Polecam mnie pomogło

Hasiok.

Polecam mnie pomogło

przez KASICA240 26 sty 2010, 22:53
Podaję linka do stronki ,gdzie mozna się skontaktować z cudowną osobą która ma może i dość radykalne sposoby lecz potrafi czynic nimi cuda
http://www.otostrona.pl/razempokonamynerwic/index.php
Ostatnio edytowano 29 sty 2010, 00:28 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: użytkownik dostał ostrzeżenie za spamowanie.

Re: Polecam mnie pomogło

przez linka 26 sty 2010, 23:35
100% gwarancja wyjścia z nerwicy w 9 miesięcy, za pomocą mailowych rad od nie wiadomo kogo za pieniądze :lol: :lol: :lol:
Powodzenia.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez celineczka3 26 sty 2010, 23:51
A możesz podać jakiś jeden przykład tego co Ci pomogło?
celineczka3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Victorek 27 sty 2010, 03:42
:)) Bardzo sprytnie, sprzedawanie rad, przez osobę która wyszła z nerwicy, Graruluję zdrowia ale nie sposobu na zarobek ;)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez Majster 27 sty 2010, 07:08
celineczka3 napisał(a):A możesz podać jakiś jeden przykład tego co Ci pomogło?

Wlasnie, w promocji 3 pierwsze rady prosimy tutaj gratis ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Joaśka 27 sty 2010, 08:22
No dobrze, ale już tak całkiem bez ironii to mogłabyś coś więcej napisać w jaki sposób ta pani Ci pomogła? Jakie metody, podejścia stosuje w hmmm... terapii(?) ?
Joaśka

przez monika03 27 sty 2010, 09:18
sama moge założyc taki temat:)) i jeszcze na tym zarabiac to juz chyba Admin powinien sie tym zainteresowac:))
monika03

przez Freddie Mercury 27 sty 2010, 11:15
wydaje mi sie ze tą "cudowną osobą" jest autorka tego postu... zresztą jest to antyreklama twojego sposobu na zarobek bo żadnych cudownych metod leczenia wszelkich chorób nie ma...
Freddie Mercury

przez MONA240 28 sty 2010, 22:00
Myślcie sobie co chcecie jest forum na ten temat mozna zajżeć i sie dowiedzieć
http://www.pokonacnerwice.fora.pl/

przez KASICA240 28 sty 2010, 22:20
Jest to forma psychoterapii poprzez powiedzmy zabawę ,wszystko połączone w jedną całość ,oswajanie lęku relaksacja itp..Metoda 1000 kroków są to poszczególne zadania na każdy dzień które maja oddziaływać na naszą psychikę.Nie jestem autorką tego pomysłu ,link zanalazłam na forum i spróbowałam ,jestem w stałym kontakcie z ta panią płaci sie jedynie raz za opracowanie terapii ,potem kontakt jest darmowy.Znalazłam cos nowego godnego uwagi wiec chciałam się podzielic z wami ,przepraszam widzę ze nie powinnam bo odrazu wywaliliscie tu takie niemiłe posty.Wiecej sie nie odzywam a wy siedzcie sobie tutaj i narzekajcie jak wam zle i nie róbcie nic w kierunku pozbycia sie tego ,tak chyba według was jest najlepiej
Jeszcze raz przepraszam za chęć pomocy

przez monika03 28 sty 2010, 22:23
co ty taka obrazalska jestes musisz wiedziec ze niektórzy moga nie miec nawet tych 50zł i co wtedy?
monika03

przez miki74 29 sty 2010, 00:21
KASICA240 napisał(a):Jest to forma psychoterapii poprzez powiedzmy zabawę ,wszystko połączone w jedną całość ,oswajanie lęku relaksacja itp..Metoda 1000 kroków są to poszczególne zadania na każdy dzień które maja oddziaływać na naszą psychikę.Nie jestem autorką tego pomysłu ,link zanalazłam na forum i spróbowałam ,jestem w stałym kontakcie z ta panią płaci sie jedynie raz za opracowanie terapii ,potem kontakt jest darmowy.Znalazłam cos nowego godnego uwagi wiec chciałam się podzielic z wami ,przepraszam widzę ze nie powinnam bo odrazu wywaliliscie tu takie niemiłe posty.Wiecej sie nie odzywam a wy siedzcie sobie tutaj i narzekajcie jak wam zle i nie róbcie nic w kierunku pozbycia sie tego ,tak chyba według was jest najlepiej
Jeszcze raz przepraszam za chęć pomocy

Słuchaj, Kasico.

Dołączyłaś do forum dwa dni temu. Nastukałaś 11 postów, z czego większość z nich to linki do omawianej stronki. I naprawdę uważasz, że jesteś wiarygodna? I ludzie tutaj nagle mają uwierzyć, że to nie zwykła kryptoreklama?

Gdybyś była członkiem forum od dawna, brała udział w dyskusjach, dała się poznać, swoje przypadłości i walkę z nimi i wtedy podała ten link, to może by to wyglądało wiarygodnie. A tak, to niestety, wygląda po prostu na to, że tą panią oferującą cudowną metodę jest przedsiębiorcza pani Kasica.

Trudno oczekiwać, by niewiarygodna osoba podawała wiarygodną terapię. Dodatkowo po przeczytaniu opisu tej terapii uważam, że jest ona cudowna jedynie dla portfela pani psychoterapeutki.

Do wszystkich zainteresowanych.
Mam świetną metodę na leczenie nerwic, depresji, raka, zgagi i łuszczycy. Genialna. Wyleczyła setki ludzi w Ameryce Południowej. Jest to herbata z sierści kota. Trzeba ją pić 3 razy dziennie na czczo. Szczegóły terapii i saszetki z cudowną herbatą podaję po otrzymaniu 100 zł. Po otrzymaniu tej wpłaty kontakt ze mną i moje dalsze rady będzie bezpłatny. Obejmują one - herbatki z sierści psa, królika, zająca. Zapraszam do współpracy, bo ja chcę tylko wam pomóc ;)
miki74

Sortuj wg