kompetencje moderatorow...

Hasiok.

Re: kompetencje moderatorow...

przez linka 02 kwi 2010, 13:03
gregory21 napisał(a):wiesz trochę więcej niż powinnaś nie życzę sobie abyś to na jakimkolwiek wątku forum wyciągała..

Słuchaj a czyja to wina, że wie o tobie dużo?? Torturowała cie, czy jak....następnym razem myśl więcej zamiast rozpowiadać o sobie i swoich chorobach różne rzeczy postronnym ludziom. Easy.
Ostatnio edytowano 02 kwi 2010, 18:26 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ten typ tak maXD
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez gregory21 02 kwi 2010, 14:56
wybacz alenie mam dzis czasu... temat / watek np : !!??!!??!!??!!??!!??!!
gregory21

przez linka 02 kwi 2010, 15:02
Pomijając fakt, że za nazwę tematu należy ci się upomnienie słowne, ( na wielu forach tematy o takim tytule z marszu byłby wywalone do kosza), temat ten naprawdę nadawał się do jęczarni, bo po raz kolejny zakładasz temat o tym samym.....wiesz gdyby był pierwszy o takiej tematyce na pewno nikt by go nie wrzucił gdzie indziej...a tak.... :-|

Non stop masz problem z administracją i moderatorami, kolejny temat o tym samym, było się dopisać do swojego o chamstwie w "naszym wykonaniu" - strasznie ci nie odpowiadamy.........załóż własne forum a tam hulaj dusza do woli :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 02 kwi 2010, 15:02
Święta idą.......nie kłócić się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez Pstryk 02 kwi 2010, 15:40
gregory21, a gdzie ja powiedziałam coś 'więcej' poza tym, co wszędzie wypisujesz sam o sobie lub chociaż gdzie zasugerowałam, że się znamy osobiście :?: :?: :?: przeca to ty odgrażałeś się Dox że narobisz jej problemów na forum i rozmawiamy na forum o sprawach forumowych, co w tym osobistego :?: :?: :?: :?: A charakter Twojej wypowiedzi odnoszący się do mojej osoby niby jaki był :?: kto tu czego nadużywa. Żenada.
Pstryk

przez depresyjny86 02 kwi 2010, 18:19
Greg wez sie odczep od wszystkich....
Co do tematu to prace modow oceniam bardzo dobrze.
:)

przez paradoksy 02 kwi 2010, 18:23
miałam się wstrzymać, ale aż ciśnie mi się na usta:

no comments :!:
niektórym naprawdę się nudzi.. i lubią sobie szukać problemów, robić z igły widły..
paradoksy

przez sebcio 02 kwi 2010, 20:13
Kolejny dowód na to, że w niektórych sprawach trzeba trzymać się na dystans i nie ujawniać o sobie za dużo informacji, bo potem różne takie hece wychodzą.
sebcio

przez Pstryk 02 kwi 2010, 20:38
osobiste sprawy załatwiamy na PW a z uwagi na brak odnośników o które jw proszono - wątek zamykam i fru.
Pstryk

Sortuj wg