Czat forumowy

Hasiok.

Czat forumowy

przez GSE Blade 24 lis 2009, 12:28
Akcja jest taka tu na forum jest czat tekstowy ircowy;) jak przed lat hehe i proponuję by ci którzy tu wchodzą zaglądali tam czasem, w ramach dyskusji czy socjalizacji, forum jest forum ale świadomość żywych ludków daje power większy, żywa dyskusja i polemika sprawia że lepiej się w pewne tematy wnika :)))

Re: Czat forumowy

przez ALEKS*OLO 24 lis 2009, 12:51
GSE Blade, złotko nasz czat forumowy jest w ciaglym ostrym uzytku az sie kopci XD Ale popieram i zapraszam do dyskusji :))
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Ridllic 24 lis 2009, 14:36
umrzyjcie :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wciacia 24 lis 2009, 15:05
Rid ale się ubawiłam.
Przechodzisz samego siebie w swoich wypowiedziach...
wciacia

przez polakita 24 lis 2009, 15:22
GSE Blade napisał(a):forum jest forum ale świadomość żywych ludków daje power większy, żywa dyskusja i polemika sprawia że lepiej się w pewne tematy wnika :)))

A w Wawie się spotykamy na żywo, i to jest dopiero POWER :) neurotyczny power oczywiście.
polakita

przez sebcio 24 lis 2009, 18:16
Ja sie nie spotykam
sebcio

przez wovacuum 24 lis 2009, 18:26
sebcio, dlaczego???
wovacuum

przez polakita 24 lis 2009, 18:34
sebcio, czuj się zaproszony :) najbliższa impreza 12 grudnia.
polakita

przez GSE Blade 25 lis 2009, 12:28
miło może w kraku też się coś uskuteczni:))) narazie anonimowo i intensywnie w miasto się chodzi hehe

przez scrat 26 lis 2009, 05:57
Czasami zastanawiam się czy wy tu jesteście po to żeby się wyleczyć czy po to żeby pielęgnować w sobie chorobę... (taka luźna uwaga do nikogo konkretnego)
Przyjaciel forum

przez polakita 26 lis 2009, 11:15
scrat, a co mają spotkania na żywo (czy też czat) do pielęgnacji choroby? Wg mnie to dwie różne rzeczy. Chorobę pielęgnuje moja podświadomość i nieumiejętność rozwiązywania problemów, słaby uległy charakter jaki mam (tak myślę, na terapię jeszcze nie chodziłam). A mi na spotkaniach zależało żeby się dowiedziec JAK SIĘ WYLECZYĆ niestety wyobraź sobie że samej trudno jest dowiedzieć się wszystkiego.

Myślę ża zapominanie o chorobie to nie jest metoda wyleczenia się. Raczej przyjęłam że jestem osobą podatną na nerwicę i może będę się z nią musiała zmagać wiele lat, chcę się na to przygotować.

Poza tym spotkania są fajne i to są jedyni ludzie z którymi mogę porozmawiać otwarcie o chorobie i się nie wstydzić.
Ostatnio edytowano 26 lis 2009, 11:20 przez polakita, łącznie edytowano 1 raz
polakita

przez agusiaww 26 lis 2009, 11:18
Mi sie wydaje ze na forum jest mnostwo osob ktore sa po prostu hipochondrykami, to tez taka moja luzna uwaga do nikogo w szczegolnosci :) Duzo osob tez szuka przyczyn swoich problemow w nerwicy, jak rozpadajace sie zwiazki, czy jakies problemy w domu a to nie tedy droga. A kto sie chce naprawde wyleczyc ten ma swoj plan co do zdrowienia, leki, terapia, metody relaksacyjne :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Paranoja 26 lis 2009, 11:24
forum nie wyleczy tylko lekarz leki psychoterapia
Paranoja

przez GSE Blade 26 lis 2009, 12:36
psychoterapia, profilaktyka i przedewszystkim determinacja, a z czasem dystans do tego wszystkiego się żyje:), a nie pielęgnuje coś jak tu napisał SCRAT, ale co do leków to generalnie jestem na nie:))) ale fakt zależy od czego i na co, moim zdaniem najważniejsze to żyć, rozwijać się i nie odpuszczać, choć bez przesady też ofcourse, a forum to chyba bardziej ciekawość i dyskujse oraz socjalizacja niż lekarstwo SCRAT, bo gdyby nim było to faktycznie dla hipohondryków hehe (lekka szydera nigdy nie umiera;)))

Sortuj wg