efekt odstawiania seroxatu

Hasiok.

efekt odstawiania seroxatu

Avatar użytkownika
przez wieslawpas 24 sty 2010, 12:33
Hej,

Pamietacie moj experyment z odsawienie seroxatu? Trzeciego dnia bylem juz tak zmeczony psychicznie i fizycznie, ze musialem zazyc tabletke. Wzialem ja rano, ale nie dalo to wiele. Po prostu za malo po takiej przerwie, zarzylem wiec druga po objedzie i wtedy dopiero poczulem ze zadzialalo. Ustaly bole glowy i oczu. Nastepnego dnia zarzylem połtora tabletki rano, a trzeciego normalna dawke czyli jedna 20 mg. Ale w weekend ( w weekendy) zawsze byly dla mnie najtrudniejsze poczulem lęki, wczoraj rano i dzisiaj też. Myśle sobie, ze to może jest z powodu odstawienia seroxatu, kiedy tak mysle mam leki jeczsze wieksze.

Jak myslicie, czy z waszych doświadczeń wynika że taka trzydniowa przerwa może tak wpłynąć, że trzeba bedzie zarzywać wiekszą dawkę, żeby wrocić do normy?

Wieslaw
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7736
Dołączył(a)
06 maja 2009, 18:35

Re: efekt odstawiania seroxatu

Avatar użytkownika
przez Majster 24 sty 2010, 12:38
wieslawpas napisał(a):Jak myslicie, czy z waszych doświadczeń wynika że taka trzydniowa przerwa może tak wpłynąć, że trzeba bedzie zarzywać wiekszą dawkę, żeby wrocić do normy? Wieslaw

Ja takich durnych doswiadczen nie robilem. Podobnie nie skakalem na glowke z mostu, nie wkladalem gwozdzi do kontaktu, nie palilem papierosow na butlach z gazem, nie przelewalem wachy przy ognisku, nie przymierzalem petli na szyje, nie karmilem dzikich psow z reki, nie popijalem wody z akwarium (przynajmniej nie na trzezwo) i nie sypialem z narkomankami ;)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1859
Dołączył(a)
04 gru 2009, 18:24
Lokalizacja
Miasto korków pozbawione

Re: efekt odstawiania seroxatu

przez Freddie Mercury 24 sty 2010, 12:42
widać potrzebujesz tych prochów jak cukrzyk insuliny
Freddie Mercury
Offline

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: efekt odstawiania seroxatu

Avatar użytkownika
przez wieslawpas 24 sty 2010, 12:46
Hej Majster, jak przebiegala twoja terapia, czy teraz jest OK?

Wieslaw
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7736
Dołączył(a)
06 maja 2009, 18:35

Re: efekt odstawiania seroxatu

Avatar użytkownika
przez Majster 24 sty 2010, 16:21
Jasne, wszystko w porzadku :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"
Avatar użytkownika
Offline
Posty
1859
Dołączył(a)
04 gru 2009, 18:24
Lokalizacja
Miasto korków pozbawione

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do