Moderatorzy to oszuści !

Hasiok.

Re: Moderatorzy to oszuści !

przez Bmw 17 sty 2010, 15:01
Paranoja pisała o sponsoringu, co jest równe nazwaniem mnie dziwką. I o ubraniach -moich- które też jej sie kojarzą wiadomo z kim.
Donkey napisała że wypowiedz Paranoi jest chamska.
A ty napisałaś:
''Donkey, czy ja wiem........czy chamska.......miałam napisać to samo, no przykro mi bardzo ale takie "ubrania" też kojarzą mi się jednoznacznie........poza tym już mam serdecznie dość chwalenia się Magdy wszystkim co posiada - to jest chamskie, tak samo jak całkowity brak kultury który sobą przedstawia...... :roll:''

Skoro miałaś napisać TO SAMO ale nie napisałaś bo paranoja cie wyprzedziła to co, nagle już tak nie myślisz?

[Dodane po edycji:]

Mi nie zależy już na tym aby tu być, szkoda mi nerwów na takie kolesiostwo. Myślałam ze na tym forum jest inaczej, że tutaj modzi są 'inni' bo mają do czynienia z ludzmi którzy mają problemy. Myliłam sie, szkoda. Ciesze sie jedynie że kilka fajnych osób poznałam, że komuś pomogłam- to jest najfajniejsze.

A modzi- kolesiostwo, mądrzenie sie, zero pomocy ludziom w ich tematach.

Tyle.

Spadam stąd, szkoda życia.. Narazie.
Bmw

przez solipsea 17 sty 2010, 15:06
Bmw - nie zastanowiło Cię nigdy - dlaczego ludzie zwracają się do ciebie w ten sposób? Nie uważasz, że sama prowokujesz takie wypowiedzi? Na Twoim miejscu spojrzałabym na siebie z innej niż dotąd perspektywy... Poza tym nie nazywaj osoby starszej od ciebie gówniarą. Ja osobiście uważam, że paradoxy zasłużyła na funkcję moderatorską i jeżeli byłoby ogłoszone głosowanie - dostałaby mój głos.
solipsea

przez Ridllic 17 sty 2010, 15:08
ja sobie wyproszę teraz ,ja wszystkich kocham ludzi ,zwierzatka i roślinki tak że Lofe i pis bracia i siostry .Pamiętajcie w stronę światła w stronę światła podążajmy :*
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 17 sty 2010, 15:09
Bmw, naucz się czytać ze zrozumieniem bo rozwinęłam swoją wypowiedź...........nie ma tam nawet słowa o sponsoringu.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez eligojot 17 sty 2010, 15:19
Magda, chciałem Ci tylko powiedzieć, że byłem pewny, że powrócisz, aby wyrównać rachunki. Co Cię tak bardzo boli co jakieś wirtualne osoby, powiedzą o Tobie na forum dla ludzi z problemami osobowościowymi? To tak jakby lekarza wyzwał pacjent psychiatryczny, a ten się tym przejmował. Szkoda, że jednak nie masz swojego życia, albo nie jest ono tak idealne, jak nam je swoimi słowami kreujesz. Że musisz komuś je opowiedzieć, aby ono nabrało formy, że musisz się dzięki innym dowartościowywać i żyć na pokaz, bo inaczej nie istniejesz.
Jakkolwiek, życzę wszystkiego dobrego w dążeniu do szczęścia.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Gringo 17 sty 2010, 16:18
Magda, slyszalas kiedys o "dystansie", aaaa, nie wiesz co to takiego? wiec najwyzsza pora nauczyc sie tego :D :D
A na powaznie, to mocno przesadzasz, podobno nie obchodzi ciebie nic oprocz siebie, chlopaka i wlasnej rodziny, a jednak kilka literek na forum interentowym potrafi Cie tak rozloscic, a jednak zdanie innych ludzi boli, wiec bedzie o czym rozmawiac na psychoterapii (to nie bylo zlosliwe). Nikt ciebie nie obrazil, a nawet jesli tak uwazasz, to nie powod do zlosci. Co z czym sie ludziom kojarzy to ich sprawa.
Gringo

