osoby z depersonalizacją- proszę odezwijcie się

Hasiok.

osoby z depersonalizacją- proszę odezwijcie się

przez weronika 15 maja 2006, 19:30
nie mam już sił , od prawie 2 lat przeżywam silną depersonalizacje, wiem , że na forum były osoby, które tez to miały, proszę odezwijcie się do mnie, powiedzcie, czy z tego wyszliście, jak długo musieliście sie leczyć , a przede wszystkim, czy jest JAKIŚ LEK, który wam pomógł? ja od prawie roku biorę effectin na lęki działa znakomiicie na depersonalizacje niestety nie, proszę o odpowiedz bo to jest takie niezrozumiałe schorzenie, że nawet lekarz mi nie dowierza, bliscy nie są w stanie zrozumieć, choć by chcieli

przez Emisia85 15 maja 2006, 19:45
Witam Cię serdecznie!
Osobiście nie jestem pewna czy moje objawy świadczą o depersonalizacja!
Ja przeżywam takie dziwne objawy od ponad roku!
Ja również nie mam rzadnych lęków tylko dzień w dzień to samo uczucie jakbym było pijana,mam wtedy problemy z koncentracją!
Niestety sama nie wiem skąd to się wzieło i jak sobie z tym poradzić dlatego tez chętnie bym się dowiedziała jak to wyleczyć!
Wiem że istnieja psycholodzy, którzy specjalizują się w leczeniu tej dolegliwości czyli zaburzeń osobowości!
Życzę powodzenia!

przez NcL 15 maja 2006, 23:05
wtam
podobno to sie leczy czytalem na roznych forach ze przechodzili przez to nawet po pare lat tzn max 3 latka chyba mieli i przechodzilo niektormy przechodzi po lekach a niektorzy sami wychodza wszyscy mowia ze poprostu trzeba cierpliwosci do tego ... 3m sie pozdrawiam
NcL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 15 maja 2006, 23:53
Proszę - używajcie opcji szukaj, było już o tym na forum.
Temat zamykam.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg