Odchodzę z forum

Hasiok.

Odchodzę z forum

przez Adaś2222 18 gru 2009, 04:28
Pewnie wiele osób, się ucieszy bo nie napisałem nic nigdy mądrego itd. Ale te forum mnie, przygnębia, jak tu wchodzę i czytam wasze maksymalnie negujące wszelkie sposoby na nasze choroby rzeczy to łapie mnie jakiś dół. Wy chyba chcecie tutaj zostać na zawsze i taplać się w bagnie zwanym nerwicą i zamiast pomagać innym wolicie łapać kogoś za rękę i wciągać go w to. Ja nie mam zamiaru tracić życia na zamartwianie się i negowanie wszystkiego. I nie jest to odejście w stylu, żeby zwrócić na siebie uwagę po prostu już tu nie będę zaglądał bo to nie ma sensu, tylko parę osób piszę wspaniałe rady których trzeba się trzymać, reszta próbuje na siłę uświadomić innych, żę nn, nl itd. są nie wyleczalne, że taki jest świat zły i okrutny.

Re: Odchodzę z forum

przez scrat 18 gru 2009, 04:29
I tak wrócisz. Zawsze wracacie.
Przyjaciel forum

przez shadow_no 18 gru 2009, 04:29
Adaś2222, życzę wszystkiego dobrego i powrotu do zdrowia.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Słowianka 18 gru 2009, 08:48
scrat napisał(a):I tak wrócisz. Zawsze wracacie.

Coś w tym jest :mrgreen:
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

przez wovacuum 18 gru 2009, 09:03
Adaś2222, no coz,to w takim razie Wesolych Swiàt!!
wovacuum

przez Majster 18 gru 2009, 09:50
No i powrotu do zdrowia, seryjnie :)
Forum nie jest, nie bedzie i zapewne tez nie bylo lekarstwem - jesli tego tu szukales to rozumiem zawód.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez *Wiola* 18 gru 2009, 11:11
Czuję się tą negującą. Nie czytałam wielu Twoich postów, mówię o tym co napisałeś w tym " Napisze krótko i bez podsumowania do tych co boją się". Dla mnie brzmiało to dokładnie jak te rady nie mających pojęcia o chorobie "weź się w garść". Ci, którzy mają nerwicę czy depresję wiedzą doskonale o czym mówię. Możesz się oburzać i zabrać swoje zabawki., nikt nie ma na to wpływu, ale sorry jak czytam coś takiego to wydaje mi się ,że nie masz pojęcia co to lęki!!
Moderator

przez iryss 18 gru 2009, 11:52
Adaś jeżeli uważasz że to Ci pomoże to tak zrub ale nie zapominaj że nie uciekniesz przed tym...Nie uciekniesz przed problemami czy to swoimi czy innych i nie uciekniesz przed ludzmi z nerwicą bo takich jest mnustwo.

Mnie tez przygnebia to co tu czytam, nawet napisałam o tym post ale jestem tu nadal. Wiesz dlaczego? Bo dzięki tym ludziom i dzieki ich problemom nie czuję się sama. Już nie czuje że wszyscy wokuł mnie są normalni tylko ja nie. Fajnie jest od czasu do czasu napisać komuś "będzie dobrze' czy "nie załamuj się" bo czego ty wymagasz? My nie jesteśmy psychologami!!! Nikt z nas nie bedzie dawał tu profesjonalnych rad. I powiem Ci jeszcze że dzięki tym ludzom właśnie dzięki nim trzymam się nadal w pionie. Bo wiem że swoim przyjaciołom nie powiem co się dzieje a tu zawsze moge być szczera. Moge powiedzieć co mnie boli i zawesze mam pewność że choć jedna osoba mi odpowie nawet to cholerne "bedzie dobrze, nie załamuj się!". Tyle że właśnie to każdego dnia daje mi siłe żeby iść dalej.

Powodzenia!!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez linka 18 gru 2009, 12:52
Adaś2222 napisał(a):Pewnie wiele osób, się ucieszy .

Myślę, że nai nikt się nie cieszy ani nie smuci....nie przeceniasz aby swojej roli?
Każdy ma swoje realne życie i problemy............ :-|
Adaś2222 napisał(a): Ale te forum mnie, przygnębia, jak tu wchodzę i czytam wasze maksymalnie negujące wszelkie sposoby na nasze choroby rzeczy to łapie mnie jakiś dół.

Nie może być,to forum ludzi chorych na depresję i panuje tu smutek................ :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez agusiaww 18 gru 2009, 14:26
Adas to papapaa, dziwne ze nicka nie wykasowales, :d Hhaha
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez polakita 18 gru 2009, 16:47
Adaś2222, nie obrażaj się, pisałeś co pisałeś, uczestniczyłeś w forum, zawsze na każdym forum jak i w życiu spotykamy się z niezrozumieniem, czasem z odrzuceniem - ale przecież nie przez wszystkich i nie w każdej sytuacji. Ty może napisałeś coś , ktoś ma inne zdanie na ten temat i też ma prawo to wyrazić. Wydaje mi się że w ogóle jesteś jeszcze bardzo młody patrząc na twoje posty, nie wiem, ale nie zrażaj się. Ja mam np. swój sposób na nerwicę, medycynę naturalną, chcę innym też pomóc ale i tak nikt nie korzysta z tej metody, uważają ją za placebo, ale co, przecież się nie obrażam bo ja i tak wiem swoje :mrgreen: nie możesz szukać potwierdzenia swojego zdania u innych zawsze.

A z nerwicą trzeba walczyć i jeśli to forum może ci w czymkolwiek pomóc to korzystaj z tego.
polakita

przez magdalenabmw 18 gru 2009, 17:10
Adaś moje zdanie znasz :smile: W razie problemów znasz mojego meila, znasz gg, masz mnie na NK- jak coś to wal śmiało. Póki co Wesołych Świąt i pamiętaj że ''Gdyby Cie kochali wszyscy-byłbyś żaden''. Masz specyficzny sposób bycia i jesteś szczery -a ja to cenię. Niestety tak jest że ludzie często nie tolerują ludzi innych czy szczerych i potępiają ich tylko dlatego że tamci mają inne poglądy. Nie ma sensu sie tym denerwować. Trzymaj sie ciepło.
magdalenabmw

przez agusiaww 18 gru 2009, 19:04
Moim zdaniem to Adas jest wkurzajacy i jest typowym egoista, oczekuje ze wszystko sie bedzie krecic wokol niego :) Ciagle zaklada posty zabigajace o uwage i non stop cos mu sie nie podoba, to niech odchodzi :) ale pewnie pojeczy pojeczy i wroci :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez pete_27 18 gru 2009, 21:05
Coś w tym jest. Sporo ludzi tutaj uprawia skrajne użalanie się nad sobą...Od narzekania można dostać raka:P
pete_27

Sortuj wg