przez Bmw 17 sty 2010, 16:34
Gringo napisał(a):Magda, slyszalas kiedys o "dystansie", aaaa, nie wiesz co to takiego? wiec najwyzsza pora nauczyc sie tego :D :D
A na powaznie, to mocno przesadzasz, podobno nie obchodzi ciebie nic oprocz siebie, chlopaka i wlasnej rodziny, a jednak kilka literek na forum interentowym potrafi Cie tak rozloscic, a jednak zdanie innych ludzi boli, wiec bedzie o czym rozmawiac na psychoterapii (to nie bylo zlosliwe). Nikt ciebie nie obrazil, a nawet jesli tak uwazasz, to nie powod do zlosci. Co z czym sie ludziom kojarzy to ich sprawa.

Miałam sie już nie wypowiadać, ale to co piszesz to bzdury. To nie chodzi o to co mnie boli a co mnie nie boli. Ja zwyczajnie NIE POZWOLĘ sie obrażać i to bezpodstawnie!
A np jak byś jeżdził czarnym mercem i nosił łańcuch ze złota a ktoś by Ci napisał/powiedział:
'Ej Gringo jesteś dziwkarzem, bo masz merca i złoty łańcuch a mi sie to kojarzy z dziwkarzami' to co nie wkurzył byś sie?
Niekoniecznie by Cie to zabolało (bo boli prawda, a nie bzdury które ktoś sobie wymyśla) ale na pewno by Cie to wkurzyło, o nie była by to prawda a ktoś by Cie obraził- np publicznie. I co z tego że to jego zdanie, jeśli pisze bzdury a w dodatku obraża ?

Mi nikt nie ma prawa pisać że to sponsoring, nawet jeśli tak uważa bo to kłamstwo które stawia mnie w złym świetle!

Jeśli Wasza matka zachoruje i nie będzie w stanie pracować, będzie na utrzymaniu ojca to też powiecie jej :
'Mamo, to sponsoring'.
(w domyśle- ale dziwka, bierze hajs od chłopa).

???
Bmw

przez Gringo 17 sty 2010, 16:51
Miałam sie już nie wypowiadać, ale to co piszesz to bzdury. To nie chodzi o to co mnie boli a co mnie nie boli. Ja zwyczajnie NIE POZWOLĘ sie obrażać i to bezpodstawnie!

Juz 3 osoba pisze mi, ze gadam bzdury, cos w tym musi byc ;)
W takim razie nie pozwalaj sie obrazac dalej.

A np jak byś jeżdził czarnym mercem i nosił łańcuch ze złota a ktoś by Ci napisał/powiedział:
'Ej Gringo jesteś dziwkarzem, bo masz merca i złoty łańcuch a mi sie to kojarzy z dziwkarzami' to co nie wkurzył byś sie?

Nie, pomyslalbym swoje i tyle. Co mnie obchodza czyjes urojenia na moj temat.

Niekoniecznie by Cie to zabolało (bo boli prawda, a nie bzdury które ktoś sobie wymyśla) ale na pewno by Cie to wkurzyło, o nie była by to prawda a ktoś by Cie obraził- np publicznie. I co z tego że to jego zdanie, jeśli pisze bzdury a w dodatku obraża ?

boli wiele rzeczy, niekoniecznie prawda, bzdurami tez niektorzy sie przejmuja (ty?)

Mi nikt nie ma prawa pisać że to sponsoring, nawet jeśli tak uważa bo to kłamstwo które stawia mnie w złym świetle!

W zlym swietle stawia to tylko osobe, ktora to napisala. Ciebie w zlym swietle stawia twoja rozpaczliwa walka o "dobre imie".

Jeśli Wasza matka zachoruje i nie będzie w stanie pracować, będzie na utrzymaniu ojca to też powiecie jej :
'Mamo, to sponsoring'.
(w domyśle- ale dziwka, bierze hajs od chłopa).

Nikt normalny tak by nie pomyslal.
-------------
Przesadzasz, troche dystansu do siebie, zycia i innych ludzi.
Gringo

przez eligojot 17 sty 2010, 17:01
My nie jesteśmy ani Twoim chłopakiem, ani Twoją rodziną, aby zachwycać się wszystkim co MagdaBMW zrobi, jak wygląda, co ma w domu i co kupuje na aukcjach. Podałaś linki więc poddałaś dobrowolnie swój gust pod ocenę. Wiem, że się spodziewałaś komentarzy "Oj Madzia, Ty to w tym będziesz sexy wyglądać", "Tak, to pasuje do Ciebie", "Ty to masz fantazję!". Usłyszałaś to, co przeciętna osoba NIEZWIĄZANA Z TOBĄ ŻADNĄ RELACJĄ sądzi o takich strojach i ubieraniu się w nie.

