Zamknięcie tematu

Hasiok.

Re: Zamknięcie tematu

przez Ridllic 26 lut 2010, 14:25
MOCca, powiedz mi starasz sie wywołać jakiś konflikt ?? bo mimo jasnego wyjaśnienia całej sprawy odczuwam atak .

jeżeli nie podoba Ci się istniejący regulamin oraz moje zachowanie zgłoś to administratorowi dla mnie sytuacja jest jasna
Ridllic

przez MOCca 26 lut 2010, 14:28
Bogu ducha niewinna osoba chce wywołać kłótnie? Nie. Kultura obowiązuje w obie strony. I obrywam za to, że ktoś ma zje***y humor dziś.
Ostatnio edytowano 26 lut 2010, 14:29 przez MOCca, łącznie edytowano 1 raz
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez monika03 26 lut 2010, 14:29
a wy macie siłe walczyć bo mnie to juz by się dawno znudziło:)))
monika03

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Freddie Mercury 26 lut 2010, 14:30
Ridllic Twoje prawdy mnie nie interesują w obliczu tego jak sie zachowałeś..mam prawo ustosunkowywać sie do okreslonego tematu rozmów na forum i oceny wypowiedzi stron które biorą w nim udział... w moim odczuciu zachowałeś sie haniebnie i trzymanie się fanatyczne regulaminu nie zawsze jest na miejscu.. troche elastyczności i pokory
Freddie Mercury

przez Ridllic 26 lut 2010, 14:32
MOCca, dla Ciebie jest brakiem kultury wywiazywanie się z funkcji czy przestrzeganie regulaminu bo teraz już naprawde nie rozumiem Twoich wypowiedzi i odnosze wrażenie możliwe ,że mylne ,że pijesz do mnie tylko nie potrafie w tym wszystkim dopatrzeć się do czego .
Ridllic

przez MOCca 26 lut 2010, 14:36
Zrobiłeś to co określa reguramin ok. Mylne, chodzi mi tylko o sposób dalszego postępowania bez wysunięcia wniosków.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez scrat 26 lut 2010, 14:36
1. Temat został przywrócony.
2. Regulamin jest jasny.
3. Dyskusje personalne proszę kontynuować na priv.

Zamykam.
Przyjaciel forum

przez Ridllic 26 lut 2010, 14:39
Freddie Mercury, Ciebie żadne inne prawdy nie obchodzą poza własną mimo że okazuje się ona nie prawdą , Wy nie jesteście dla mnie ,ja jestem dla Was i moje obowiązki są takie nie inne i masz prawo do wypowiedzi ale prawdziwych bo jeżeli w nich zaczyna się obrazanie mnie to ja również jestem użytkownikiem i zaraz zaczne być mniej miły dla Ciebie , i tez troszke pokory bym Ci radził bo jak napisze co myśle to bedzie wielkie halo bo napisał to moderator .
Ridllic

Sortuj wg