NASEN - POTWORNIE uzależnia jak narkotyk

Hasiok.

Re: NASEN - POTFORNIE uzależnia jak narkotyk

przez Ridllic 26 lut 2010, 10:36
"POTWORNIE" nie potfornie.
Ostatnio edytowano 26 lut 2010, 11:01 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Następnym razem, słoneczko ^^. poprawiaj :D
Ridllic

Re: NASEN - POTWORNIE uzależnia jak narkotyk

przez linka 26 lut 2010, 11:50
ewaryst7, a Ty daruj sobie takie komentarze - moderatorzy są też po to żeby między innymi dbać o ortografię.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 26 lut 2010, 12:07
linka napisał(a):ewaryst7, a Ty daruj sobie takie komentarze - moderatorzy są też po to żeby między innymi dbać o ortografię.

Jakoś tego nie zauważyłam, żeby moderatorzy poprawiali ortografy, a często ludzie sadzą nie takie kwiatki i to notorycznie!! Też uważam ,że komentarz Ridlica był w tym wypadku nie na miejscu.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 26 lut 2010, 12:14
wiola173, no to przykro mi, że tego nie zauważasz(bo jak możesz zauważać skoro moderatorzy poprawiają te błędy i nie jest to widoczne gołym okiem), jak ktoś ma pojedyncze błędy to się ich nie poprawia ale tutaj był to temat, napisane do tego (niezgodnie z netykietą) wielkimi literami i ja na początku nie wiedziałam o co chodzi.
Jak się komuś poprawia błąd ortograficzny to należałoby podziękować i go poprawić.
Jeśli ktoś ma problemy z przyznaniem się do błędu radzę zapoznać się z hasłem Dysmózgia na YT - tam jest to pięknie opisane :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Freddie Mercury 26 lut 2010, 12:24
z tą uwagą ortograficzną rzeczywiscie przesadziłes i nie tłumacz sie głupio ze funkcja moderatora jest równiez wykrywanie i korygowanie takich błędów .. jakbys był taki akuratny to dodatkowo pokrzepiłbys tego biednego człowieka dobrym słowem czego nie uczyniłeś niestety...
Freddie Mercury

przez Pstryk 26 lut 2010, 12:43
odnośnie takiego pisania jest paragraf w regulaminie sobie poczytajcie :!: i są też konsekwencje za jego nie przestrzeganie. Póki co - zamykam temat.
Pstryk

Sortuj wg