MagdalenaBMW

Hasiok.

Re: MagdalenaBMW

przez eligojot 02 lut 2010, 12:56
Wszyscy jesteśmy egoistami, bo w życiu właśnie tak jest, że na końcu jedyną osobą na którą możemy liczyć jesteśmy tylko my sami. Rodzice umrą, żona/mąż może nas zostawić, przyjaciele zapomną. Egoizm to nie jest argument, to warunek konieczny przetrwania w tym wrogim świecie.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Paranoja 02 lut 2010, 13:02
Ale ona prowokowała wszelkie kłótnie, gdzie się nie wypowiedziała to większość [napewno mnie] wyprowadzała z równowagi. M.in. właśnie przez swój egoizm i przekonanie że tylko ona jest najmądrzejsza, najpiękniejsza, najbardziej lubiana itp. Niestety tak nie jest i mimo szczerych chęci nie przekonałam się do niej, choć uwierzcie naprawdę się starałam. Myślałam, że te "nagonki" na nią są przesadzone i niesprawiedliwe, ale po czytaniu jej postów miałam dość. Nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać czy co.

Rada dla niej: Lepiej siedzieć cicho i udawać głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Mimo wszystko pozdrowienia dla "samotnej, biednej" Magdaleny
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez miki74 02 lut 2010, 13:27
Oj przesadzasz trochę, Paranoja. Po pierwsze na pewno nie było tak, że prowokowała wszelkie kłótnie, jak napisałaś. Po drugie, jak na wielką egoistkę, to pomogła sporej liczbie osób. Wszyscy jesteśmy egoistami (nerwicowcy głównie), więc miejmy trochę wyrozumiałości dla tego egoizmu.

Ja osobiście żałuję, że ona odeszła. Uważam, że ten fakt zubożył jakoś nasze forum.
miki74

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnieszka.m 02 lut 2010, 13:28
podobny temat już był i moderatorzy wypowiedzieli się jednoznacznie - ile razy można wałkowac to samo?
Ponadto zgadzam się z Paranoją, teraz jest o wiele spokojniej...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez monika03 02 lut 2010, 13:32
kazdy ma prawo sie wypowiadac:))) Magda miała swoje "ostre"zdanie ale była pomocna :)mnie tez pomogła:)
monika03

przez agnieszka.m 02 lut 2010, 13:36
jej pomoc to "wszechwiedza" na każdy temat - ja pytam na forum o psychiatrę, ona mi o ginekologu. Każdy temat zaśmiecony jej postami nie na temat - tego już się powoli nie dawało czytać...
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Paranoja 02 lut 2010, 13:38
już raz to pisałam, jeśli tak za nią tęsknicie, to załóżcie forum pod nazwą "magdalenabmw i jej rady". jak widać nie tylko ja za nią N I E tęsknię.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez monika03 02 lut 2010, 13:40
Czekałam tylko Paranojo jak sie odezwiesz:))))
monika03

przez Donkey 02 lut 2010, 13:47
Ja podpisuje sie rowniez pod tym postem.

Paranoja widze ze bardzo łatwo przychodzi Tobie ocenianie innych. Jednak zanim to zrobisz to spójrz zawsze na siebie :)

przez eligojot 02 lut 2010, 13:49
Na szczęscie nie wy decydujecie. Niech się może wypowiedzą osoby odpowiedzialne za forum. Nie chodzi przecież o nadanie jej funkcji moderatora czy administratora tylko o możliwość logowania się tutaj i to jeszcze pod obserwacją. Oby z wami nikt tak nie postąpił, że jeden zły dzień i do widzenia, albo już postąpił i stąd ten jad.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Donkey 02 lut 2010, 13:52
Eligojot popieram Twoje zdanie :)

przez Paranoja 02 lut 2010, 13:55
eligojot, osoby odpowiedzialne za forum już nie mają ochoty się wypowiadać i mają rację. Ban to ban, wyzwała mnie od dziwek, obrażała innych. Dlaczego ma być traktowana lepiej niż reszta?
To może wszystkim ściągnijmy bany i ostrzeżenia?
ExModerator

przez monika03 02 lut 2010, 13:57
szukasz juz teraz dziury w całym:)) dobrze ze ty jestes idealna:))))))))))pozdrawiam
monika03

przez agnieszka.m 02 lut 2010, 14:01
jeden zły dzień? to forum za czasów Magdy pełne było kłótni, postów nie na temat i ogólnie rzecz biorąc "śmieci". Zrobił się tu wtedy istny jarmark.
Osoby odpowiedzialne na forum już się w temacie magdybmw wypowiedziały - radzę poczytać temat "Powrót Magdy" w off-topic.

Sortuj wg