Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamknięcie tematu


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tu czegoś chyba!!!

 

Pod tematem nasen-potwornie-uzale-nia-jak-narkotyk-t19685.html

powstała mała dyskusja, ponieważ Ridlic zwrócił uwagę autorowi na błąd ort. Pstryk zamknęła ten temat. Nie było tam żadnych pyskówek tylko grzeczne zwrócenie uwagi. Do cholery jeśli nam się coś tutaj nie podoba czy mamy milczeć. Teraz to naprawdę myślę ,że niektórzy uważają się za nieomylnych i nie wolno im na nic zwracać uwagi!! Szanowni moderatorzy chyba troszkę zapominacie po co jest to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tematem zamkniętego tematu było uzależnienie od leku a nie kłótnia n/t ortografii - na dyskusje macie to subforum nie tematy nie powiązane mam nadzieję, że już rozumiesz

 

dla osób, które mają problemy z pisownią - odsyłam do REGULAMINU FORUM :szukam: to Wasz obowiązek się z nim zapoznać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to naprawdę myślę ,że niektórzy uważają się za nieomylnych i nie wolno im na nic zwracać uwagi!!

No tak dokładnie, uwaga była zwrócona o błąd ortograficzny aż tu nagle przyszła cała rzesza adwokatów i zaczął się offtop.

Moderator ma zwracać uwagę osobom które nie przestrzegają regulaminu - czyli robią błędy ortograficzne(rażące) - więc Rid spełniał swoją powinność, a że nie miał nic do dodania w temacie jego sprawa. Nie każdy musi pocieszać.

To znaczy że jak ktoś ma problem z ortografią, to w ramach poszanowania innych użytkowników ma poprawiać błędy, zainstalować Firefoxa który poprawi błędy za niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Pstryk , nie rozumiem,. Jeśli ktoś pisze nie na temat możesz mu zwrócić uwagę, albo nawet usunąć posty, tak jak zrobił to scrat. Natomiast zamykanie z tego powodu czyjegoś tematu jest wg mnie pomyłką. Zresztą chyba jest to nie tylko moje zdanie, bo przypominam sobie już takie dyskusje. A wracając do tego błędu to są tu tysiące postów z "bykiem na byku" i raczej rzadko są poprawiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak postanowiłem się wypowiedzieć ewaryst7, wiola173, mam pytanie co to za protest to popierwsze ?? druga rzeczą jest ,zarejstrowałyście się tak ? zakceptowałyście regulamin tak ? to dlaczego go nie przeczytałyście ? gdyby ten błąd nie byl w tytule napewno bym nie poprawiał ale no sluchajcie trudno nie zwrocić uwagi ,jak czyta się na głównej stronie forum ja nie mam się zamiaru tłumaczyć się z tego wam ,sobie ,administracji macie prawo do wypowiedzenia się ale to wasza subiektywna ocena ktora przyjmuje do wiadomości i tyle . Jeśli to był jakiś atak na mnie bo jestem moderatorem i kogoś poprawiłem to mówie od razu nie warto , bądzmy szczerzy rozpęta się kłótnia niepotrzebna i poza pewnie ostrzezeniami dla Was z niej nic nie wynikneło by

 

a teraz do Pana Freddie Mercury, czytaj z uwagą bo strasznie się wypowiadasz w kierunku mnie ,że się tłumacze a to dopiero moja pierwsza uwaga odnośnie tej sprawy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, dlaczego Ty wydajesz opinie za mnie jakie to bylo zwrócenie uwagi i dlaczego chcesz mi narzucić od czego ja sie mam powstrzymywać a od czego nie raczej nie powinnaś ingerować w to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak postanowiłem się wypowiedzieć ewaryst7, wiola173, mam pytanie co to za protest to popierwsze ? .

 

 

Myślę ,że jesteśmy wolni i jeśli coś mi się nie podoba to mam prawo zaprotestować. Zgoda to moje subiektywne odczucie, ale Ty oceniając posty również kierujesz się subiektywnym tylko , że Twoim:)

Nie mam zamiaru się z nikim kłócić tylko dyskutować a to chyba nie jest w regulaminie zabronione.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie wydaję opinii za Ciebie tylko za siebie, dla mnie brzmiało to zgryźliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, nie zgryźliwe, na Boga przestańcie się doszukiwać podtekstów.

Na zwrócenie uwagi o błędzie ortograficznym powinno się podziękować i poprawić tenże błąd.

Koniec dyskusji. Regulamin jest taki a nie inny, a obowiązkiem moderatora jest zwracanie uwagi ażeby był on przestrzegany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam jeden zamkniety i drugi temat...nie chce się wczytywać w argumentacje, ale jeśli błąd ortograficzny jeden jest powodem ataku grona moderatorskiego na użutkownika forum to co powiecie o blędach gosta np., który pisze z błędami od kilku dobrych dni i jakoś nikt mu uwagi nie zwrócił. Ludzie błagają o pomoc i często niestety tematy są albo zamykane, albo lądują w koszu bo nie ten dział i to bez żadnej adnotacji do użytkownika, że źle zamieścił temat, można być bardziej kulturalnym i wyrozumiałym jako moderator. Po tym przykładzie należy wyciągnąć pewne wnioski na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, błędy Ghosta są poprawione(te ostatnie) i dostał upomnienie - jeszcze jeden tego typu post z taką liczbą błędów i dostanie ostrzeżenie.

monika03, chomik nie złamał żadnego punktu regulaminu, nie obraził nikogo, a ma prawo mieć przekonania jakie jej się podoba. Więc gdzie tu konkretnie jest powód do zwracania uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy , że ludzie mający problem z ortografia, nie mają tu czego szukac?

 

 

To znaczy, że ludzie mający problem z ortografia powinni zwracać większą uwagę na fakt, iż system na tym forum podkreśla błędy na czerwono i można je szybko i bezboleśnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos poprostu delikatnie przygasił winowajce całego zajścia z "problemem ortograficznym" i moderatorzy uznali za dobry ton zamknięcie tematu by nie ucierpiał ich "pseudoautorytet"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, nie upychaj mnie do żadnego grona , mi nie trzeba adwokatów , każdy moderator wypowiada się tu za siebie ja nawet wypowiadam się jako użytkownik poprawiłem bo to należalo do moich obowiązków i tyle co mam się rozpłakać i prosić o wybaczenie ,że zrobiłem coś co robiłem setki razy , Dla dojścia do końca tematu poprosze o wypowiedz Administratora w tej sprawie bo to się już żenujące zrobiło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba z odpowiednią przeglądarką, bo ja o ile dobrze wiem też jakieś błędy robię i mi nic nie podkreśla. Błędy takie kolące oko powinny być właśnie w postach wyeksponowane na czerwono i pogrubione, żeby się utrwaliło dla innych, taki maly program edukatorski, ale trzeba też uwzględnić, że niektórzy mają dyslekcje i inne trudności pisarskie.

 

Rid masz problem ze słowem grono ? Czytaj ze zrozumieniem, nie wymieniłam tam ani Twojego imienia ani nicka. Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freddie Mercury, po raz kolejny - zaakceptowałeś regulamin to go przestrzegaj. Jeśli ci się nie podoba .....trudno.

 

monika03, może i jest......ale nie łamie żadnych zasad regulaminu więc nie ma podstawy do ostrzeżeń, a nie będziemy nikogo dyskryminować z powodu przekonań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×