A tak na marginesie, to bym nie kupował na aukcjach internetowych szkieł kontaktowych...

przez Bmw 17 sty 2010, 17:05
Słowo 'sponsoring' ma zabarwienie pejoratywne, oznacza symbiozę między kobietą a mężczyzną - ona mu świadczy usługi seksualne, a on jej za to płaci. Dziwka, tyle że dyskretniejsza i może bardziej higiniczna bo z jednym a nie z tysiącami.

Nie pozwolę, aby KTOKOLWIEK pisał że mój prawie 3 letni związek to sponsoring, dlatego że ja przez NL od pół roku nie pracuję i utrzymuje mnie mój mężczyzna !!!
Bmw

przez eligojot 17 sty 2010, 17:08
3 letni? To jakim cudem znalazłaś tego haka na swojego profesora? Twój chłopak o tym wie? A może profesor też ma haka na Ciebie? Jak Ty możesz poinformować jego żonę, to on Twoje narzeczonego.

przez Bmw 17 sty 2010, 17:10
p.s. Nie, forum nie jest całym moim życiem. Całym moim życiem jest mój facet. Wystarczy przejrzeć moje posty lub tematy- poszukiwany talent, proszę o przepisy itd aby zobaczyć że mam wiele hobby i je realizuję !
A że mam dużo czasu wolnego to siedzę na forum, jak wielu z Was ! Równie dobrze mogła bym sie gapić w tv i wtedy nikt by mi tego nie zarzucał!
Tak, nie spotykam sie ze znajomymi- lekka fobia społeczna, od nerwicy.

p.s.2. Nie, nie mam parcia na to aby być w centrum zainteresowania, wręcz przeciwnie- wolę być w cieniu, niestety ludzie czesto nie zgadzają sie z moimi poglądami i zaczynają dyskusję, a wtedy to wygląda tak że to JA chce być w centrum. A nie chcę. Problemu z osobowością nie mam, posiadam jasno sprecyzowane poglądy, wiem jakie mam wady ale trudno, nikt idealny nie jest. Ja też nie.

p.s.3. Te linki były kierowane do Donkey, szukała sukienki na randkę.

eligojot napisał(a):3 letni? To jakim cudem znalazłaś tego haka na swojego profesora? Twój chłopak o tym wie? A może profesor też ma haka na Ciebie? Jak Ty możesz poinformować jego żonę, to on Twoje narzeczonego.

Mój chlopak wie i to od dawna, wybaczył mi to bo nie seksiłam sie z tym drugim, ale to nie twoja sprawa.
Bmw

przez eligojot 17 sty 2010, 17:14

..., ale to nie twoja sprawa.

Widzisz na czym polega Twój problem? Że najpierw dzielisz się pikantnymi szczegółami, szukasz poklasku, a jak ktoś Ci powie prawdę, to się obrażasz.
Jakimi epitami można określić osobę, która niby jest w związku z "ukochanym", a seksi się na boku?

przez Bmw 17 sty 2010, 17:18
eligojot napisał(a):

..., ale to nie twoja sprawa.

Widzisz na czym polega Twój problem? Że najpierw dzielisz się pikantnymi szczegółami, szukasz poklasku, a jak ktoś Ci powie prawdę, to się obrażasz.

Napisałam Ci prawdę - TAK, mój facet wie i mi wybaczył. Pikantnych szczegółów dot. tego drugiego - co z nim było i co na to mój facet nie zdradziłam nigdy i nie zdradzę, dlatego napisałam że to nie Twoja sprawa.

Dobra, spadam już stąd naprawdę, bo czuję że wszyscy po mnie jadą a ja sie muszę tłumaczyć a nie chcę tego robić.

Admin- zamknij temat i adios!

p.s. Przecież napisałam że sie nie seksiłam, nie umiesz czytać ?!
Bmw

Sortuj wg