MagdalenaBMW

Hasiok.

Re: MagdalenaBMW

przez Paranoja 02 lut 2010, 15:36
eligojot, ale każdy ma szanse, właśnie dlatego stworzono 2 ostrzeżenia żeby dać komuś szanse na poprawę a nie od razu dowalać bana. Mało tego po 300 dniach ostrzeżenie znika i karta jest znów czysta.

Nie rozumiem czemu chcecie dać jej szansę? W takim razie już powiedziałam, niech zostaną przywróceni wszyscy zbanowani, niech znikną wszystkie ostrzeżenia a modzi i admini niech jadą na wakacje nie będą mieli co robić.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez shadow_no 02 lut 2010, 15:39
Na szczęscie nie wy decydujecie. Niech się może wypowiedzą osoby odpowiedzialne za forum.

Jeżeli chodzi o moje zdanie na ten temat - wyraziłem je nie tak dawno w temacie: post273816.html#p273816
Od tego czasu nic się nie zmieniło.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez linka 02 lut 2010, 15:40
Dobrze, cieszy mnie to bardzo, teraz ja jak mi się coś nie spodoba wyzwę innych od dziwek, kurew, utrzymanek a ich rodzinę od ssmanów :mrgreen: po czym skruszona wrócę na forum :mrgreen:, w międzyczasie założę jeszcze jedno konto i nawrzucam bardziej no i trzeba będzie mnie przyjąć :mrgreen: git.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eligojot 02 lut 2010, 15:41
300 dni to 10 miesięcy.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez BladeM 02 lut 2010, 15:41
Paranoja napisał(a):
Nie rozumiem czemu chcecie dać jej szansę?

Bo jest TYLKO czlowiekiem.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez Magda889 02 lut 2010, 15:42
Chciałam tylko napisać że bardzo podoba mi się wypowiedz BladeM, ta ze strony nr3.

przez BladeM 02 lut 2010, 15:44
Linka nikt nie mowie ze tzeba, ale mozna...moze warto sprobowa...moze moze moze

Czy wszyscy na wszystko mamy odpowiedz, czy potrafimy przewidywac??? jak bysmy umieli to dzis nie byli bysmy tu.
Za bledy przepraszam z gory, bo pisze po polsku po bardzo dlugiej przerwie. Po 22 latach. Staram sie robic jak najmniej bledow, ale jesli jednak jakies sie pojawia, z gory przepraszam.

przez Magda889 02 lut 2010, 15:44
p.s. I mnie też zastanawia dlaczego ten temat i moja osoba budzą takie emocje nawet po czasie. To musi mieć drugie dno, zastanówcie sie nad tym. Dlaczego obca Wam osoba budzi w Was takie emocje, skrajne wręcz ?

przez agnieszka.m 02 lut 2010, 15:44
pomimo tego, że posty magdybmw są naprawdę mocno irytujące, jednak trochę mi jej szkoda, forum to najwyraźniej całe jej życie, nie ma swojego życia, znajomych ani przyjaciół, całe dnie siedzi i wyczytuje wszystko, co ktoś ośmielił się o niej i jej poglądach napisać, a potem zakłada kolejne konta, żeby tych ludzi obrzucać błotem. Ta dziewczyna chyba ma poważne problemy ze sobą, myślę, że terapia w jej wypadku jest mocno wskazana...
A to czy modzi pozwolą jej wrócić na forum, czy nie, jest najwyraźniej bez znaczenia, skoro moze zakładać setki nowych kont...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Magda889 02 lut 2010, 15:47
Agnieszko- dziękuję za psychoanalizę on line. Łatwo przychodzi ci ocenianie mnie.
Mam dużo zajęć w życiu, hobby, pasję, rodzinę, znajomych, mam z kimś wyjść na piwo- tylko nerwica mnie ogranicza. Forum nie jest całym moim życiem. Moim całym życiem jest moja miłość. Maluję obrazy, rzeżbię, gotuję, jeżdżę na rowerze, pływam, a w poniedziałek idę zapisać się na prawo jazdy.. Nie nudzi mi się, ale dzięki za troskę !
O istnieniu tego tematu dowiedziałam się od koleżanki.

przez LucidMan 02 lut 2010, 15:50
Jest takie powiedzonko:
Człowiek nie potrafi radzić sobie ze złem, które go w życiu spotyka, ponieważ sam uważa się za dobrego.

Co jak co, każdy kto atakuje Magdę musi po części mieć coś z niej w sobie o czym pisała wcześniej BladeM, tylko bardzo mocno to w sobie ukrywa. Dzięki niej, co poniektóre osoby mogły by naprawdę posunąć się krok naprzód.

[Dodane po edycji:]

agnieszka.m napisał(a):całe dnie siedzi i wyczytuje wszystko
Skoro udało Ci się tak wszystko podsumować o niej, to pewnie też sporo siedzisz i wyczytujesz, czyż nie?
Lucid life

przez eligojot 02 lut 2010, 15:54
Pytanie:
Magda889 napisał(a): Dlaczego obca Wam osoba budzi w Was takie emocje, skrajne wręcz ?

Odpowiedz:
LucidMan napisał(a):
Co jak co, każdy kto atakuje Magdę musi po części mieć coś z niej w sobie o czym pisała wcześniej BladeM, tylko bardzo mocno to w sobie ukrywa. Dzięki niej, co poniektóre osoby mogły by naprawdę posunąć się krok naprzód.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Magda889 02 lut 2010, 15:57
Czyli 90% forumowiczów ma w sobie 'Wirusa Magdy'? :smile: Poprawił mi sie humor. hehe
Cała sprawa ma drugie dno jak widać. A takie emocje odkrywają cechy które na co dzień staramy się tuszować.

przez agnieszka.m 02 lut 2010, 16:01
Skoro udało Ci się tak wszystko podsumować o niej, to pewnie też sporo siedzisz i wyczytujesz, czyż nie?

LucidMan nie trzeba sporo, jej posty były dosłownie wszędzie, w każdym temacie - niezależnie od tego, czy miała coś ciekawego w tym temacie do powiedzenia, czy nie. Wystarczyło tylko otworzyc forum w dowolnym miejscu - zresztą chyba też to zauwazyłeś?

Magda889 to nie ja pisałam, że nie mam znajomych, a ludzie z roku mnie nie lubią...
Ostatnio edytowano 02 lut 2010, 16:03 przez agnieszka.m, łącznie edytowano 1 raz
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

Sortuj wg