagogiką.
Dla redaktorów oferuję znakomite warunki współpracy. Szczegóły -> pw lub e-mail admin [at] nerwica.com

przez El Chupacabra 28 sie 2010, 22:35
Czy ja wiem... Po co zmieniac cos co jest dobre ? Czego tu niby brakuje ?

wola człowieka jest jego niebem

przez shadow_no 29 sie 2010, 02:19
El Chupacabra, forum pozostanie nienaruszone. Portal jest tworzony jako odrębna strona, jednak zintegrowana z forum nerwica.com. Tutaj nic/niewiele się zmieni.

przez El Chupacabra 29 sie 2010, 03:03
shadow_no napisał(a):El Chupacabra, forum pozostanie nienaruszone. Portal jest tworzony jako odrębna strona, jednak zintegrowana z forum nerwica.com. Tutaj nic/niewiele się zmieni.

No chyba, ze tak :)

wola człowieka jest jego niebem

przez Pasman 29 sie 2010, 08:37
A jest szansa na poprawki forum? nie chodzi zmiana strony w subforum leki - indeks.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez Paranoja 29 sie 2010, 09:19
ja moge testować ;)
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez ALEKS*OLO 29 sie 2010, 10:25
Ja też sie zgłaszam jeśli będe mogła w czymś pomóc :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg