Zamknięcie tematu

Hasiok.

Re: Zamknięcie tematu

przez MOCca 26 lut 2010, 13:37
Przeglądam jeden zamkniety i drugi temat...nie chce się wczytywać w argumentacje, ale jeśli błąd ortograficzny jeden jest powodem ataku grona moderatorskiego na użutkownika forum to co powiecie o blędach gosta np., który pisze z błędami od kilku dobrych dni i jakoś nikt mu uwagi nie zwrócił. Ludzie błagają o pomoc i często niestety tematy są albo zamykane, albo lądują w koszu bo nie ten dział i to bez żadnej adnotacji do użytkownika, że źle zamieścił temat, można być bardziej kulturalnym i wyrozumiałym jako moderator. Po tym przykładzie należy wyciągnąć pewne wnioski na przyszłość.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez monika03 26 lut 2010, 13:41
Zastanawiam sie jeszcze nad szczesliwym chomikiem poniewaz to co on wypisuje nie jest normalne a nikt nie zwrócił na to uwagi.
monika03

przez linka 26 lut 2010, 13:43
MOCca, błędy Ghosta są poprawione(te ostatnie) i dostał upomnienie - jeszcze jeden tego typu post z taką liczbą błędów i dostanie ostrzeżenie.
monika03, chomik nie złamał żadnego punktu regulaminu, nie obraził nikogo, a ma prawo mieć przekonania jakie jej się podoba. Więc gdzie tu konkretnie jest powód do zwracania uwagi?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anja01 26 lut 2010, 13:46
ewaryst7 napisał(a):Czy to znaczy , że ludzie mający problem z ortografia, nie mają tu czego szukac?

To znaczy, że ludzie mający problem z ortografia powinni zwracać większą uwagę na fakt, iż system na tym forum podkreśla błędy na czerwono i można je szybko i bezboleśnie poprawić.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Freddie Mercury 26 lut 2010, 13:47
ktos poprostu delikatnie przygasił winowajce całego zajścia z "problemem ortograficznym" i moderatorzy uznali za dobry ton zamknięcie tematu by nie ucierpiał ich "pseudoautorytet"...
Freddie Mercury

przez monika03 26 lut 2010, 13:48
tak tylko czasami to co wypisuje szczęsliwy chomik jest przerażajace:((((
monika03

przez Ridllic 26 lut 2010, 13:50
MOCca, nie upychaj mnie do żadnego grona , mi nie trzeba adwokatów , każdy moderator wypowiada się tu za siebie ja nawet wypowiadam się jako użytkownik poprawiłem bo to należalo do moich obowiązków i tyle co mam się rozpłakać i prosić o wybaczenie ,że zrobiłem coś co robiłem setki razy , Dla dojścia do końca tematu poprosze o wypowiedz Administratora w tej sprawie bo to się już żenujące zrobiło .
Ridllic

przez MOCca 26 lut 2010, 13:51
Ale to chyba z odpowiednią przeglądarką, bo ja o ile dobrze wiem też jakieś błędy robię i mi nic nie podkreśla. Błędy takie kolące oko powinny być właśnie w postach wyeksponowane na czerwono i pogrubione, żeby się utrwaliło dla innych, taki maly program edukatorski, ale trzeba też uwzględnić, że niektórzy mają dyslekcje i inne trudności pisarskie.

Rid masz problem ze słowem grono ? Czytaj ze zrozumieniem, nie wymieniłam tam ani Twojego imienia ani nicka. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 26 lut 2010, 13:53 przez MOCca, łącznie edytowano 1 raz
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez linka 26 lut 2010, 13:51
Freddie Mercury, po raz kolejny - zaakceptowałeś regulamin to go przestrzegaj. Jeśli ci się nie podoba .....trudno.

monika03, może i jest......ale nie łamie żadnych zasad regulaminu więc nie ma podstawy do ostrzeżeń, a nie będziemy nikogo dyskryminować z powodu przekonań.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Freddie Mercury 26 lut 2010, 13:52
najkulturalniej byłoby przyznać sie do błedu ,przeprosić i wznowić poprzedni topik .. tak postąpił by człowiek honorowy...
Freddie Mercury

przez monika03 26 lut 2010, 13:53
myśle ze najwyższy czas skończyć ten temat:)) wyluzujcie i bedzie ok:)))
monika03

przez Ridllic 26 lut 2010, 13:54
Freddie Mercury, sygerujesz ,że jestem winnowajcą jakiegoś zajścia ? i ze mamy jakiś pseudoautorytet ? drogi użytkowniku proponuje zagladniecie do regulaminu a nie obrażanie mnie

człowieku Ty zaczynasz mnie obrażać powoli , radzę Ci zejść z tonu i nie kierować więcej swoich niemiłych wywodów w moją strone zarzucasz mi brak honoru .
Ridllic

przez linka 26 lut 2010, 13:55
MOCca, dlatego za każdym razem proszę żeby sobie ludziki zainstalowali FIREFOX'A który ma właśnie takie automatyczne, podkreślanie błędów na czerwono z możliwością edycji.........sama tego używam i bardzo mi to pomaga, bo też robię dużo błędów ortograficznych.

Bomba - niech autor tamtego tematu przeprosi za błąd i wszystko będzie git.
Poza tym, każdy z nas cierpi tu na jakieś zaburzenia i jesteśmy przewrażliwieni na swoim punkcie....i co teraz nie wolno zwracać nikomu uwagi bo się załamie? Nie na tym rzecz chyba polega.
Z mojej strony EOT czekam tak jak Rid na komentarz Administratora.
Przyjaciel forum

przez Anja01 26 lut 2010, 13:55
Ale przecież tamten temat istnieje.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

Sortuj wg