MagdalenaBMW

Hasiok.

Re: MagdalenaBMW

przez BladeM 02 lut 2010, 16:30
linka napisał(a):
BladeM, dziękuję że tak dogłębnie zanalizowałeś mnie nie wiedząc o mnie kompletnie nic :lol:
W ogóle zastanawiam się o czym Ty się wypowiadasz......trafiłeś/aś tu 17 stycznia i już masz ostrzeżenie .....regulamin gryzie? Sytuację o której tu mówimy znasz.....?

To ty sama tak siebie zanalizowalas. Ja pisalam o tym co jest tematem tego postu "charakter Magdy" ty sama napisalas o przestapstwach. Nikt inny tak nie zrozumial mojej wypowiedzi. Tylko ty.

A to ze jestem na tym forum ponownie od 17 Stycznia, nie odzwierciedla absolutnie mojego doswiadczenia zyciowego i doswiadczenia z choroba i terapia.
A oczym sie wypowiadam mozna przeczytac ;-)
Ostzezenie mam i mnie nie boli ;-)
Znam nie tylko ta sytuacje ale mase innych z doswiadczenia zyciowego,posiadajac go wiecej niz bym se zyczyla.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez eligojot 02 lut 2010, 16:32
Angsthasse ma ostrzeżenie między innymi przeze mnie. Ale i tak potrafiła stanąć ponad ludzką złośliwość, za co jestem jej bardzo wdzięczny.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez wovacuum 02 lut 2010, 16:32
Magda889, problem w tym ze sà osoby ktore chyba nie potrafià wybaczyc Tobie..coz ja nic nie mogè zrobic..
ps;temat ,,przepisy,,zdechl a szkoda wielka.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez BladeM 02 lut 2010, 16:32
wovacuum napisał(a):hej kobity!!nie potraficie sobie wybaczyc??tak po prostu? :smile:

Niektorym jest ciezko wybaczyc innym, bo wybaczajac musieli by sie pozegnac z ochota zemsty, zloscia..a dopoki takowe czuja , nie musza sie zajmowac wlasnymi niedoskonalosciam.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez linka 02 lut 2010, 16:34
wovacuum napisał(a):hej kobity!!nie potraficie sobie wybaczyc??tak po prostu? :smile:

Heh, dlaczego mam wybaczać skoro ta druga osoba nawet nie zdaje sobie sprawy, ze zrobiła źle ........ nie przeprosiła.

Poza tym, nie ma we mnie nawet cienia zemsty i złości - dla mnie to Tylko forum internetowe i nie mam zamiaru angażować to głębszych uczuć bo poza wyjątkami nie znam użytkowników tak jak i oni mnie nie znają.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez polakita 02 lut 2010, 16:44
eligojot napisał(a):Angsthasse ma ostrzeżenie między innymi przeze mnie. Ale i tak potrafiła stanąć ponad ludzką złośliwość, za co jestem jej bardzo wdzięczny.

Cholera naprawdę się wzruszyłam aż mi łza poleciała - ja mam też przez Angsthasse ostrzeżenie przez to że ciebie eligojot zaatakowałam, nie wiedziałam że się pogodziliście i teraz w ogóle mnie ogarnęło ogólne wzruszenie... cieszę się że są osoby na tym forum które jednak mają serce i jakieś współczucie i zrozumienie dla innych, bo wiadomo - sami nie jesteśmy lepsi... Niezależnie czy admin/moderator by Magdę przywrócił, uważam że osoby które robią wokół siebie najwięcej zamieszania, te które właśnie są agresywne czy stwarzają problemy - sa osobami które same cierpią, są zranione, i potrzebują pomocy... takie jest moje doświadczenie...
eligojot, proszę cię też o wybaczenie mojej agresji...
polakita

przez Magda889 02 lut 2010, 16:47
BladeM napisał(a):

Niektorym jest ciezko wybaczyc innym, bo wybaczajac musieli by sie pozegnac z ochota zemsty, zloscia..a dopoki takowe czuja , nie musza sie zajmowac wlasnymi niedoskonalosciam.

Bardzo dobra wypowiedz. Taka chyba jest prawda. Anghsthasse także przeze mnie ma to ostrzeżenie i też mi przykro z tego powodu. Jestem młoda i głupia a w dodatku z pierdo*ną nerwicą, trudno, nic z tym nie zrobię. Ale staram się zmienić siebie.... Chociaż tyle.

