Powrót Magdy...

Hasiok.

Re: Powrót Magdy...

przez Paranoja 22 sty 2010, 16:36
jak na razie to tylko 2 osoby żałują że Magdy nie ma, a na forum jest ponad 16 tyś zarejestrowanych użytkowników [o ile dobrze pamiętam].

Załóżcie jej fanklub albo osobne forum poświęcone Magdzie jeśli jej tak strasznie wam brak.

Poza tym, nie dostałam bana ponieważ było dla mnie to pierwsze ostrzeżenie, a dla Magdy drugie, a co za tym idzie ban (polecam poczytać regulamin).

I jakoś cała reszta potraktowała mojego posta o "poświęcaniu się" z przymrużeniem oka (a widzialo tego posta conajmniej 2 moderatorów i admin) więc gdyby było w mojej wypowiedzi coś niestosownego, obraźliwego, chamskiego to by zareagowali.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez scrat 22 sty 2010, 16:43
Osobiście (jako wiewiórowi a nie adminowi) to też mi jej brakuje bo była barwną postacią, trochę pocieszną, ale jakoś się wpisała w klimat tego forum.

Tyle że zasady są zasadami, nie możemy ich naginać tylko dlatego, że ktoś był taki a nie inny. System ostrzeżeń jest identyczny dla wszystkich nawet jeżeli czasami jest niemiło i nie tak jakby chciała tego większość. Za obrażanie innych są ostrzeżenia, niestety. Jedno ostrzeżenie przedawnia się po roku (jeżeli dobrze pamiętam - nie chce mi się teraz logować do panelu administracyjnego i sprawdzać, ale jeżeli chcecie, to to zrobię), drugie w ciągu tego roku oznacza bana. System został wprowadzony właśnie dlatego że każdy zasługuje na drugą szansę - może się zapomnieć, dostanie ostrzeżenie, opamięta się i już wszystko będzie w porządku. Nie możemy tego zmieniać, naginać tylko dlatego, że ktoś kogoś osobiście bardziej lub mniej lubi. Musicie nas zrozumieć.

Odnośnie tego że Magda dostała osty a inni nie - widocznie moderator tak uznał. Jako administratorzy dajemy moderatorom dużą swobodę ufając im, wierząc w ich bezstronność. Musimy sobie ufać i szanować swoje decyzje.

Przy okazji prośba do wszystkich - nie tylko na temat Magdy (i niekoniecznie akurat w tym temacie), ale ogólnie dotycząca osób zbanowanych. Oni nie mają już możliwości bronić się, więc nie prowokujcie ich.

Na forum ostatnio jest za dużo kłótni, główny cel forum (wymiana doświadczeń między osobami z zaburzeniami) jakoś się rozmywa. Rozmawialiśmy już w gronie moderatorów, co z tym zrobić, jak reagować.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 22 sty 2010, 16:47
Małe sprostowanie do powyższego posta:
1. Ostrzeżenia wygasają po 300 dniach
2. Nie tylko magdalenabmw dostała w kontrowersyjnym temacie ostrzeżenie. Również Paranoi się trafiło i jeżeli dobrze pamiętam Linka dostała upomnienie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 22 sty 2010, 16:47
owszem, wprowadzała klimat na forum. Z tym zgodzić sie muszę.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Donkey 22 sty 2010, 17:21
scrat napisał(a):Osobiście (jako wiewiórowi a nie adminowi) to też mi jej brakuje bo była barwną postacią, trochę pocieszną, ale jakoś się wpisała w klimat tego forum.

Tyle że zasady są zasadami, nie możemy ich naginać tylko dlatego, że ktoś był taki a nie inny. System ostrzeżeń jest identyczny dla wszystkich nawet jeżeli czasami jest niemiło i nie tak jakby chciała tego większość. Za obrażanie innych są ostrzeżenia, niestety. Jedno ostrzeżenie przedawnia się po roku (jeżeli dobrze pamiętam - nie chce mi się teraz logować do panelu administracyjnego i sprawdzać, ale jeżeli chcecie, to to zrobię), drugie w ciągu tego roku oznacza bana. System został wprowadzony właśnie dlatego że każdy zasługuje na drugą szansę - może się zapomnieć, dostanie ostrzeżenie, opamięta się i już wszystko będzie w porządku. Nie możemy tego zmieniać, naginać tylko dlatego, że ktoś kogoś osobiście bardziej lub mniej lubi. Musicie nas zrozumieć.

Odnośnie tego że Magda dostała osty a inni nie - widocznie moderator tak uznał. Jako administratorzy dajemy moderatorom dużą swobodę ufając im, wierząc w ich bezstronność. Musimy sobie ufać i szanować swoje decyzje.

Przy okazji prośba do wszystkich - nie tylko na temat Magdy (i niekoniecznie akurat w tym temacie), ale ogólnie dotycząca osób zbanowanych. Oni nie mają już możliwości bronić się, więc nie prowokujcie ich.

Na forum ostatnio jest za dużo kłótni, główny cel forum (wymiana doświadczeń między osobami z zaburzeniami) jakoś się rozmywa. Rozmawialiśmy już w gronie moderatorów, co z tym zrobić, jak reagować.

Scrat bardzo sluszna uwaga!
Robi sie tutaj domowe przedszkole.

Chcialabym jeszcze tylko wiedziec jak osoba która obraża inne może mieć status moderatora- na jakiej zasadzie jest on przyznawany?

[Dodane po edycji:]

Paranoja napisał(a):jak na razie to tylko 2 osoby żałują że Magdy nie ma, a na forum jest ponad 16 tyś zarejestrowanych użytkowników [o ile dobrze pamiętam].

Załóżcie jej fanklub albo osobne forum poświęcone Magdzie jeśli jej tak strasznie wam brak.

Poza tym, nie dostałam bana ponieważ było dla mnie to pierwsze ostrzeżenie, a dla Magdy drugie, a co za tym idzie ban (polecam poczytać regulamin).

I jakoś cała reszta potraktowała mojego posta o "poświęcaniu się" z przymrużeniem oka (a widzialo tego posta conajmniej 2 moderatorów i admin) więc gdyby było w mojej wypowiedzi coś niestosownego, obraźliwego, chamskiego to by zareagowali.

Zastanawia mnie tylko ile masz lat? 17? 18?

Troche pokory dziewczynko!

Ja

przez ALEKS*OLO 22 sty 2010, 17:27
Donkey napisał(a):Zastanawia mnie tylko ile masz lat? 17? 18?

Ja

Troszke kultury Proszę Pani Donkey ;)

Czesc forum jest za , czesc przeciw dlaczego mamy sie o to sprzeczac??? Nie widze powodu, naprawde.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Donkey 22 sty 2010, 17:29
Skoro nie widzisz powodu to się nie wypowiadaj!

przez ALEKS*OLO 22 sty 2010, 17:30
Donkey, bede sie wypowiadac bo mam do tego pełne prawo a juz napewno nie bedzie mi tego zabranila uzytkowniczka taka jak Ty. Wiec nie rzucaj sie tutaj bo zlosc pieknosci szkodzi.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez Donkey 22 sty 2010, 17:34
Jak dla mnie to ty tu możesz pisać co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz :)
Tylko skoro nie widzisz powodu żeby dyskutować na ten temat.. To sam sobie przeczysz :)

przez Paranoja 22 sty 2010, 17:41

Ja

a ile Ty masz lat by zakladać takie tematy? 13? 14?
ExModerator

przez ALEKS*OLO 22 sty 2010, 17:43
Tym ze wypowiadam sie w tym temacie wyrazam własnie swoje zdanie, chodzi mi o to , ze ten temat niepotrzebnie byl zakładany, jesli chcieliscie cos wskurac na temat powrotu Magdy, mogliscie napisac Pw do Administratora, zreszta mysleliscie ze za obraze uzytkownikow, nie wazne czy w obronie czy nie, ta osoba funkcyjna ktora nalozyla bana ot tak go sobie zniesie bo kolezenstwo osoby zainteresowanej sie obuza??

Donkey, Nie widze powody aby sie klocic, bo dosc juz ostatnio brudu sie narobilo na tym forum. I nie przecze SAMA sobie bo jeszcze myslec logicznie potrafie. No chyba ze mialam wyrazic swoje zdanie na ten temat telepatycznie? tak?

ExModerator

przez Paranoja 22 sty 2010, 17:45
Donkey napisał(a):Robi sie tutaj domowe przedszkole.

Chcialabym jeszcze tylko wiedziec jak osoba która obraża inne może mieć status moderatora- na jakiej zasadzie jest on przyznawany?

domowe przedszkole robi się przez takie teamty jak ten.

Poza tym który to niby moderator obraża innych?
ExModerator

przez Donkey 22 sty 2010, 17:50
Paranoja napisał(a):

Ja

a ile Ty masz lat by zakladać takie tematy? 13? 14?

Jak już coś chcesz mi zarzucić to wpierw wszytsko przemyśl dokładnie :)
Nie ja założylam ten temat :)

przez scrat 22 sty 2010, 18:07
Donkey napisał(a):Chcialabym jeszcze tylko wiedziec jak osoba która obraża inne może mieć status moderatora- na jakiej zasadzie jest on przyznawany?

W demokratycznym głosowaniu. Gdzie moderator obrażał innych? Pokażcie konkretne posty...
Przyjaciel forum

Sortuj wg