czuje sie zastraszany przez administratora i ponizany

Hasiok.

Re: czuje sie zastraszany przez administratora i ponizany

przez łowca iluzji 04 sty 2010, 21:23
paradoksy...napisała zostaw <>zboczeńcu ..sprawdz i ukarz winna

[Dodane po edycji:]

nie jest administratorem... nie dziwie sie ...sprawdz jednak wypowiedzi hrabianki paradoksy ...a nastepnie powiedz czy kogos czasem nie obraziła na czacie?

przez Pstryk 04 sty 2010, 21:25
ło matko - do niektórych nawet caps lock nie dotrze :lol:
Pstryk

przez shadow_no 04 sty 2010, 21:32
łowca iluzji, sprawdziłem logi. Była rozmowa o Shigelli (Shigella to bot, który powiadamia o nowych tematach, oraz wita nowych gości). W związku z tym, że nowi Użytkownicy nie wiedzą, że jest botem, często do niej piszą. Ktoś faktycznie krzyknął, że kto rozmawia z Shigella to zboczeniec i paradoksy odpisała w tym kontekście:

<paradoksy> lowcailuzji: zostaw shigelle,zboczencu

po czym Ty odpisałeś:

19:59 < lowcailuzji> nie z toba gadam szmato...to do paradok

a chwile wcześniej do magdalenabmw napisałeś:

19:55 < lowcailuzji> magda po takich jak ty mj dziadek na konia wchodził

Nie uważasz, że kick miał podstawy? Nikt Cię celowo nie obrażał. Za to Ty obraziłeś w ciągu 4 minut dwie Użytkowniczki.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez łowca iluzji 04 sty 2010, 21:39
nie sadze aby odpowiedz na chamstwo chamstwem była w dobrym tonie i tu sie bije w piersi,sam jednak widzisz kolego ze nie wyłapałes tego wątku za to moje "wyskoki" uchwyciłes bardzo szybko

przez shadow_no 04 sty 2010, 21:44
Nie przypominam sobie żebyśmy byli kolegami to po pierwsze, po drugie nie jestem maszyną i nie czytam wszystkiego w trybie natychmiastowym.
To, że wyłapałem te dwa akapity w których obrażałeś a przegapiłem trzeci również nie jest powodem aby jak sam napisałeś, odpowiadać chamstwem na chamstwo.
Nikt nie chcę tutaj żadnych wojen. Takie rzeczy rozwiązuje się poprzez priv lub poprzez /msg na ircu. Nikt również nie zamierza Cię poniżać ani zastraszać. Chcemy, żeby wszystko było piękne i ładne. Jeżeli ktoś psuje nam wizję tego - niestety musi liczyć się z konsekwencjami. Tak jest i w życiu i tutaj.
Nie jesteśmy jednak stronniczy i między innymi dlatego chciałem poznać Twoje zdanie. Nie mniej jednak podtrzymuję swoją wcześniejszą wypowiedź - że zasłużyłeś na kicka i bana na ircu.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez łowca iluzji 04 sty 2010, 21:51
dlatego apeluje do was...badzcie obiektywni i bardziej wrazliwi na problemy innych.. jesli juz podejmujecie sie zadania administrowania forum dla ludzi chorych to róbcie to profesjonalnie

przez eligojot 04 sty 2010, 22:00
Jakbyś nie zauważył, to to forum istnieje już niemal 5 lat, i od początku prowadzi je .shadow_no, który również przedstawia się nam z imienia i nazwiska, a także twarzy. Gdyby był tak niesprawiedliwy jak Ty go szkalujesz, to raczej nikt by tu nie przychodził i forum przestałoby istnieć. Co do zasadności Twojego pobytu tu, to jest forum dla ludzi z problemami psychologicznymi a nie dla niepotrafiących odróżnić rzeczywistości od własnej fikcji, a w takim świecie Ty widocznie żyjesz. Nie zmyślaj już i jak się nie podoba to znajdź sobie jakieś inne miejsce na swoje 'second life'.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez paradoksy 04 sty 2010, 22:16
hasło "administracja jest be" jest ostatnio w modzie ;)
paradoksy

przez sebcio 04 sty 2010, 22:37
łowca iluzji, jesteś nowym użytkownikiem naszego forum i naszego kanału, czasem zdarza się ze na kanale robimy sobie z siebie jaja i troszeczkę sobie żartujemy, weź pod uwagę jednak fakt, że sporo czasu już ze sobą przebywamy i wiemy na jakie żarty w stosunku do siebie możemy sobie pozwolić, nazywanie kogoś szmatą a w szczególności kobiety w sytuacji kiedy jest się nowym i zdaje się w sytuacji kiedy paradoksy tez troszeczkę zażartowała jest jak najbardziej powodem do dania co najmniej kopniaka jeśli nie bana.
Mam nadzieję że temat cały czas będzie otwarty, tak abyś mógł się do tego wszystkiego ustosunkować i udowodnić swoje racje, a także wykazać jak niedobrych mamy adminów :mrgreen:
sebcio

przez Majster 04 sty 2010, 23:33
Ja tam nie wnikam w tresc debaty, bo jest oczywista. Nie neguje tez wolnosci wypowiedzi, bo jak wiadomo, wszedzie mozna swoje wyrzucic o ile forma odpowiada otoczeniu. Ale fakt ze podejmujecie dyskusje z osoba stojaca na przegranej pozycji, ktora swoje argumenty widzi jedynie w odbijaniu pileczki i w zacietej plycie, swiadczy o tym, ze to takie prawie kopanie lezacego. Dajcie mu pokoj, swoje wypławi i moze sobie pojdzie, ale jak bedzie mial rozmowców to nadal bedzie trul od rzeczy...
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez polakita 05 sty 2010, 00:03
łowca iluzji napisał(a): jesli juz podejmujecie sie zadania administrowania forum dla ludzi chorych to róbcie to profesjonalnie

Ale zauważ że tu wszyscy użytkownicy są nerwowi (ewentualnie depresyjni) więc jest to forum wyjątkowo trudne do administrowania ;)

Chociaż nie słyszałam jeszcze o ostrzeżeniach z powodu wypowiedzi na czacie. Bo czat to jakaś gra półsłówek czasem i czasem trudno wyczuć kto rzuca mięsem dla zabawy a kiedy może serio.

[Dodane po edycji:]

paradoksy napisał(a):hasło "administracja jest be" jest ostatnio w modzie ;)

co masz na myśli?
Ostatnio edytowano 05 sty 2010, 00:06 przez polakita, łącznie edytowano 1 raz
Powód: osobno mamy osty/kicki/bany na ircu, osobno na forum.
polakita

przez magdalenabmw 05 sty 2010, 00:14
'Cienka schiza' - jak to mówi mój padre ;)
magdalenabmw

przez polakita 05 sty 2010, 00:49
No dobrze, chciałabym w sumie powiedzieć że rzeczywiście może zdarzyło się że napisałam post który zabrzmiał trochę agresywnie, a chodzi mi o to:
polakita napisał(a):Pozdrawiam wszystkich żrących tabsy : P
TAKIEGO! :mrgreen:

Pisałam to faktycznie do moderatorów (a nie do nowych użytkowników), ale z racji tego że są / jesteście zaprawieni w boju nie myślałam że ktoś się obrazi. Jednak rzeczywiście myślę że nie powinnam działać tak komuś na nerwy. W każdym razie za wypowiedziane zdanie PRZEPRASZAM zwłaszcza moderatorów.
Może też byłam zbyt nachalna w pisaniu o tym "czego nazwy nie wymienię" - ja nic nie sprzedaję ani nie wciskam ale kieruje mną entuzjazm osoby która się wyleczyła (leczy). Ciekawe że można sobie na forum polecać leki wielokrotnie w różnych wątkach a to czym ja się leczę nie powinno być wspominane? Ale ok, nic do nikogo nie mam, rozumiem że jest oficjalny sposób leczenia oraz inne, nie wtrącam się. Odniosłam jednak wrażenie w którymś momencie że nie jestem mile widziana na tym forum, napisałam też
polakita napisał(a):W kazdym razie, drodzy moderatorzy i uzytkownicy, jesli macie cos przeciwko moim postom, to prosze powiedzcie mi to wprost.
Tak więc ponawiam tę prośbę, może ja tu jestem zbyt często, piszę za dużo lub piszę nie to co powinnam nie wiem, w każdym razie myślę że postawienie sprawy jasno rozjaśniłoby sprawę.

Ja nic do nikogo personalnie nie mam, generalnie jestem na TAK, jednak mamy inny zupełnie pomysł na swoje leczenie i myślę że trzeba nauczyć się szanować obie strony, zarówno ja was jak i wy mnie.
Ostatnio edytowano 05 sty 2010, 01:23 przez polakita, łącznie edytowano 1 raz
Powód: na pewno zostaniesz powiadomiona w razie czego.
polakita

przez bunny_wrrr 05 sty 2010, 01:39
ja tez pozdrawiam wszystkich zracych tabsy :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Sortuj wg