experyment z seroxatem

Hasiok.

Re: experyment z seroxatem

przez scrat 20 sty 2010, 01:10
Zmieniłem seroxat na lexapro, wytrzymałem jakiś tydzień (lexapro kompletnie nic nie dawało) i przeszedłem na efectin 150.
Przyjaciel forum

przez pete_27 20 sty 2010, 10:47
A odstawiałeś go z dnia na dzień czy redukowałeś? Po jakim czasie to nastąpiło?Ja odstawiłem z dnia na dzień po roku by przejść w sertralinę.Do dnia dzisiejszego mam wrażenie, że odczuwam tego skutki...
pete_27

przez polakita 20 sty 2010, 11:07
wieslawpas napisał(a):O co tutaj chodzi...? O sprawdzenie czy musze to brac. A to bardzo wazne bo jesli cos musimy to samopoczucie jest marne. W sumie widze, ze nie musze. Wiec jesli wezme bedzie to kwestia wyboru a nie przymusu.

Zawsze jest kwestia wyboru, nikt nas nie zmusza na siłę do brania leków (no chyba że nas przetrzymują w kaftanie :shock:). Skoro nie chcesz ich brać, to nie trzeba było zaczynać. A odstawia się to (jak agusia napisała) stopniowo, a nie z dnia na dzień.

Ale z tego co pamiętam to było z tobą marnie, więc licz się z tym że wkrótce będziesz się czuł tak samo jak przed rozpoczęciem! Branie leków wymaga konsekwensji, albo się bierze albo nie.

[Dodane po edycji:]

Majster napisał(a):Domyslam sie ze chodzi o wkladanie gwozdzi do gniazdka, zabawa z lutownicą w wannie pelnej wody, skok z balkonu na przescieradle, przebieganie nocą przez autostrade, wydlubywanie korkociagiem wlosa z ucha ...

A swoją drogą, rewelacyjne pomysły!! Wydrukuję sobie i powieszę na ścianie, skorzystam z nich jak się będę nudzić :mrgreen:
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Freddie Mercury 20 sty 2010, 12:20
antydepresanty to leki w jakimś sensie hormonalne ,trudno wiec czuć sie dobrze zmniejszając drastycznie hormon niezbędny do właściwego funkcjonowania organizmu... zabierz cukrzykowi insuline to dowiesz sie co czuje...
Freddie Mercury

przez scrat 20 sty 2010, 12:45
pete_27 napisał(a):A odstawiałeś go z dnia na dzień

Z dnia na dzień zmieniłem na inny lek, nie było ani jednego dnia żebym nic nie brał.
Przyjaciel forum

przez wieslawpas 20 sty 2010, 15:48
hejka,

po 72 godzinach wzialem tebletke sero. Wieczorem bolala mnie glowa juz glowa powodu odstawienie sero wzialem wiec apap. Spalem w nocy barardzo długo. Rano jednak dopadło mnie przygebienie. Zmeczyło mnie już walczenie ze wszelkimi fizczynymi i psychicznymi doleglowosciami odstawienia sero. Nie tędy droga, nie chce sie zmuszac do takiego meczeństwa. Trzeba jednak stopniowo.

Zazylem tabletke, a wszelkie bole wcale nie przeszly jak reką odjął! Za dużo sero wyszlo z ogranizmu.

Czyli jakbym nie mial lekow to moge wytrzymac jakies 2 dni.

Wieslaw

przez Pasman 20 sty 2010, 19:14
właśnie mam zapisany ten lek. jak na razie troche sie
przeraziłem że trzeba z nim schodzić 10mg/mc
a miałem brać 40 :-o
pochwal się jak się czujesz po miesiącu.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

przez pete_27 20 sty 2010, 21:13
Freddie Mercury napisał(a):antydepresanty to leki w jakimś sensie hormonalne ,trudno wiec czuć sie dobrze zmniejszając drastycznie hormon niezbędny do właściwego funkcjonowania organizmu... zabierz cukrzykowi insuline to dowiesz sie co czuje...

Nie do końca dobre porównanie, ale przesłanie rozumiem. Tylko, żeby było śmieszniej ja leki zmieniałem,owszem bez kontroli lekarza, ale swego czasu mocno obczytałem się jak to robić, wymieniłem opinie i dotarłem nawet do dokumentu psychiatry gdzie wyraźnie polecono przejść na inny lek tak jak ja to zrobiłem. Czyli odstawienie, przerwa, nowy lek.

A wczoraj znalazłem na temat paroksetyny to:
www.cjcp.ca/cjcp_04-032_e69-r101631

Zastanawiające jest to mocno...
pete_27

Sortuj wg