Moje hobby Totalby off-top

Hasiok.

Re: Moje hobby Totalby off-top

przez magdalenabmw 03 mar 2010, 15:05
Vasques napisał(a):Dzięki ale kurcze :/
Nie potrzebujecie osoby z dużą ilością czasu która na tym forum spędza codziennie tyle czasu

Każdy z nas spędza sporo czasu na forum, to chyba nie jest wyznacznik ani dodatkowy plus :smile: Bo takich ludzi jest sporo. Każdy z nas nawet jak nic nie pisze to przegląda sobie forum w wolnej chwili. Nie jesteś jedyny.

Vasques napisał(a):że prawie po 30 postów piszę

No właśnie, a moderator nie ma obowiązku pisania jak najwięcej tylko ma obowiązek 'pilnowania' tych co dużo piszą ;) Sama mam sporo postów, ale nie robię tego na zawody czy żeby ktoś mnie docenił że mam czas to wszystko pisać :roll: Myślę że takie pisanie bardziej modów wkurza niż cieszy, bo mają więcej pracy itp

Vasques- bycie modem to nie sama przyjemność. Wiem bo byłam dłuższy czas modem na pewnym forum dla kobiet. Musisz przestrzegać regulaminu. A też masz np tendencje do robienia off topu, a nie możesz ich mieć jak chcesz być modem. I pracuj nad ortografią bo moderator NIE MOŻE robić błędów!!!

Pozdrawiam.
magdalenabmw

przez shadow_no 03 mar 2010, 15:09
Nie wzbudziłeś mojego zaufania. Kulturalnie uzasadniam. :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Ridllic 03 mar 2010, 15:17
Madzia "morze" robić :mrgreen: i tendencja też może być taki już urok pewnych funkcyjnych
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 03 mar 2010, 15:31
Ridllic napisał(a):Madzia "morze" robić :mrgreen: i tendencja też może być taki już urok pewnych funkcyjnych

A mogę, żeby Ci sie nie nudziło i żebyś miał co poprawiać :P Ale ja akurat pilnuję bardzo ortografii itp.
magdalenabmw

przez VasqueS 03 mar 2010, 16:05
Mnie się podoba taka robota czasem robi się off-top ja się wyrażam dla siebie a nie żeby dawać przyjemność modom myślę ze modów bardziej wkurza jak jest wypracowanie na cały ekran i muszą to czytać wiem bo jak widzę i mnie nie zainteresuje to przeczytam co drugie zdanie i i tak umiem komuś odpowiedzieć ja też pilnuję ortografii mam u siebie firefoxa i dzięki temu nie robię błędów na zawołanie :)
Ja po prostu mam dużo wolnego czasu i chciałem się zająć czymś konstruktywnym może jak będęna tym forum dłużej to bardziej mi zaufacie i jeszcze raz spróbuję :)
VasqueS

przez paradoksy 03 mar 2010, 16:28
modów wkurza, jak nie da rady postów czytać z uwagi na brak jakiejkolwiek interpunkcji.. taka papka z ryżem, miszmasz totalny.
nie mówiąc o spacjach, gubieniu liter itd. - to forum, tu nikt nikogo nie pogania, nikt nad nikim nie stoi, żeby szybko wysyłał posta.. macie trochę czasu na przeczytanie i poprawienie, tego, co napisaliście.. a niektórym się nie chce po prostu.
niechlujstwa chyba nikt nie lubi.
paradoksy

przez VasqueS 03 mar 2010, 16:31
paradoksy, Ja wiem ale nie groźcie komuś banem za to ja się staram o interpunkcję i patrzę czy mam podświetlone na czerwono :)
VasqueS

przez paradoksy 03 mar 2010, 16:32
Vasques, powiem Ci tak: nie wnikaj w kompetencje modów, bo nie jesteś od tego ;)
z mojej strony to tyle w tym temacie.
paradoksy

przez VasqueS 03 mar 2010, 16:39
paradoksy, Dobra już się zamykam może nim też kiedyś będę :)
VasqueS

przez monika03 03 mar 2010, 16:41
stałeś się lekko męczący:(((
monika03

przez Gringo 03 mar 2010, 18:02
Wyrocznia mi powiedziała, że nie będziesz.
Gringo

przez scrat 03 mar 2010, 20:17
Nie będzie.
Przyjaciel forum

przez agnieszka.m 03 mar 2010, 20:17
Vasques napisał(a):paradoksy, Ja wiem ale nie groźcie komuś banem za to ja się staram o interpunkcję i patrzę czy mam podświetlone na czerwono :)

Przepraszam, że się wtrącę, ale w któym miejscu starasz się o interpunkcję? W Twoich postach nie ma żadnych znaków interpunkcyjnych - żadnych, ani jednego przecinka, tego naprawdę nie da się czytać. Ponadto nie wiem, czy wiesz w ogóle o co chodzi - błędy interpunkcyjne nie wyświetlają sie na czerwono...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez shadow_no 03 mar 2010, 21:29
Hmmm, temat chyba został już wyczerpany.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg