Czat forumowy

Hasiok.

Re: Czat forumowy

przez bunny_wrrr 26 lis 2009, 14:18
spotkania na czacie i spotkania na zywo maja ten sam wplyw i moga albo kogos zaglebic w chorobe albo zmotywowac do pracy nad soba w zaleznosci od osoby - z pewnoscia nie wylecza
jednak roznia sie bardzo jakoscia kontaktu - nie bede tu przywolywac porownan bo same zberezne mi przychodza do glowy sami sie domyslcie :mrgreen:
wg mnie wazne jest by wszelkie znajmosci przenosic na grunt realny bo poklikac fajnie ale jednak nic nie zastapi bezposredniego kontaktu z zywymi cieplymi ludzmi :D i inteligencje emocjonalna mozna trenowac ;)
jedynie unikalabym wszelkich etykietek typu neurotyk bo to troszke zgubne a poza tym ja np juz nie uwazam sie za chora a spotkania i tak duzo mi daja
dobrze jest znac ludzi z roznych kregow bo im wiecej czlowiek przezywa tym wiecej wie/rozumie i tym lepiej radzi sobie w zyciu
ja dzis ide spotkac sie z ludzimi z terapii juz nie moge sie doczekac 8)
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

Re: Czat forumowy

przez polakita 26 lis 2009, 14:31
bunny_wrrr napisał(a):wg mnie wazne jest by wszelkie znajmosci przenosic na grunt realny bo poklikac fajnie ale jednak nic nie zastapi bezposredniego kontaktu z zywymi cieplymi ludzmi

TAK !!!

bunny_wrrr napisał(a):jedynie unikalabym wszelkich etykietek typu neurotyk bo to troszke zgubne a poza tym ja np juz nie uwazam sie za chora a spotkania

A ja się uważam za osobę chorą jak alkoholik który jest alkoholikiem do końca swojego życia i musi zawsze się już pilnować ;) Tak więc, ostatni atak miałam 9 lipca...
polakita

Sortuj wg