Linko- tak sobie tłumacz że to tylko forum i nie angażujesz w nie żadnych wyższych uczuć typu 'złość, zemsta' - chyba każdy z nas wie że nie można sie od nich odciąć. I nie wierzę że będąc na forum nigdy nie poczułaś złości.
Ja mogę cię przeprosić bo wiem że zrobiłam żle obrażając, ale ty też mnie obraziłaś i to jako pierwsza. Moja uszczypliwość była reakcją obronną. Ja mogę wyciągnąć rękę do zgody, bo wiem że nie jestem bez winy i nie wzbraniam się przed tym.

przez LucidMan 02 lut 2010, 16:49
BladeM napisał(a):Niektorym jest ciezko wybaczyc innym, bo wybaczajac musieli by sie pozegnac z ochota zemsty, zloscia..a dopoki takowe czuja , nie musza sie zajmowac wlasnymi niedoskonalosciam.
Bardzo interesujące i dające do myślenia. Dzięki ;)
Lucid life

przez polakita 02 lut 2010, 16:51
linka napisał(a):Poza tym, nie ma we mnie nawet cienia zemsty i złości - dla mnie to Tylko forum internetowe i nie mam zamiaru angażować to głębszych uczuć bo poza wyjątkami nie znam użytkowników tak jak i oni mnie nie znają.

Dla mnie jest inaczej - to jest forum ale za nim przecież stoją ludzie, i uczucia które mam czytając forum są moimi prawdziwymi uczuciami, nie internetowymi... najchętniej bym z każdym z was porozmawiała osobiście, zobaczyła się, no ale jest to niemożliwe... kontakt internetowy jest tylko taką niedoskonałą formą kontaktu osobistego...
Ostatnio edytowano 02 lut 2010, 16:53 przez polakita, łącznie edytowano 1 raz
polakita

przez wovacuum 02 lut 2010, 16:52
polakita, ja wzruszylam siè teraz,i to fakt, niezaleznie czy Magda wroci czy nie ludziska powiedzcie sobie przepraszam,dajcie sobie po szlagu czy co tam jeszcze.. :mrgreen: czy to takie cholera trudne??nie wiem chyba jestem staroswiecka ??
wovacuum

przez Magda889 02 lut 2010, 16:53
polakita napisał(a):
linka napisał(a):Poza tym, nie ma we mnie nawet cienia zemsty i złości - dla mnie to Tylko forum internetowe i nie mam zamiaru angażować to głębszych uczuć bo poza wyjątkami nie znam użytkowników tak jak i oni mnie nie znają.

Dla mnie jest inaczej - to jest forum ale za nim przecież stoją ludzie, i uczucia które mam czytając forum są moimi prawdziwymi uczuciami, nie internetowymi... najchętniej bym z każdym z was porozmawiała osobiście, zobaczyła się, no ale jest to niemożliwe...

Możliwe :smile: Jak wreszcie zarobię górę forsy to wybuduję wielki szpital w którym sie zamkniemy i ściągnę najlepszych lekarzy dla nas :smile: I razem z tego wyjdziemy!
Albo przynajmniej zorganizujemy sobie zlot, to jest bardziej realne :smile:

[Dodane po edycji:]

Wovka- wrzucaj przepisy do naszego tematu, ciągle go czytam i już nie mam co gotować a Ty zawsze super przepisy znasz :smile:

przez polakita 02 lut 2010, 16:56
wovacuum napisał(a):polakita, ja wzruszylam siè teraz,i to fakt, niezaleznie czy Magda wroci czy nie ludziska powiedzcie sobie przepraszam,dajcie sobie po szlagu czy co tam jeszcze.. :mrgreen: czy to takie cholera trudne??nie wiem chyba jestem staroswiecka ??

Tego nie da się wymusić, po prostu albo się czuje że się czegoś żałuje / chce kogoś przeprosić albo się nie czuje... nie da rady na siłę.

Magda889, co do szpitala to ja niechętnie, jakoś nie mam wizji żeby mnie zamnkęli w zakładzie zamkniętym ;) ale co do zlotu owszem bardzo chętnie :) zapraszam do Warszawy, chyba że może jakiś zlot ogólnopolski, ja tu jestem w centrum jakby co więc najbliżej wszyscy będą mieli ;)
polakita

przez linka 02 lut 2010, 17:01
Oj tam skoro Madzia może mówić wrogom, żeby zamkneli mordę bo ona ma wyższe wykształcenie - to ja z moim nielubieniem jej i brakiem wybaczenia jestem tylko tycią skazą :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magda889 02 lut 2010, 17:03
Jak sie pisze o tym wszystkim... o przebaczeniu, o złości, o wyleczeniu... To wszystko wydaje się być takie proste.
Może to tylko forum... ale jak wyżej fajnie napisane - za forum stoją ludzie. I być może niektórzy nie włączają w to emocji, uczuć.. Ja mimowolnie włączam. Gdyby tak nie było to nie dostała bym kiedyś tam ataku po jednej z kłótni na 'tylko forum'.

Linko- to była ironia ten tekst i wiesz o tym, dlaczego wyciągasz zdanie z kontekstu ?

Sortuj wg