Zamknięcie tematu

Hasiok.

Re: Zamknięcie tematu

przez *Wiola* 26 lut 2010, 13:57
Ja daję na luz i nie będę więcej o tym dyskutować. Tak naprawdę to liczy się tylko to , żeby Herbert po tym zwróceniu uwagi nie zrezygnował z dalszego pisania tutaj.
Moderator

przez Freddie Mercury 26 lut 2010, 13:58
uderz w stół ..... zakończmy ten spór bo widze ze co niektórzy nie mają odwagi cywilnej by przyznac sie do błedu... mam nadzieje ze nie zostane zbanowany tylko dlatego ze tak widzę tą sprawę...
Pozdrawiam
Freddie Mercury

przez *Wiola* 26 lut 2010, 13:59
Temat istnieje bo został przywrócony, a komentarz moderatora nie wiem czy będzie w pełni obiektywny bo część postów w tamtym temacie została usunięta.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anja01 26 lut 2010, 14:01
1). Temat istnieje
2). Off top został usunięty
3). Życie toczy się dalej
4). A my niepotrzebnie daliśmy się wciągnąć w tę dyskusję.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Freddie Mercury 26 lut 2010, 14:04
poprostu smutne jest to ze człowiek bardzo chory mówi o swoich problemach a ktoś jako jedyny komentarz pisze ze popełnia błędy ortograficzne....
Freddie Mercury

przez MOCca 26 lut 2010, 14:04
I jesteśmy w domu :)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 26 lut 2010, 14:05
Freddie Mercury, no i powiedz mi do czego to wszystko idzie do tego że ,zazuciłeś mi brak honoru i odwagi cywilnej piszesz głupote i bzdure mimo faktu ,że sam akceptujesz regulamin w którym jest coś ewidentnie ujęte starasz się tu udowodnić bezpodstawnie i w dodatku obrazić mnie powinnienem teraz to zgłosić innemu moderatorowi żeby nie było ,ze decyduje we własnej sprawie i checią zemsty to ze mnie prowokujesz i obrazasz konsekwencja wiesz jaka by była taka na która masz nadzieje,że nie będzie , tylko pytanie po co miał bym to robić .
Ridllic

przez Freddie Mercury 26 lut 2010, 14:07
wiesz ze mam racje i nie obrazaj mnie ze pisze głupoty bo doskonale wiesz jak wiekszosc uzytkowników forum ze pisze prawde bolesną co dla niektórych jak sie okazuje
Freddie Mercury

przez monika03 26 lut 2010, 14:09
dajcie spokój:))))))))))))))))))))))))))))))))))
monika03

przez ewaryst7 26 lut 2010, 14:12
Szok.Popieram Frediego.I zostawiam tę żenującą dyskusję o regulaminie.Swoje wiem i basta.

przez Anja01 26 lut 2010, 14:13
Zgadzam się z Moniką. Najwyższy czas zakończyć tę dyskusję.
Rid; nie przekonasz FM, szkoda Twoich nerwów.
FM; przeczytaj regulamin raz jeszcze, poszukaj tego niby zamkniętego posta i zobacz, że nie jest zamknięty i tez daruj sobie nerwy.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez MOCca 26 lut 2010, 14:20
Anja01, jeden został zamknięty, drugi ten powrócony jest z poprawioną literówką w temacie, ale nastąpiła segregacja postów, dokładnie jak i co nie wiem, nie wnikam. Nie zasłaniajmy się regulaminem bo go przecież nie przestrzegamy w całości, offtopy itp. Dyskusja może zostać zamknięta fakt, a wypominanie komuś, że pisze bzdury i głupoty też jest niemiłe :roll:
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez Ridllic 26 lut 2010, 14:21
Anja01, nie mam nerwów poprostu niegrzecznie jest kogoś obrażać podpierając to bzdurami .

Freddie Mercury, i nie masz racji przeczytaj

10. Każdy użytkownik jest zobowiązany dbać o kulturę własnych wypowiedzi - treści publikowane za pośrednictwem forum powinny być zredagowane poprawnie, w stopniu umożliwiającym jasny i czytelny przekaz zawartych w nich informacji. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do poprawiania, bądź kasowania wiadomości, które nie są czytelne.

i ta bolesna prawda w tym momencie zmienila sie w śmieszną nieprawde
Ridllic

przez MOCca 26 lut 2010, 14:24
Interpretując to poprawnie Ciebie też to obowiązuje.

Sortuj wg