experyment z seroxatem

Hasiok.

experyment z seroxatem

przez wieslawpas 18 sty 2010, 19:13
Hej,

biore seroxat od czerwca. 20 mg dziennie zawsze rano. A teraz chcialem zrobic experyment co sie stanie jesli nie bede bral 3 dni. Dziaj byl pierwszy dzien, organizm ewidendnie domagal sie sero
jak alkoholik piwa, objawy mam takie lekkie zawroty glowy, zaleknienie - slabe, slabasza koncentracja z powodu skupiania sie na objawach. Poza tymi objawami samopoczucie w normie.
W sumie widac reakcje ogranizmu ale nie ma dramatu. Hm ale to dopiero pierwszy dzien.

Ciekawe jak bedzie jutro.

Pozdrawiam

Wieslaw

Re: experyment z seroxatem

przez scrat 18 sty 2010, 19:15
Jutro jeszcze spoko, ale pojutrze, za 2-3 dni, będzie koszmar. Tyle powiem. Odstawiałem sero 2 albo 3x.
Przyjaciel forum

przez Freddie Mercury 18 sty 2010, 19:22
pomógł Ci ten lek,po jakim czasie odczułes poprawę -napisz... i nie pij alkoholu bo nic tak silnie nie jest lękotwórcze jak właśnie ta trucizna...
Freddie Mercury

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 18 sty 2010, 19:28
wieslawpas napisał(a):..A teraz chcialem zrobic experyment co sie stanie jesli nie bede bral 3 dni.
Odbilo Ci? Czy lekarz zalecil odstawienie?
wieslawpas napisał(a):jak alkoholik piwa, objawy mam takie lekkie zawroty glowy, zaleknienie - slabe, slabasza koncentracja z powodu skupiania sie na objawach.
A skad wiesz co czuje alkoholik? Masz jakies epizody?
wieslawpas napisał(a):Ciekawe jak bedzie jutro.
To proste - nie bedzie ciekawie :P Wytrzymasz moze tydzien i witamy na nawrocie :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez *Wiola* 18 sty 2010, 20:29
A ten eksperyment to w jakim celu??? Tak z ciekawości , czy masz jakieś powody ,żeby ten lek odstawić?
Moderator

przez zdesperowany1 18 sty 2010, 20:33
alkohol lekowy? hm:) dziwne;P
zdesperowany1

przez agusiaww 18 sty 2010, 20:37
wieslawpas, moim zdaniem to głupota, ale rob co chcesz.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Freddie Mercury 18 sty 2010, 20:48
zdesperowany1 -tak alkohol to najsilniejsza lękotwórcza trucizna jaką wymyślił człowiek i nie chodzi mi o początkowy efekt jego działania ale konsekwencje jego picia (nie tylko nadużywania).. skutki każdej używki są przeciwne od jej pierwotnego działania-amfetamina w konsekwencji zamula,alkohol potęguje lęk a hera niezdrowe pobudzenie..
Freddie Mercury

przez Majster 18 sty 2010, 21:03
Freddie Mercury napisał(a):zdesperowany1 -tak alkohol to najsilniejsza lękotwórcza trucizna jaką wymyślił człowiek i nie chodzi mi o początkowy efekt jego działania ale konsekwencje jego picia (nie tylko nadużywania).. skutki każdej używki są przeciwne od jej pierwotnego działania-amfetamina w konsekwencji zamula,alkohol potęguje lęk a hera niezdrowe pobudzenie..

Widac ze jakis doswiadczony pisze...
Ale w pierwszym poscie wątku jakos nie widze zeby autor wspominal cos o tym, ze pije alkohol. Czy tylko ja umiem tu czytac? A moze wlasnie nie umiem?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez zdesperowany1 18 sty 2010, 21:05
a kij tam:d

piwko za wasze zdrowie;)
zdesperowany1

przez Freddie Mercury 18 sty 2010, 21:13
pisze o alkoholu bo troche schizofreniczne wydaje mi się branie leków antylękowych i picie alkoholu który lęki nasila..postępując w taki sposób stajemy się stałymi pacjentami psychiatry...
Freddie Mercury

przez Paranoja 18 sty 2010, 21:42
nie straszcie mnie ze tak ciezko odstawic seroxat, w sumie biore zamiennik od miesiaca, mam wykupione leki na najblizsze 3 miesiace. hmm biore do tego cloranxen, ktory chcialam odstawiac powoli [tzn zalecenie lekarza] i zejsc z 2 do 1 dziennie tabletki ale momentalnie wrocily objawy.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez scrat 18 sty 2010, 22:31
No ciężko jak cholera, ja nie odstawiłem w sumie tylko zmieniłem na inny lek.
Przyjaciel forum

przez wieslawpas 18 sty 2010, 23:40
Czesc Freddi,

lek mi pomogl po okolo szesciu dniach. Bylo cholernie ciezko. Miałem po kilka napadow paniki dziennie, nie moglem sie skoncentrowac na pracy. Bralem juz wczesniej pramolan, ale okazal sie za slaby.
Dopiero sero zadziałało konkretnie, ale te sytuacje ktore tak mnie wowczas wkrecaly dzis juz tak na mnie nie dzialaja.

W sumie dlaczago mysle o odstawieniu, bo sie wkurzylem, ze musze tyle kasy wydawac na ten lek. A juz najbardziej sie wkurzylem, ze wcale nie pomogl mi on gdy strasznie sie nakrecilem swoimi problemami finansowymi. Generalnie jak tak sobie teraz chodze to w ogole sie niczym nie martwie
bo moja uwage pochlaniaja objawy absencyjne.

Mysle, ze jednak go nie odsyawie bo pamietam, ze mi kiedys psychiatra powiedzial, ze takie
nagle odstawienie moze dac taki efekt, ze trzeba bedzie wrocic i zaczac od wiekszej dawki.

Wieslaw

Sortuj wg